هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام بچه ها من امروز رفتم یک دستگاه ps3 fat 80 بگیرم (نگید چرا اسلیم چون از شکلش حالم بد میشه ) فروشنده ها هر کسی یه چیزی میگفت یکی میگفت fat ها زیاد چراغ زرد و قرمز میدن یکی میگفت دستگاه زود خراب میشه خلاصه از این حرف ها میخوام ببینم جریان این چراغ زرد و قرمز چیه که اینقدر میگن(شرمنده اطلاعتم خیلی کمه)
در ضمن محتویات دستگاه fat با باندل killzone 2 چی هست
با تشکر
شما کاری نداشته باش که فروشندها چی میگن انها به خاطر اینکه زود جنسشان را بفروشن از این کارها میکنند
خوب از اونجایی که چرا زرد و قرمز میشند بخاطره استفاده زیاد و تمیز نگه داشتن و حای خوب نداشتند البته عمر زیاد هم میشه گفت :biggrin1:
اگر میخواهی بدونی داخله باندال چیه باید ببینی روی جعبه چی نوشته هر چی روی جعبه بود بعد باید هم داخلش باشه همین

سلام
من تازه ps3 خریدم و می‌خوام یه بازی آنلاین بگیرم که بچه‌ها بیشتر بازی‌ می‌کنن لطفا بگید چه بازی انلاینی تو ایران بیشتر طرف دار داره تا من هم اونو بگیرم و با بچه‌ها بازی کنم

و چجوری می‌تونم با ایرانیهایی که آنلاین بازی می‌کنن ارتباط برقرار کنم ؟
اول خوش امدی عزیز به جمع ما پلی 3 ها بعد ببین معلوم نیست دقیقا که بیشتر بچه ها چی را دوست دارند که بیشتر همون را بازی کنند ولی قبلا یک بازی بود که واقعا انصافا خیلی ها بازی میکردند انلاین خیلی ها بیشتر ساعت به نام killzone 2 ولی نه الان دیگه قدیمی شده کسی زیاد طرفش نمیره:(
خوب من یک راهی نشونت میدم شما بیا اول ایدی بچه ها اونم به تعداد زیاد ادد کن
خوب حالا چه چوری پیداشون کنی که اونم کاری نداره ببین اوتار من را سمت راست تاپیک زیر اوتارم یک اسم هست که تمام بچه های بخش پلی 3 اون اسم را دارند که اون میشه ایدی بچه های بازی سنتر ماله من هم sephiroth747 خوب بعد که اددشان کردی ببین اون ها چی بیشتر بازی میکنند فوتبال یا بازی تفنگی یا ماشین سواری یا تکن6 ببین کدام را بیشتر بازی میکنند تو هم وقتی دیدی اون بازی زیاد طرفدار داره تو هم برو همون بازی با همون زیجن بچه ها بخر که این طوری دیگه راحت میتوانی بازی را انتخاب کنی که بیشتر بچه های ایرانی بازیش میکنند
موفق باشی :biggrin1:

ممنون از راهنمائیتون چند تا سوال دیگه هم دارم
دستگاه من slim250g هستش و خیلی‌ گرم می‌شه یعنی‌ وقتی دستمو میزارم روش واقعاً گرمه, این طبیعی ؟
من به عنوان اولین بازیم god of war3 رو گرفتم الان می‌خوام با cod:mw2 عوض کنم به نظر شما می ارزه ؟
gow3 رو من خریدم ۶۳تومن
cod:mw2 رو میگه ۴۰تومن
می ارزه عوضش کنم ؟
راستی‌ از کجا باید بفهمم پینگم چقدره ؟

آخرین ویرایش:
ممنون از راهنمائیتون چند تا سوال دیگه هم دارم
دستگاه من slim250g هستش و خیلی‌ گرم می‌شه یعنی‌ وقتی دستمو میزارم روش واقعاً گرمه, این طبیعی ؟
من به عنوان اولین بازیم god of war3 رو گرفتم الان می‌خوام با cod:mw2 عوض کنم به نظر شما می ارزه ؟
gow3 رو من خریدم ۶۳تومن
cod:mw2 رو میگه ۴۰تومن
می ارزه عوضش کنم ؟
راستی‌ از کجا باید بفهمم پینگم چقدره ؟
1-بله كاملا طبيعيه,منم 120 دارم و همينجوريه(كلا اسليم از لحاظ گرمادهي خيلي بيشتر از فت هستن اما اين موضوع هيچ مشكلي رو بوجود نمياره
2-الان قيمت دسته دوم GOW III=50 تومنه و قيمت دسته 2 MW2 هم 35 هزار تومنه!البته چون اكثرا GOW از 45 هم فروش رفته ميتونين با گرفتن 10 تومن بازي رو Change كنين.
3-اگه اشتباه سايت رو نداده باشم از اينجا در ضمن هرچي عدد مقابل ping نزديك به صفر باشه,بهتره

1-بله كاملا طبيعيه,منم 120 دارم و همينجوريه(كلا اسليم از لحاظ گرمادهي خيلي بيشتر از فت هستن اما اين موضوع هيچ مشكلي رو بوجود نمياره
2-الان قيمت دسته دوم GOW III=50 تومنه و قيمت دسته 2 MW2 هم 35 هزار تومنه!البته چون اكثرا GOW از 45 هم فروش رفته ميتونين با گرفتن 10 تومن بازي رو Change كنين.
3-اگه اشتباه سايت رو نداده باشم از اينجا در ضمن هرچي عدد مقابل ping نزديك به صفر باشه,بهتره

ممنون از راهنماییتون

آخرین ویرایش:
چگونه می تونیم بدون باز کردن جعبه از آکبند بودن ps3slim مطلع بشیم؟؟؟
روی همه ی جعبه های PS3 یه چسب آکبند برای خود PS3 هست اگه اون باز نشده باشه که تو ایران محاله PS3 آکبنده !
چطور می‌تونم بفهمم پینگم چقدره لطفا چند نفر جواب بدن
ممنون
از ایــــن سایت میتونی پینگت رو بسنجی !

دوستان من میخوام یک فرمان تا قبل از اومدن GT5 بخرم.هیچی هم در این مورد اطلاع ندارم.:biggrin1:
میشه یه اطلاعات کلی بدین؟مثلا چه فرمونهایی هستش واسه پلی3 ؟
یک فرمون خوب با قیمت نه خیلی زیاد و با کیفیت خوب میخوام.زودتر بگین تا بخرم تا قبل از اینکه پولمو دور نریختم.:biggrin1:
ممنون

سلام
بازی M.A.G برای آنلاین بازی کردن مناسب هست ؟
چون یکی‌ میگفت سرورش پینگارو درست می‌کنه یا یه همچین کاری می‌خواستم ببینم راسته ؟
و بازی هست که با سرعت اینترنت ایران که واقعاً بده بشه راحت بازی کرد ؟
شرمد من زیاد سوال می‌کنم تازه کارم زیاد اشنا نیستم
icon7.gif

سلام
بازی M.A.G برای آنلاین بازی کردن مناسب هست ؟
چون یکی‌ میگفت سرورش پینگارو درست می‌کنه یا یه همچین کاری می‌خواستم ببینم راسته ؟
و بازی هست که با سرعت اینترنت ایران که واقعاً بده بشه راحت بازی کرد ؟
شرمد من زیاد سوال می‌کنم تازه کارم زیاد اشنا نیستم
icon7.gif
الان دیگه کسی زیاد بازی نمیکنه مگ رو,ولی سرورای MAG خیلی خوبه,با نت ذغالی ایران هم جواب میده;)

دوستان من الان دستگام خرابه و روشن نميشه و تروفي هام رو هم سينك نكردم ميخواستم بدونم اگه يه دستگاه ديگه بخرم ميشه اين تروفي هام رو اون دستگاه جديده بياد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or