هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

خب اگه مانیتورم ورودی dvi داشت که دیکه این همه بدبختی نداشت!
مانیتورم از اون درپیتاست(samsund mb1763)
یعنی حالا باید چه کابلی بگیرم که بتونم تصویر بگیرم
بیخیال بشو!:دی
چون بخوای به مانیتور وصل کنی (که احیانا از اوناس که فقط یه vga داره) باید یه vga box بگیری که خیلی گرون در میاد یا این که یه کابل پیدا بشه که hdmi رو به vga تبدیل کنه(که بعید میدونم باشه ...

بیخیال بشو!:دی
چون بخوای به مانیتور وصل کنی (که احیانا از اوناس که فقط یه vga داره) باید یه vga box بگیری که خیلی گرون در میاد یا این که یه کابل پیدا بشه که hdmi رو به vga تبدیل کنه(که بعید میدونم باشه ...
آره کلا بیخیال شدم :d
البته مبدل dvi به vga هست و میتونم استفاده کنم یعنی hdmi رو به dvi و dvi رو به vga تبدیل کنم.البته دیگه بعد از امتحانا یه led خصوصی قراره بگیرم :cool:و بنظرم لذت ps3 همینه که با hd بازی کنی فعلا با lcd بازی میکنیم....تا بعد

آره کلا بیخیال شدم :d
البته مبدل dvi به vga هست و میتونم استفاده کنم یعنی hdmi رو به dvi و dvi رو به vga تبدیل کنم.البته دیگه بعد از امتحانا یه led خصوصی قراره بگیرم :cool:و بنظرم لذت ps3 همینه که با hd بازی کنی فعلا با lcd بازی میکنیم....تا بعد
خب شاید اینطوری که میگی بشه راهی برای وصل کردن پیدا بشه ولی هرگز تصویر نمیگیری چون با این روش دیگه hdcp رعایت نمیشه و تصویر نمیگیری ! ضمن این که مطمئنم مانیتورت hdcp ساپورت نیست!

دوست عزيز دستگاه من هم بعد از 3 سال استفاده مشكل تو رو پيدا كرد ولي شديد تر.. و بعد از 10 دقيقه اينجوري ميشد...مشكل از درايو هست اگه تهران هستي برو لباف اونا برات درست ميكنن...ولي من براي خودمو درست نكردم و فروختم... ولي تو درست كن.. من دستگاهم پير شده بود و ترجيح دادم بدم بره....
خیلی ممنون از راهنماییت
یه سوال دیگه:
نمیدونی تقریبا چقدر خرج داره؟
چی باعث میشه که درایو اینطوری بشه؟

دوستان خش روی دیسک در چه حدی باشه به دستگاه فشار میاره؟ لطفا جواب بدید . مرسی
اصلا نباید بلوری خش دار داخله دستگاه بزاری به هیچ عنوان چون زود خراب میشه

خیلی ممنون از راهنماییت
یه سوال دیگه:
نمیدونی تقریبا چقدر خرج داره؟
چی باعث میشه که درایو اینطوری بشه؟
علتش اینه که dvd های خش دار یا بلوری های کیثیف یا خش دار اینها باعث میشا که دایو زود خراب بشه پس نباید به هیچ عنوان dvd های کپی داخلش بزاری و نباید بلوری های خش دار بزاری اگر بلوریت کثیف اول تمیزش کن بعد بزار داخله داستگاه:-"

سلام دوستان
من همین امروز یک دونه ps3 slim خریداری کردم!
حالا من گفتم اما بازم میگم من یک مانیتور معمولی HD دارم که فقط یک خروجی DVI داره حالا ما اومدیم یک کابل HDMI to Dvi خریداری کردیم(عرضم به حضورتون که این کابل من درسته یک سرش hdmi هست و یک سرش dvi ولی از سری که Dvi داره 3 تا فیش بیرون اومده برای صدا)ولی وقتی وصل کردیم به مانیتور اصلی نیاورد و مینوشت No Video Output یا No Signal و .......بعد اومدیم زنگ زنیدم به فروشنده گفت باید وصل کنید به تلویزیون معمولی بعد بریم تو Setting بعد Display Setting بعد هم گزینه Hdmi را انتخاب کنید و بعد سریع وصل کنید به مانیتور HD تون!که باز هم درست نشد!
سوال من اینه که آیا من مانیتورم که 19 اینچ هست وصل میشه به PS3 دیگه حتما؟
نکنه اون کابل dVI TO HDMI خراب باشه؟
من چه خاکی تو سرم کنم؟خواهش میکنم سریع پاسخ بدین ممنون
یک چیز هم بگم اینایی که یک کابل هستند که آبی هستند دوتا پیچ هم دارن و یکیشون به کارت گرافیک وصل میشه یکیشون هم به مانیتور اونا dVI هستند یا vGA؟
اگه اون vGA هستند Dvi دیگه چه صیغه ای هست؟

آخرین ویرایش:
ریجن اکانت psn با ریجن بازیم باید یکی باشه تا بتونم آنلاین بازی کنم؟
الان اکانت ریجن 2 دارم بازیم ریجن 3 هست میشه بازی کرد؟
بله میتونید بازی کنید مشکلی پیش نمیاد
مسئله هم ریجن بودم مربوط به زمانی میشه که شما از psn خرید میکنید که باید ریجن psn کارت با اکانتی که برای psn ساختین و بازیتون هم ریجن باشه

سلام. بازم به یه مشکل عجیب غریب برخوردم.

دسته بدون سیم کار نمی کنه! وقتی هم که وصلش می کنم در حالِ شارژ شدنش رو نشون میده، ولی عملا اصلا شارژ نمیشه!

اگه باتری دسته خراب شده باشه قابل تعویض هست؟ خودم راحت می تونم عوضش کنم؟

سلام. بازم به یه مشکل عجیب غریب برخوردم.

دسته بدون سیم کار نمی کنه! وقتی هم که وصلش می کنم در حالِ شارژ شدنش رو نشون میده، ولی عملا اصلا شارژ نمیشه!

اگه باتری دسته خراب شده باشه قابل تعویض هست؟ خودم راحت می تونم عوضش کنم؟
اتفاقا منم همین مشکل را دارم عجیب اینجاست که دسته اصلی از خوده کارتونش بود که اصلا زیاد باهاش بازی نکرده بودم که فکر کنم فروشنده غوضش کرده باشه :mad:
که فکر کنم مشکل از باطری باشه که اونم قابله تعویض هست ولی کجا میفروشن دیگه خبر ندارم :confused:

اتفاقا منم همین مشکل را دارم عجیب اینجاست که دسته اصلی از خوده کارتونش بود که اصلا زیاد باهاش بازی نکرده بودم که فکر کنم فروشنده غوضش کرده باشه :mad:
که فکر کنم مشکل از باطری باشه که اونم قابله تعویض هست ولی کجا میفروشن دیگه خبر ندارم :confused:
یه دسته دیگه بگیر خودتو راحت کن ! :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or