هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

دوستان عزيز راهي هست كه بازيهاي ps3 رو با دسته ps2 بازي كرد؟:bash:

يه سوال ديگه هم داشتم كه بادسته كامپيوتر چي؟يعني اگه دسته كامپيوتر وصل كنم همه دكمه ها رو ساپورت ميكنه مثلا اينكه تو بازي فقط بشه راه رفت و نشه پريد اگه دسته خاصي هست لطفا معرفي كنيد.:yes:

دوستان عزيز راهي هست كه بازيهاي ps3 رو با دسته ps2 بازي كرد؟:bash:

يه سوال ديگه هم داشتم كه بادسته كامپيوتر چي؟يعني اگه دسته كامپيوتر وصل كنم همه دكمه ها رو ساپورت ميكنه مثلا اينكه تو بازي فقط بشه راه رفت و نشه پريد اگه دسته خاصي هست لطفا معرفي كنيد.:yes:

اره اقا میشه یه دسته ps2 می خری با یه تبدیل اسمشم اگه اشتباه نکنم ps2 controler to usb باشه قیمتیم نداره 3 4 تومنه .

باسلام
=====
اقا فرق بازي هاي پلاتينيوم PS3 با بازي هاي معمولي چيست ايا كيفيت بلو ري ديسك فرق ميكنه .
فرق قيمتش چقدر است؟

دوست عزیز کیفیت به هیچ عنوان فرقی نمیکنه و روی بسته هم نوشته که فقط بازیهای پر فروش به عنوان پلاتنیوم انتخاب میشن!
قیمت هم مسلما کمتر هستش!
یک سری هم که روی باندل های مختلف قرار داشتند
مثل کیلزون آنچارتد و حتی GTA IV

سلام
بالاخره پولارو ردیف کردم و می خوام ps3 بخرم ولی قبلش چنتا سوال داشتم
1- رىجن ps3 رو کجاش مینویسه منطورم رو خود دستگاست؟
2- آیا تو xmb منویی وجود داره تا موقع خرید sixaxis و shock رو تست کنم؟
3- آخرین آپدیت چه ورژنیه ؟
4- کابل hdmi to dvi هم ورژن 1.3a داره و اصلا به جز صدا با این تبدیل چه چیزایی رو از دست میدم؟
5- تمام ps3 های داخل ایران ساخت چین هست دیگه؟
6- دستگاه های refresh شده چىه و از کجا بفهمیم refresh شده؟
7- کلا چه error هایی باعث مرگ ps3 میشه؟
8- تو جعبه slim 120 چه چیز هایی هست؟
9- من یه دوربین sony avchd دارم که pal هست و فرمت فایل هاش m2ts هست با اسلیم میتونم این فایل ها رو ببینم؟
10- اگه دسته غیر از دسته ps3 رو واسه player 2 بهش وصل کنم shok داره؟
11- واسه خرید دسته dualshock3 واسه player 2 با توجه به اینکه تو هست از کجا بفهمم اصل هست؟
12- من تصمیم دارم برای شروع این بازی هارو بگیرم به نظر شما خوبه در ضمن اگه قیمت اینارو دارید بنویسید :
killzone2
tekken6 واسه دو نفره بازی کردن
heavyrain
fifa10

آخرین ویرایش:
1. پشت جعبه , یک تصویر یک کره زمین ـه اگه عدد کنارش 1 بود Region 1 ـه (امریکا) اگه 2 بود Ragion 2 ـه (اروپا , خاورمیانه ... ) اگه 3 بود Region 3 ـه (اسیا) اگه 4 بود Region 4 ـه (استرالیا) . (اگه غلط ـه بگید :دی)
2.خیر
3. در حال حاضر 3.30 ــه البته ربطی به خود دستگاه نداره . خودت میتونی اپدیتش کنی .
4. هیچ چیز . یه کابل AV تو جعبه ی PS3 هست میتونی جدا از HDMI to DVI از اون لرای صدا استفاده کنید.
5. نمیدونم . اما هرچی هست فرقی از نظر کیفیت نداره.
6. نمیدونم :دی
7. YLOD و صفحه قرمزه :دی
8. رو جعبه ی خودش عکس وسایلی که باید توش باشه رو زده اونجا چک کن.
9. نمیدونم.
10. بازم نمیدونم
11. اینم لطف کنند دوستان بگن . :دی

سلام
بالاخره پولارو ردیف کردم و می خوام ps3 بخرم ولی قبلش چنتا سوال داشتم
1- رىجن ps3 رو کجاش مینویسه منطورم رو خود دستگاست؟
2- آیا تو xmb منویی وجود داره تا موقع خرید sixaxis و shock رو تست کنم؟
3- آخرین آپدیت چه ورژنیه ؟
4- کابل hdmi to dvi هم ورژن 1.3a داره و اصلا به جز صدا با این تبدیل چه چیزایی رو از دست میدم؟
5- تمام ps3 های داخل ایران ساخت چین هست دیگه؟
6- دستگاه های refresh شده چىه و از کجا بفهمیم refresh شده؟
7- کلا چه error هایی باعث مرگ ps3 میشه؟
8- تو جعبه slim 120 چه چیز هایی هست؟
9- من یه دوربین sony avchd دارم که pal هست و فرمت فایل هاش m2ts هست با اسلیم میتونم این فایل ها رو ببینم؟
10- اگه دسته غیر از دسته ps3 رو واسه player 2 بهش وصل کنم shok داره؟
11- واسه خرید دسته dualshock3 واسه player 2 با توجه به اینکه تو هست از کجا بفهمم اصل هست؟
12- من تصمیم دارم برای شروع این بازی هارو بگیرم به نظر شما خوبه در ضمن اگه قیمت اینارو دارید بنویسید :
killzone2
tekken6 واسه دو نفره بازی کردن
heavyrain
fifa10

1-جواب دادن بهتون!

2-نيست ولی هم روی دسته نوشته dualshock 3 و هم موقع تست يه بازی برات ميزاره که ميتونی مثلاً با شليک کردن يا هر چی ببينی شوک داره يا نه!

3-3.30 که روی دستگاه ها نيست بايد خودت بگيريش!

4-اگه تلوزيين LCD يا LED نداری چيزی از دست نميدی و اصلاً اين کابل به کارت نمياد امّا اگه داری اون تلوزيونارو حتماً بايد بگيری! در ضمن تو دستگاه نيست بايد جدا بخری!

5-اصولاً همه چی ساخت چين هستن ولی طراحی خود دستگاه تو ژاپن انجام ميشه.

6-راه خاصی نداره بفهميد.ولی قيافه دستگاه و جعبش نشون ميده دستگاه نوع هست يا تعميری!

7-erro چراغ زرد و red screen که 1 در مليون اتفاق ميفته و تو اسليم اوّلی تقريباً نيست.'

8-کنسول،دسته و کابل AVI و يه کابل USB برای شارجه دسته.

9-بله ميشه فکر کنم.

10-بله داره امّا دسته هم بايد dualshock باشه! که اکثر دسته های توی بازار هست.

11-اگه 5 تا پيچ داره و با ناخون کشيدن روی آرم sony آرمش پاک نميشه اصل هست.

12- به نظر من GOD OF WAR 3 رو هم اضافه kn!
قيمت اينام:

teken 6 فک کنم دسته دوم 35 نوع هم 40 45 باشه

killzone 2 هم نو گير نمياد ولی از 20 تا 30 تومن ميچرخه

heavy rain 50 55 تومن هست

fifa 10 هم نو 45 40 تومن دسته دو 30 تومن بايد باشه!

آخرین ویرایش:
مشکل دسته
با سلام .
من دسته ي اصلی دارم . از دیروز که کنسول رو روشنش کردم ، یکي از دسته ها ، جهت پایینش کار نمیکنه . لصفاً راهنمایی کنید تا بدونم چه راه حلهایی پیش رومه .

من دستگاه رو 3ماه میشه که خریدم . از اینکه دسته ها اصلی هستند در حدی مطمئنم که یادم نیست کدومش همراه خود کنسول بود . پس شما میگید کلا علم تعمیر کردن دسته های DUALSHOCK 3 SIXAXIS رو کسی نداره هنوز ؟

ps3 اسلیم 250 گیگ, بعد از سه هفته:
زیباییه دستگاه, زیباییه میز زیر تلویزیونمون رو دو چندان کرده بطوریکه هر کی میاد خونمون توجهش بهش جلب میشه.
بعد از سالها 360 داشتن تازه میفهمم اگه ازصدای فن های پر قدرت, شب ها شاکی داشتم باید از همون اول ps3 میخریدم.این کنسول واقعا بی صدا کار میکنه:cheesygri
دسته ی بازی سبک و خیلی راحته و دستم کمتر خسته میشه بعلاوه باطری هم خیلی خوب نگه میداره بطوریکه من سه تا بازی باهاش تموم کردم و فقط یکبار شارژ
از gow3 (که علت خرید ps3 بود)و heavy rain ,که بگذریم, خیلی دارم با این uncharted 2 حال میکنم.عجب گرافیک و نور پردازی داره:eek:
دلم برای یه بازی ریسینگ خفن یه ذره شده.انگار ps3 در این زمینه عنوان دندونگیری نداره:(
در کل از این کنسول بشدت راضیم.خیلی باکلاس و شیک و راحته.:love:

ps3 اسلیم 250 گیگ, بعد از سه هفته:
زیباییه دستگاه, زیباییه میز زیر تلویزیونمون رو دو چندان کرده بطوریکه هر کی میاد خونمون توجهش بهش جلب میشه.
بعد از سالها 360 داشتن تازه میفهمم اگه ازصدای فن های پر قدرت, شب ها شاکی داشتم باید از همون اول ps3 میخریدم.این کنسول واقعا بی صدا کار میکنه:cheesygri
دسته ی بازی سبک و خیلی راحته و دستم کمتر خسته میشه بعلاوه باطری هم خیلی خوب نگه میداره بطوریکه من سه تا بازی باهاش تموم کردم و فقط یکبار شارژ
از gow3 (که علت خرید ps3 بود)و heavy rain ,که بگذریم, خیلی دارم با این uncharted 2 حال میکنم.عجب گرافیک و نور پردازی داره:eek:
دلم برای یه بازی ریسینگ خفن یه ذره شده.انگار ps3 در این زمینه عنوان دندونگیری نداره:(
در کل از این کنسول بشدت راضیم.خیلی باکلاس و شیک و راحته.:love:

gran turismo چیه پس؟ البته نیومده هنوز

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or