هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

اگه يه ديسك خش داشته باشه به تعداد دفعات چند بار امكان داره كه ازش استفاده كني و به دستگاه آسيب نرسونه؟يعني تا چقدر جا داره؟:biggrin1:
(ميخوام تمامش كنم ديگه ميندازم سطل آشغال)
(امان از رفيق فضول:punish:)

فروش يك عدد گوشي sony ericsson p1i كار كرده با جعبه كامل.......:thumbup:

اگه يه ديسك خش داشته باشه به تعداد دفعات چند بار امكان داره كه ازش استفاده كني و به دستگاه آسيب نرسونه؟يعني تا چقدر جا داره؟:biggrin1:
(ميخوام تمامش كنم ديگه ميندازم سطل آشغال)
(امان از رفيق فضول:punish:)
وای خدا من چه کارش کردی که بلوری خش افتاده روش
من اگر جای تو بودم فورا بازی را میانداختم سلطه زباله چون اصلا خوب نیست دسیک خش دار بذاری داخله دستگاه چون فشار میاره روی لنز و لنزت را خراب میکنه :-":eek:

این تاپیک رو باز کردم تا هر کسی هر سوال یا اطلاعاتی در مورد ps3 داره اینجا بنویسه تا تاپیک های اضافی باز نشود امیدوارم این تاپیک رو افراد منحرف نکنند:thumbup:
با سلام خدمت اعضا
ps3 من مشکل دار شده:(.وقتی 30 یا 40 دقیقه که باهاش بازی میکنم هنگ میکنه و باید restart بکنمش.بعد از اینکه restart شد بازی رو نمی خونه ولی دی وی دی های دیگه رو می خونه.
بعد از اینکه 1 ساعت خاموش میمو نه درست میشه ولی دوباره بعد از 40 دقیقه اینطوری میشه.
میتونین بگین مشکلش چیه وباید چی کار کنم؟
اصلا درست میشه؟:confused:
مدلشم 80gig fat هست.
اگه میشه سریعتر جواب بدین.
ممنون

با سلام خدمت اعضا
ps3 من مشکل دار شده:(.وقتی 30 یا 40 دقیقه که باهاش بازی میکنم هنگ میکنه و باید restart بکنمش.بعد از اینکه restart شد بازی رو نمی خونه ولی دی وی دی های دیگه رو می خونه.
بعد از اینکه 1 ساعت خاموش میمو نه درست میشه ولی دوباره بعد از 40 دقیقه اینطوری میشه.
میتونین بگین مشکلش چیه وباید چی کار کنم؟
اصلا درست میشه؟:confused:
مدلشم 80gig fat هست.
اگه میشه سریعتر جواب بدین.
ممنون

دوست عزيز دستگاه من هم بعد از 3 سال استفاده مشكل تو رو پيدا كرد ولي شديد تر.. و بعد از 10 دقيقه اينجوري ميشد...مشكل از درايو هست اگه تهران هستي برو لباف اونا برات درست ميكنن...ولي من براي خودمو درست نكردم و فروختم... ولي تو درست كن.. من دستگاهم پير شده بود و ترجيح دادم بدم بره....

ببخشید من یک عدد آیدی ساختم و قبلا هم آیدی داشتم.از طریق لینک صفحه میتونم لاگین شم(Uk.playstation) اما از طریق دستگاه ارور میده.چی کار کنم؟:(

ببخشید من یک عدد آیدی ساختم و قبلا هم آیدی داشتم.از طریق لینک صفحه میتونم لاگین شم(Uk.playstation) اما از طریق دستگاه ارور میده.چی کار کنم؟:(

بازامتحان كن...بعضي وقت ها اين مشكل پيش مياد...اگه از ايميل و pass كه ميزني اطمينان داري 100 دفعه بزن ..بلاخره ميشه...:smile:

دوستان من قبلا هم گفتم ولی خب جواب کاملی نگرفتم(در هر صورت ببخشی اگه سوال تکراریه خودتون بهتر میدونین دیال و هزار دردسر)
من چند وقت پیش یه آداپتور(مبدل)HDMI به DVI گرفتم ولی وقتی وصلش میکنم به کیس و PS3 هم روشن میکنم مانیتور اصلا هیچ تغییری نمیکنه و روی همون دستکتاپ میمونه.در ضمن WIN 7 هم دارم.

دوستان من قبلا هم گفتم ولی خب جواب کاملی نگرفتم(در هر صورت ببخشی اگه سوال تکراریه خودتون بهتر میدونین دیال و هزار دردسر)
من چند وقت پیش یه آداپتور(مبدل)HDMI به DVI گرفتم ولی وقتی وصلش میکنم به کیس و PS3 هم روشن میکنم مانیتور اصلا هیچ تغییری نمیکنه و روی همون دستکتاپ میمونه.در ضمن WIN 7 هم دارم.
ببینم شما چرا مستقیم وصلش نمی کنی به مانیتورت مگر مانیتورت نداره dvi :confused:

چرا به کیس؟؟؟؟؟
باید به ورودی dvi مانیتور وصلش کنی

چرا به کیس وصل میکنی ؟!
کارت گرافیک فقط خروجیه نه ورودی !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or