هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

من لپ تاپم بلوتوث داره چطوری میتونم که sixaxis رو از طریق بلوتوث کانکت کنم بهش؟
ویندوز 7 ـه 32 بیت.
در مرد عوض کردن باتری دسته هم یادمه که اون اولا سونی گفته بود خودش مجانی عوض می کنه ولی نکته اینجاس که ما تو ایرانیم!:دی

من لپ تاپم بلوتوث داره چطوری میتونم که sixaxis رو از طریق بلوتوث کانکت کنم بهش؟
ویندوز 7 ـه 32 بیت.
در مرد عوض کردن باتری دسته هم یادمه که اون اولا سونی گفته بود خودش مجانی عوض می کنه ولی نکته اینجاس که ما تو ایرانیم!:دی
نه نمیشه که شما با بلوتوث دسته را وصل کنید به لب تاب و اگر میخواهید دسته پلی 3 را وصل کنید باید این روش را انجام دهید همراه با برنامه اش
بیا برو به این پست
#7307 :biggrin1:
ای نه بابا واقعا خوده سونی گفته که باطری دسته را خوب شد یک فکری برایش میکنم دمت گرم که گفتی

توی همون سایت دیدم که
Sixaxis Dualshock 3 Connecting via Bluetooth on windows
منتهی راهی که این سایت گفته برای من عملی نشد!
و یک ویدئو هم تو یوتیوب دیدم که طرف این کار رو کرده بود.
در هر صورت ممنون.

توی همون سایت دیدم که
Sixaxis Dualshock 3 Connecting via Bluetooth on windows
منتهی راهی که این سایت گفته برای من عملی نشد!
و یک ویدئو هم تو یوتیوب دیدم که طرف این کار رو کرده بود.
در هر صورت ممنون.
ببین دوسته گرامی اگر توانستی انجامش بدی اینجا هم راهشه بگو تا دوستان هم انجام بدند
ممنون میشم :biggrin1:

شما میتوانید از این دو تاپیک استفاده کنید
من چه استفاده ای بکنم ؟! :cheesygri
حالا قیمت هارداش چجوریه ؟؟؟؟؟
همین 120 اش چنده ؟؟؟
120ش که نیست ، میتونی 500gb بگیری تو مایه های 65 66 تومن یا یه حرکت بهتر یدونه از این externalـای 500gb بگیری (از Hitachi یا WD) هارد توش رو در بیاری بندازی رو PS3 و هارد رو خود PS3 رو بندازی تو این externalـه و یجورایی با یه تیر دو نشون بزنی.;)

سلام من وقتي GTA IV رو ميزارم ميرم توي بازي بازي به صواته720p انجام ميشه در صورتي كه پشته كاور بازي نوشته p1080 من توي تنظيم دستگاه هم تيك 1080 p رو زدم و توي محيط HOME )همون جايي كه موزيك و ويديو و پروفايل و اينا هست) هم تصويرم 1080 هست ولي توي بازي اين جوري نيست نه فقط IV بلگه توي MGS4 هم همين جور هست
ممنون ميشم راهنماييم كنيد

سلام بچه ها من امروز رفتم یک دستگاه ps3 fat 80 بگیرم (نگید چرا اسلیم چون از شکلش حالم بد میشه ) فروشنده ها هر کسی یه چیزی میگفت یکی میگفت fat ها زیاد چراغ زرد و قرمز میدن یکی میگفت دستگاه زود خراب میشه خلاصه از این حرف ها میخوام ببینم جریان این چراغ زرد و قرمز چیه که اینقدر میگن(شرمنده اطلاعتم خیلی کمه)
در ضمن محتویات دستگاه fat با باندل killzone 2 چی هست
با تشکر

سلام
من تازه ps3 خریدم و می‌خوام یه بازی آنلاین بگیرم که بچه‌ها بیشتر بازی‌ می‌کنن لطفا بگید چه بازی انلاینی تو ایران بیشتر طرف دار داره تا من هم اونو بگیرم و با بچه‌ها بازی کنم

و چجوری می‌تونم با ایرانیهایی که آنلاین بازی می‌کنن ارتباط برقرار کنم ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or