هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

منم از Hdmi استفاده میکنم. ولی تو دو تا lcd بازی gow 3 رو مقایسه کردم یکی از اون یکی بهتر بود.

البته دستگاه ها فرق داشت ولی lcd ها اصلا فرق نداشت.

سلام. من چطوری میتونم رزولوشن رو تغییر بدم؟

توی Setting رفتم د. 1080 24 hz بود آخرشه؟
اگه منظورت 1080p هستش که درسته آخرشه ولی اگه 1080i هستش یه p دیگه هم جا داره که بسته به نوع TV فعال یا غیر فعال هستش.
در کل تو HDMI شما میتونی این رزولوشنها رو داشته باشی>> 1080p / 1080i / 720p / 480p

سلام من ps3م تقریبا هر دفعه که بازی میکنم بعد از 7-8 دقیقه بازی دور فنش میره بالا مشکلی نیست؟
عادی هست وقتی گرم میشه دوره فنش زیاد میشه و مشکلی نیست:cool:
صدبار دوستان و خودم جواب دادم خواهش اول تاپیک را برگردید بعد اگر نبود سوال کنید ممنون از همکاریتان:-"

دوستان ببخشید ریجن دستگاه من 2 هست و میخوام متال ریجن 3 بگیرم ایا فرقی نداره منظورم در تصویر و در بقیه ی چیزاشه درضمن طرف 25 تومان میده ریجن 3 رو خوبه بگیرم درضمن تصویر کاغذش زرده منظورم رو قالبش بود

دوستان ببخشید ریجن دستگاه من 2 هست و میخوام متال ریجن 3 بگیرم ایا فرقی نداره منظورم در تصویر و در بقیه ی چیزاشه درضمن طرف 25 تومان میده ریجن 3 رو خوبه بگیرم درضمن تصویر کاغذش زرده منظورم رو قالبش بود
فکر نمیکنم در هیچ بازیی هم چین چیزی وجود داشته باشه که با تفاوت رجین کیفیت گرافیک و بازی تغییر کنه

چطور میشه آیدی PSN رو عوض کرد؟به فرض الان آیدی من Shepard باشه بخوام بکنمش shepard231؟
اصلا نمیشه!مگر اینکه یک پروفایل دیگه در خود کنسول بسازین و در نتیجه یک اکانت جدید(که فکر کنم سیو ها هم رو جدیده نباشه!:biggrin1:)
متشکرم:d

آخرین ویرایش:
چطور میشه آیدی PSN رو عوض کرد؟به فرض الان آیدی من Shepard باشه بخوام بکنمش shepard231؟

اصلا نمیشه!مگر اینکه یک پروفایل دیگه در خود کنسول بسازین و در نتیجه یک اکانت جدید(که فکر کنم سیو ها هم رو جدیده نباشه!:biggrin1:)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or