هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

خوب DNS رو دستی نده ، بزار رو اتوماتیک . اینا رو تست کن : Pri : 8.8.8.8 Sec : 8.8.4.4
دستی ندم نمیشه چون باید آیپی رو بدم.آیپی رو بزارم رو اوتو اصلا رو obtain ip ارور میده.
اینم زدم درست نشد.آیپی و روتر هر دو رو این زدم:
192.168.1.1
ایراد از این نیست؟

راستی مودمم وایرلسه.
----------
اصلا قبلا من همرو رو اوتو و ایزی میزد وصل میشد.الان اینجوری شده:|

سلام بر اساتید و دوستان
من یک عدد ps3 دارم یک سال هست که خریدم باهاش 4 تا بازی بیشتر تموم نکردم
40 گیگ ، رجینش هم پال هستش
حالا میخوام بفروشمش از دوستان راهنمایی میخوام که روش قیمت بذارم
کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟

یکی نیست مرا یاری کند.

دستی ندم نمیشه چون باید آیپی رو بدم.آیپی رو بزارم رو اوتو اصلا رو obtain ip ارور میده.
اینم زدم درست نشد.آیپی و روتر هر دو رو این زدم:
192.168.1.1
ایراد از این نیست؟

راستی مودمم وایرلسه.
----------
اصلا قبلا من همرو رو اوتو و ایزی میزد وصل میشد.الان اینجوری شده:|
برای ip و router اینو امتحان کن
192.168.0.1
من خودم اینو که زدم مشکلم حل شد
البته وایرلس نبود :biggrin1:
مودم وصل بود به pc با usb و ps3 هم به pc با کابل

دوستان remote play با psp چطوری تنظیم کنم ؟

شما اول باید با usb وصل کنی بعد تو قسمت settings > remote play settings پی اس پی رو رجیستر میکنی
بعد از اینکه رجیستر کردی باید بری تو قسمت network > remote play تو ps3 بعد از این کار میری تو قسمت network > remote play تو psp بعد از انتخاب اون منو ps3 تو psp ظاهر میشه
اینجا رو هم ببین توضیح داده
Register Device
Using remote play (via the wireless LAN feature of the PS3™ system)

آخرین ویرایش:
من یک سوالی تو چند صفحه قبل در مورد تروفی در بازی ها و کاربردشون پرسیدم و یکی از کاربرها گفت که تروفی ها یک نوع امتیاز برای بازیباز در psn هست.میخواستم بدونم این تروفی ها چه قابلیت هایی رو برای کار بران به همراه میاره و با گرفتن یک تروفی پلاتینیم ازش چه استفاده ای میشه کرد وچه مزیت و برتری نسبت به تروفی های دیگه دارند و به واسطه ان از چه امکاناتی میتوان استفاده کرد:confused: ( اگر میتونید دقیقا توضیح بدید) .
سوال دومم در مورد تفاوت این تروفی ها باهم است .مثلا ازرش تروفی پلاتینیم تو بازی killzone 2 از همین تروفی در بازی heavy rain بیشتره یا هر دو یک میزان ارزش دارند :confused:
در ضمن با اینترنت معمولی (dial up ) تو psn چه کارهایی میتونیم انجام بدیم واز چه قابلیتهایی میشه استفاده کرد:confused:

من یک سوالی تو چند صفحه قبل در مورد تروفی در بازی ها و کاربردشون پرسیدم و یکی از کاربرها گفت که تروفی ها یک نوع امتیاز برای بازیباز در psn هست.میخواستم بدونم این تروفی ها چه قابلیت هایی رو برای کار بران به همراه میاره و با گرفتن یک تروفی پلاتینیم ازش چه استفاده ای میشه کرد وچه مزیت و برتری نسبت به تروفی های دیگه دارند و به واسطه ان از چه امکاناتی میتوان استفاده کرد:confused: ( اگر میتونید دقیقا توضیح بدید) .
سوال دومم در مورد تفاوت این تروفی ها باهم است .مثلا ازرش تروفی پلاتینیم تو بازی killzone 2 از همین تروفی در بازی heavy rain بیشتره یا هر دو یک میزان ارزش دارند :confused:
در ضمن با اینترنت معمولی (dial up ) تو psn چه کارهایی میتونیم انجام بدیم واز چه قابلیتهایی میشه استفاده کرد:confused:

تروفی هيچ کاربردی نداره و شما فقط با گرفتنش دو چيزی ثابت ميکنه که در هر بازی فرق داره: 1-خيلی حرفه ايی هستی 2-خيلی الافی همين

پلاتينيوم گرفتنم هيچ تأثيری رو هيچی نداره و در هيچ بازی تروفی پلاتينوم و نقره و برنز با همون تروفيای بازی ديگه فرقی ندارن

با اون مدل اينترنت هيچی!

فعلا Trophy ها هیچ ارزش مالی و ... ندارند.
خوب ارزش Trophy ها به ترتیب افزایش پیدا میکنه . و ارزشش در Trophy's Level ــه صفحه پروفایل معلوم میشه. مثلا Trophy Bronze 2% و Trophy Platinum 50% به Level ـت اضافه میکنه البته این اعداد برای مثال است و هر Level که بالاتر میری % ها کمتر میشه.

درود بر دوستان گيمر من چون تازه از فن بودن xbox در امودم يه ps3 گرفتم خيلي ازش راضيم
. اما يه مشكلي برخوردم من موندم با يه ميليون سوال .
1- تروفي همون اچيومنت xbox ، ؟؟؟
2- تروفي رو يه جا ميگيرن يا به صورت پله به پله ؟
3- قبلا مي گفتن كه اين امتياز هاي توي بازي توي home به كار مي آد ؟؟؟
4- اين ps3 چرا انقدر دستگاه جيگرييه ؟؟؟

درود بر دوستان گيمر من چون تازه از فن بودن xbox در امودم يه ps3 گرفتم خيلي ازش راضيم
. اما يه مشكلي برخوردم من موندم با يه ميليون سوال .
1- تروفي همون اچيومنت xbox ، ؟؟؟
2- تروفي رو يه جا ميگيرن يا به صورت پله به پله ؟
3- قبلا مي گفتن كه اين امتياز هاي توي بازي توي home به كار مي آد ؟؟؟
4- اين ps3 چرا انقدر دستگاه جيگرييه ؟؟؟
1. حدودا , اره.
2. پله پله .
3. استفاده رو که نمیدونم , ولی دیگران میتونند Trophy های شما رو تماشا کنند.
4. :دی

اگر قبلا از کابل HDMI استفاده نمیکردی باید وقتی دستگاه رو روشن میکنی دستت رو 7 یا 8 ثانیه نگه داری تا یه بوقی بده و بعد روشن میشه اما معمولا این کار رو به صورت اتوماتیک انجام میده حالا شما یه امتحلن بزن

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or