هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام دوستان
من یک عدد PS3 Slim دارم.
خواستم بدونم احتمال اینکه دستگاه ارور صفحه زرد و قرمز رو بده چقدره؟
و برای پیشگیری از مبتلا شدن به این مشکلات!!!چه نکاتی رو باید رعایت کنم؟
البته می دونم یکی از راه ها تمیز کردن مداوم کنسول هست.(با جارو برقی).ولی اگه راه دیگه ای هم هست بگید.
( من 1 ماهه رو دور بد شانسیم-2 هفته پیش 360 تم ارور 0110 رو داد.هفته ی قبل شارژر PSP رو گم کردم و انالگشو هم شکوندم.می ترسم اینم از دست بره.)

آقا من دسگامو یه هفته خاموش کردم بعد دوباره روشن کردم .دفه ی قبل فنش ساکت بود.این سری میرم تو بازی بعد یه مدت میره دور بالا شدید.اتاقم هواش گرمه به نظرتون؟

آقا من دسگامو یه هفته خاموش کردم بعد دوباره روشن کردم .دفه ی قبل فنش ساکت بود.این سری میرم تو بازی بعد یه مدت میره دور بالا شدید.اتاقم هواش گرمه به نظرتون؟

نه مشكلي نيست!
عاديه بعد از يه مدت دور فن بالا ميره

ps3 چه فرمت هائی رو پخش میکنه؟
کدومشون نیاز داره که از طریق اینترنت فعال بشن؟
من یه فیلم با فرمت دی وی دی رو میزارم تو دستگاه پخش نمیکنه ارور میده!!!!!!!!!!!!!!!!

دور فن بعد از یه ربع بازی کردن میره بالا ولی میام تو داشبردم بالاست همینطور میمونه تا وقتی خاموش نشه ! آخه این چه دستگاه مسخره ایه اینا ساختن .سرم رفت.صداش خیلی زیاده.صد رحمت به ایکس باکس.از بچه ها کسی راهی نداره؟ فریمور 3.15 هم نصب کردم بازم دورش بالا میره.

دور فن بعد از یه ربع بازی کردن میره بالا ولی میام تو داشبردم بالاست همینطور میمونه تا وقتی خاموش نشه ! آخه این چه دستگاه مسخره ایه اینا ساختن .سرم رفت.صداش خیلی زیاده.صد رحمت به ایکس باکس.از بچه ها کسی راهی نداره؟ فریمور 3.15 هم نصب کردم بازم دورش بالا میره.
اشتباه نمیکنی :confused:
چون من تست کردم وقتی میای تو داشبورد یکم که صبر کنی خنک شه دور فن میاد پایین .
دستگاهم فت 80 .

اشتباه نمیکنی :confused:
چون من تست کردم وقتی میای تو داشبورد یکم که صبر کنی خنک شه دور فن میاد پایین .
دستگاهم فت 80 .
دستگاهم فت 40 .من صبر کردم وقتی رفت رو Screen Saver دورفن عادی شد.وگرنه نمیرفت.عجب صدا بیخودی میده ولی.

دوستان فرقی بین کابل vga و hdmi وجود داره؟منظورم اینه که اگه فرق داره فرقش زیاده؟اخه کابل hdم خراب شده میخوام اگه فرق خاصی در کیفیت نمایش ندارن vga بگیرم.

سلام دوستان
ps3 همه ی هدست های بلوتوث رو می شناسه یا باید هد ست خواسی واسش گرفت؟
میشه هندز فری بلوتوش گوشی موبایل رو هم بهش وصل کرد؟ لطفا راهنمایی کنید

سلام دوستان
ps3 همه ی هدست های بلوتوث رو می شناسه یا باید هد ست خواسی واسش گرفت؟
میشه هندز فری بلوتوش گوشی موبایل رو هم بهش وصل کرد؟ لطفا راهنمایی کنید
بله دوست عزیز میشه هندس فری بلوتوث موبایل رو بهش وصل کرد...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or