هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

اقا من کابا hdmi به دستگاهم وصل کردم ولی هر کار می کنم تو قسمت تنظیمات نمیره رو hdmi وقتی گزینه hdmi میزنم 30 ثانیه صفحه سیاه میشه دوباره برمیگرده به صفحه اصلی یا میگه your setting is not correct در کل کابلو نمیشناسه اگه کسی میدونه لطفا یه حالی بده بگه چیکارش کنم. با تشکر.

اقا من کابا hdmi به دستگاهم وصل کردم ولی هر کار می کنم تو قسمت تنظیمات نمیره رو hdmi وقتی گزینه hdmi میزنم 30 ثانیه صفحه سیاه میشه دوباره برمیگرده به صفحه اصلی یا میگه your setting is not correct در کل کابلو نمیشناسه اگه کسی میدونه لطفا یه حالی بده بگه چیکارش کنم. با تشکر.

تلویزیونت HD هست؟
اگه جوابت مثبته باید سیستم رو یه بار خاموش کنی(با کلید پشت دستگاه)بعد دوباره دستگاه رو روشن کن 10 ثانیه کلید Reset جلوی دستگاه رو نگه دار .باید صدای دو تا بوق بشنوی

سلام به همگي
من هم بالاخره يه اسليم 250 گرفتم
آقا يه سوال :
براي عوض كردن پروفايل چرا از بازي خارج ميشه ؟نميشه مثل 360 وسط بازي پروفايل عوض كرد ؟
در مورد مبدل دسته ps2 به ps3 كسي اطلاعي داره كه ميشه دو تا دسته وصل كرد ؟
چطور ميتونم بازيها رو روي هارد نصب كنم ؟
ممنون

آخرین ویرایش:
سلام به همگي
آقا يه سوال :
براي عوض كردن پروفايل چرا از بازي خارج ميشه ؟نميشه مثل 360 وسط بازي پروفايل عوض كرد ؟
ممنون
یه مبدل های دسته های ps2 به pc تو بازار می فروشند که قیمتشون هم 3 تومن بیشتر نیست که اگر با اون دسته ps2 رو به ps3 هم وصل کنی جواب میده و راحت میتونی بازی کنی. من خودم برای حالت 2 نفره از همین مبدل استفاده می کنم.;)

سلام به همگي
آقا يه سوال :
ممنون

نه نمیشه بدون خروج از بازی پروفایل عوض کرد.
بازی ها رو هارد نه نصب میشن نه کپی.;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or