هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

میری برای اونی که میخوای براش پیام بفرستی PASTE میکنی(رو اسمش مثلث بزن بعدش CREAT MASSAGE تو قسمت متن هم بزن PASTE ) فکر کنم دکمه ی PASTE اون ردیف های پایینی سمت راست بود! )

آقا من یه سوال دارم . اگه کسی میدونه جواب بده مشکل نمیشه گفت اما یکم برام سوال شده .

PS3 من مدل FAT هستش وقتی با دسته دستگاه رو خاموش میکنم بالای محل USB دو چراغ هستش یکی نارنجی که بلوتوس هست یکی هم مربوط به فن هستش فکر کنم که چراغ سبز هستش وقتی دستگاه رو خاموش میکنم چراغ سبزه بازم روشن میمونه و انگار فن دستگاه با دور پایین در حال کار هستش شب دستگاه رو خاموش کردم دیدم صبح بازم چراغ سبزه روشن هستش نمیدونم مشکل هستش یا طبیعی هستش من تازه بهش دقت کردم .

اگه کسی میدونه یا این که این اتفاق طبیعی هستش لطفا بگین. خیلی وقت هم هستش دستگاه رو دارم تا الان هم به این قضیه دقت نکرده بودم .

آقا من یه سوال دارم . اگه کسی میدونه جواب بده مشکل نمیشه گفت اما یکم برام سوال شده .

PS3 من مدل FAT هستش وقتی با دسته دستگاه رو خاموش میکنم بالای محل USB دو چراغ هستش یکی نارنجی که بلوتوس هست یکی هم مربوط به فن هستش فکر کنم که چراغ سبز هستش وقتی دستگاه رو خاموش میکنم چراغ سبزه بازم روشن میمونه و انگار فن دستگاه با دور پایین در حال کار هستش شب دستگاه رو خاموش کردم دیدم صبح بازم چراغ سبزه روشن هستش نمیدونم مشکل هستش یا طبیعی هستش من تازه بهش دقت کردم .

اگه کسی میدونه یا این که این اتفاق طبیعی هستش لطفا بگین. خیلی وقت هم هستش دستگاه رو دارم تا الان هم به این قضیه دقت نکرده بودم .
شما احتمالا دستگات رو با PSP ریموت کردین هرگاه این ریموت رو از Seting خاموش نکنید همینطوری میشه ....

كمك كنيد!!!

سلام من تازه PS3 slim خريدم و اپديت 3.15 رو هم دانلود كردم 150MB بود و رو PS3 نصب كردم الان ديشب داشتم داخلش ميگشتم (بازي نميكردم) هي هي تم عوض ميكردم (تم هم نصب كردم (100 تا تم)) يه هو بعد از عوض كردن يكي از تم ها احساس كردم روي PLASE WAITE موند يه دو دقيقه اي موند ترسيدم دكمه روشن خاموش كردن جلوي دستگاهو زدم بعد از دوتا بوق زدن خاموش شد بعد دوباره روشن كردم خيلي گشتم مشكلي پيش نيومد .
خيلي ترسيدم كسي علتشو نمشدونه؟ۀۀ؟؟؟؟؟:mad::((

سلام من تازه PS3 slim خريدم و اپديت 3.15 رو هم دانلود كردم 150MB بود و رو PS3 نصب كردم الان ديشب داشتم داخلش ميگشتم (بازي نميكردم) هي هي تم عوض ميكردم (تم هم نصب كردم (100 تا تم)) يه هو بعد از عوض كردن يكي از تم ها احساس كردم روي PLASE WAITE موند يه دو دقيقه اي موند ترسيدم دكمه روشن خاموش كردن جلوي دستگاهو زدم بعد از دوتا بوق زدن خاموش شد بعد دوباره روشن كردم خيلي گشتم مشكلي پيش نيومد .
خيلي ترسيدم كسي علتشو نمشدونه؟ۀۀ؟؟؟؟؟:mad::((

نتیجه اخلاقی ش اینه که این بنده خدا رو به حال خودش رها کنید و انقدر سیخ بهش نزنین !

من یدونه از اون 60 گیگ های سری لانچ دارم ! 3 ساله یه جا گذشتمش ! تا حالا خیلی هنگ کرده باشه 2 الی 3 بار اه ! اونم اون اولا و سر بازی وگاس 1 که یه پورت آشغال بود از نسخه 360 !

تا حالا آخ ام نگفته ! کلی ام باهاش فیلم HD و ویدیو نیگا کردم ، کلی ام DVD داخل درایوش گذشتم ! مثل شیر داره کار میکنه ، آخ ام نگفته !

نمی دونم شماها با کنسولاتون کشتی میگیرین ! چیکار میکنین !؟

مثل بچه آدم یه جا سرپاش کنین ! دست ام بهش نزنین ، بازی رو بذارین توش ، حالشو ببرین ! دیگه اینقدر جنگولک بازی نداره !

به این دوستمون ام توصیه میکنم ، تم های مخصوص خود سونی رو از PSN دانلود کنه و اینقدر این تم هایی که ذرت و ذرت میدن بیرون رو روی دستگاه نریزه و انقدر این دستگاهو انگولک نکنه !

من امروز ps3 رو روشن کردم اول یهو theme heavy rain پرید!!بعدش COD:MW2 رو گذاشتم تا رسید به MAIN MENU یهو ارور داد که نمیتونه تروفیارو رجیستر کنه! خود به خود از بازی اومد بیرون رفتم تو قسمت تروفیام دیدم همه ی تروفیای COD رو پاک کرده :( اخرین چیزیم که از نت گرفتم پچ 1.09 همین COD بود.دیگه بازی نزاشتم تو دستگاه.یکی یه کمکی کنه :(

بچه ها PS3 Slim رو ایستاده بزارم مشکلی پیش نمیاد براش؟؟؟
یه سوال دیگه اینکه چن ساعت باید دسته رو بزارم شارژ بشه؟؟(مثل موبایل باید دفه اول 6 ساعت یا این ادا ها رو نداره)

بچه ها PS3 Slim رو ایستاده بزارم مشکلی پیش نمیاد براش؟؟؟
یه سوال دیگه اینکه چن ساعت باید دسته رو بزارم شارژ بشه؟؟(مثل موبایل باید دفه اول 6 ساعت یا این ادا ها رو نداره)

من بار اول خودم 15 تا 30 دقیقه شارژکردم پر شد.بعد از 9 ماه هنوز مشکلی نداره.:smile:
همچنین ایستاده PS3 هم هیچ مشکلی نداره.یک طرفشو مخصوص همین کار درست کردن.:smile:

من امروز ps3 رو روشن کردم اول یهو theme heavy rain پرید!!بعدش COD:MW2 رو گذاشتم تا رسید به MAIN MENU یهو ارور داد که نمیتونه تروفیارو رجیستر کنه! خود به خود از بازی اومد بیرون رفتم تو قسمت تروفیام دیدم همه ی تروفیای COD رو پاک کرده :( اخرین چیزیم که از نت گرفتم پچ 1.09 همین COD بود.دیگه بازی نزاشتم تو دستگاه.یکی یه کمکی کنه :(

دوست عزیز منم همین مشکل رو با pes2010 پیدا کردم
دقیقا دیشب ، کیلزون 2 رو هم گزاشتم همینجوری شد ( تروفی ها پرید)
بیخودی هم هارد رو فرمت کردم ، کلی اطلاعات روش داشتم همه از دست رفت
فرومهایه خارجی رو ببینی متوجه میشی که مشکل جهانی هست
فکر کنم باید صبر کنیم تا آپدیت براش بیاد
راستی به غیر از این 2 بازی ، بازیهایه دیگه ای هم داری امتحان کنی؟
من هین 2 تا رو دارم که هر جفتش هم همین طوری شد
ارورش هم 8001050F هست
در ضمن من اصلا به اینترنت وصل نمیشم و کلا آفلاین هستم
آخرین آپدیتی هم که کردم با بازیه آنچارتد 2 بود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or