هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

یه چیز جالب رفتیم ببینیم دستگاه چقدر فضا تو هارد داره نوشته بود 238/205! البته دستگاه دیشب خریدیم مگه 250 گیگ نیست؟ هاردش خرابه؟:confused:تو بازی انچارتد2 صدای فن خیلی بالا میره این طبیعیه؟ حتی تو منو

یه چیز جالب رفتیم ببینیم دستگاه چقدر فضا تو هارد داره نوشته بود 238/205! البته دستگاه دیشب خریدیم مگه 250 گیگ نیست؟ هاردش خرابه؟:confused:تو بازی انچارتد2 صدای فن خیلی بالا میره این طبیعیه؟ حتی تو منو
همه ی هارد ها اینطورن کاملا اون اندازه ای که روشون نوشته رو ارائه نمیکنن.کنسول منم 60 هست ولی حجم هاردش 55 هستش.این فقط در مورد هارد نیست همه ی فلش مموری ها حتی مموری PSP هم اینطوره البته به نسبت معتبر بودن کارخونه ی سازنده این مقداری که از حافظه کمه متغییره مثلا من و دوستم هر دومون برا PSP مموری 4گیگ گرفتیم ولی مال اون مارک سونی نیست مقدار حافظه ای که دوستم در اختیار داره 3700(!) (تو این حول وحوشه) مگ هست ولی مال من 3870!
در مورد صدای فن هم فک کنم طبیعی باشه هرچی باشه 100% از کنسول کار میکشه این بازی

آخرین ویرایش:
یه جورایی پرتی هارده :دی

دوستان یه سوال: یه تبدیل دسته بازی ps2 به pc خریدم و این تبدیل نمیدونم بر حسب اتفاق یا هرچی به ps3 هم که وصل می کنم دسته ی ps2 رو شناسایی میکنه و راحت میشه بازی کرد. فریم ویر 2.7 هم نصبه. حالا سوال اینجاست اگه فریم ویر 3 رو نصب کنم امکان داره که دیگه نشه با این تبدیل، بازی کرد؟ چون شنیده بودم از فریم ویر 3 یا 3.15 به بعد دستگاه دسته های تقلبی رو شناسایی نمی کنه.

سلام من يه اسليم دارم و اونو روي يك ميز چوبي گذاشتم امشب بعد از نيم ساعت اتفاقي متوجه شدم كه زير دستگاه به شدت گرم شده اين طبيعيه؟؟؟
بعد براي اجراي بعضي از بازي ها دستگاه بايد اپديت شه مثلا خودم موقعي كه تيكن 6 رو گذاشتم نوشت بايد اپديت بشه ميخواستم ببينم راهي نيست كه بدون اپديت بشه بازي رو انجام داد چون حتما ميدونيد كه اگه موقع اپديت برق بره بايد با دستگاه خداحافظي كرد و منم خيلي ميترسم سر اين قضيه ميخواستم ببينم راهي هست يا نه؟

دوستان یه سوال: یه تبدیل دسته بازی ps2 به pc خریدم و این تبدیل نمیدونم بر حسب اتفاق یا هرچی به ps3 هم که وصل می کنم دسته ی ps2 رو شناسایی میکنه و راحت میشه بازی کرد. فریم ویر 2.7 هم نصبه. حالا سوال اینجاست اگه فریم ویر 3 رو نصب کنم امکان داره که دیگه نشه با این تبدیل، بازی کرد؟ چون شنیده بودم از فریم ویر 3 یا 3.15 به بعد دستگاه دسته های تقلبی رو شناسایی نمی کنه.

دوست عزیز الان که گفتید من یه تبدیل داشتم و امتحان کردم فرم ویرم هم 3.15 هست با heavy rain اپدیت کردم شناسایی کرد و جواب داد . خوب بود گفتی دیگه تبدیل احتیاج نیست ممنون :love::love:

دوست عزیز الان که گفتید من یه تبدیل داشتم و امتحان کردم فرم ویرم هم 3.15 هست با heavy rain اپدیت کردم شناسایی کرد و جواب داد . خوب بود گفتی دیگه تبدیل احتیاج نیست ممنون :love::love:
منظورتون از اینکه دیگه احتیاج به تبدیل ندارید چیه؟:eek: این تبدیلی که من میگم سخت افزاریه ها. یعنی هر موقع بخوای دسته ps2 رو وصل کنی باید با این تبدیل وصلش کرد چون که مال ps2 اصلا usb نیست که.

سلام دوستان یه سوال داشتم ...
میخواستم بدونم تو PSN چطوری میشه یه MAssege رو که از کسی دریافت کردیم برای دیگری Forward کنیم ...یعنی برای کس دیگر بفریستیم ...

سلام
بچه ها من یه کابل کامپوننت برای ps3 گرفتم که یه طرفش مثل کابل hdmi و یه طرفش سه رنگ سبز-آبی-قرمزه
مشکلی که من دارم اینه که تصویر ندارم حتی تو تنظیمات display وقتی خروجی کامپوننت رو انتخاب میکنم تصویر آبی میشه و باید دکمه O بزنم تا به حالت اول برگرده
در ضمن TV من lcd panasonic 26 هستش و متاسفانه ورودی hdmi نداره
ممنون میشم که زودتر جواب بدین:love:

سلام من يه اسليم دارم و اونو روي يك ميز چوبي گذاشتم امشب بعد از نيم ساعت اتفاقي متوجه شدم كه زير دستگاه به شدت گرم شده اين طبيعيه؟؟؟
بعد براي اجراي بعضي از بازي ها دستگاه بايد اپديت شه مثلا خودم موقعي كه تيكن 6 رو گذاشتم نوشت بايد اپديت بشه ميخواستم ببينم راهي نيست كه بدون اپديت بشه بازي رو انجام داد چون حتما ميدونيد كه اگه موقع اپديت برق بره بايد با دستگاه خداحافظي كرد و منم خيلي ميترسم سر اين قضيه ميخواستم ببينم راهي هست يا نه؟
اول اینکه گرم شدن کنسول کاملا طبیعی هست اصلا نگران نباشید(کنسول چیزی بیشتر از 300وات مصرف میکنه شما کافیه جلوی لویزیون های lcd وایستید تا گرمایی که ازشون ساطع میشه حس کنید تازه حدود 180 وات مصرف میکنن نه 300 وات!!!)
در مورد آپدیت هم باید بهتون بگم که قبلا میشد این کار و کرد اونم اینطور بود که وسط یه بازی که رو کنسول اجرا میکردید دیسک بازی رو در می اوردید و بازی دیگه که آپدیت میخواست قرار میدادید بعد از بازی خارج میشدید و وقتی میخواستید وارد بازی بشید براحتی وارد میشد.ولی من این کار رو برای تیکن انجام دادم (چون ریجنش فرق داشت)عمل نکرد
این توضیحم بدم نگران رفتن برق نباشید چون از فیدم ویر 2.5 به این طرف سونی منوی ریکاوری رو بهش اضافه کرده که بدون هیچ مشکلی حتی در صورت رفتن برق وسط آپدیت میتونید براحتی آپدیت رو ادامه بدید
پس به جای این همه دردسر (که الانم جواب نمیده) با خیال راحت آپدیت کنید

آقا منم یه اسلیم خریدم بعد از یکی 2ساعت بازی زیر کنسول داغ میشه بعدش که بازی رو برمیدارم پشت بازی یه جوریه انگار خیسه!مشکل داره ؟

اوّل اينکه دوستان اگه ديديد فن دستگاه خيلی حرارت ميده بيرون نشون ميده خوب کار ميکنه! حرارت اسليم هم به خاطر هارد هست که زير ديسک قرار داره!

دوم اينکه اگه MGS4 بازی ميکنه اون حالت ديسک به خاطر دو لايگی و حجم بالای بازيه و مال همه اينجوری بود!

سلام
بچه ها من یه کابل کامپوننت برای ps3 گرفتم که یه طرفش مثل کابل hdmi و یه طرفش سه رنگ سبز-آبی-قرمزه
مشکلی که من دارم اینه که تصویر ندارم حتی تو تنظیمات display وقتی خروجی کامپوننت رو انتخاب میکنم تصویر آبی میشه و باید دکمه O بزنم تا به حالت اول برگرده
در ضمن TV من lcd panasonic 26 هستش و متاسفانه ورودی hdmi نداره
ممنون میشم که زودتر جواب بدین:love:

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused::((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or