هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

بستگی به متعلقات داخلش داره ...
میگن تو 250 گیگش دو تا بلوری فیلم هم داره...
نه آقا هيچ فيلمي توش نيست
اين دوستمونم يكم گرون خريده تو توپخونه 370 قيمت گرفتم همين 2-3 روز پيش (آخه خودمم تازه خريدم :biggrin1: :love:)
البته تهرانو ميگم

شما نمی تونی با هر موس و کیبردی که وصل کردی به ps3 بازی کنی فقط یه موس و کیبرد official هست که نمی دونم کجا میفروشن با اون می تونی وصل بشی به game acc و تنظیم کنی برای بازی کردن عکسشم برات گذاشتم می تونی ببینی.View attachment 8159

فکر کنم فروشگاه کیان واقع در پاساژ لباف اینیو که میگی داشته باشه...:cheesygri

من امروز یک کابل Hdmi خریدم با قیمت 40 تومان که باهاش کنسولو به ال سی دی وصل کنم اسمشم هست F1000 HDTV HDMI CABLE ولی هنوز از باکسش در نیوردم می خوام مطمئن شم که کار میده یا نه , PS3 ازش پشتیبانی میکنه یا که خیر ؟:biggrin1:
B2874407-20090604084028.jpg

من امروز یک کابل Hdmi خریدم با قیمت 40 تومان که باهاش کنسولو به ال سی دی وصل کنم اسمشم هست F1000 HDTV HDMI CABLE ولی هنوز از باکسش در نیوردم می خوام مطمئن شم که کار میده یا نه , PS3 ازش پشتیبانی میکنه یا که خیر ؟:biggrin1:

بله چرا نباید پشتیبانی کنه!

سلام به دوستان!
ببخشید یه سوال داشتم من می خوام ps3 م رو تمیز کنم ولی نمی خوام بازش کنم یکی از دوستان گفت که یه روش هست که ps3 خودش خودش رو تمیز میکنه گفت که باید دکمه ی eject رو نگه داری بعد power پشت دستگاه رو بزنی بعد فن ps3 با قدرت همه گرد و حاک داخل رو میده بیرون، من هر کار کردم نشد میشه یکی کمک کنه بگه این روش چه جوریه؟:((
ممنون از همگی!

سلام به دوستان!
ببخشید یه سوال داشتم من می خوام ps3 م رو تمیز کنم ولی نمی خوام بازش کنم یکی از دوستان گفت که یه روش هست که ps3 خودش خودش رو تمیز میکنه گفت که باید دکمه ی eject رو نگه داری بعد power پشت دستگاه رو بزنی بعد فن ps3 با قدرت همه گرد و حاک داخل رو میده بیرون، من هر کار کردم نشد میشه یکی کمک کنه بگه این روش چه جوریه؟:((
ممنون از همگی!
http://www2.bazinama.com/message/thread21462.html

دوستان یه سوال:
دسته ی ps3 slim 120 gig دوال شاک 3 هست؟
من دارم 380 با یه بازی resistance 2 می خرم .خوبه یا میشه ارزونتر هم پیدا کرد؟
(از اصل بودنش هم مطمئنم)

دوستان سلام!من نسخه ی پلاتینیوم gta4 رو خریدم!در ابتدای بازی یه اپدیت برای بازی بود که دانلود و نصب کرد!بازی رو که اجرا میکنم افت فریم داره!به خصوص موقع رانندگی!چنین افت فریمی رو در بازیهای دیگه ندیدم!دلیلش چیه؟به خاطر خود بازی یا اپدیتی که دانلود کرد یا دستگاهم؟کمک پیلیز

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or