هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

درسته اون چيزي كه شما نشون دادي 8 ms هست ولي اون كه مانيتور من نيست ماله من آخرش + داره
درضمن قيمت مانيتور هم براي من خيلي مهمه چون تازگي [ps3 رو گرفتم همچين زير بار خرج رفتم و وضع اقتصاديم خيلي خوب نيست و فكر كنم مانيتور از tv ارزون تره درسته ؟؟
ديگه مگه رزولوشن مانيتور از tv بيشتر نيست 1. چرا تلويزيون (lcd و led هردو ) از مانيتور گرون ترن ؟؟؟؟
و چجوريه ps3 به tv بدون مشكل وصل ميشه اما به مانيتور كه رزولوشنش بالا تر هست وصل نميشه ؟؟
يك سوال هم از بچه هايي كه دستي تو بازار دارن الان مانيتور منو چند بر ميدارن ؟؟(سالمه سالم و تميز تميز هست هيچ مشكلي حتي يك مشكل جزئي هم نداره )
و از qqqqq هم تشكر ميكنم كه به من پاسخ دادن و منتظر پاسخ هاي بعدي تونم هستم
ارزون تر هست.
ربطی به رزولوشن نداره.LCD و LED TV سایزشون بزرگتر هست و قیمتشون ربطی به رزولوشنشون نداره
چون شما از کیفیت SD استفاده می کنی نه HD!برای همین HDCP شامل ویدئو SD نمی شه
مانیتور شما هم فکر کنم نهایت 120-130 بردارن ولی بهتره خودت قیمت بگیری
خواهش می کنم

خود منم یه سوال داشتم
می خواستم بدونم برق مصرفی پاور پلی 3 در هنگامی که خاموش هست چقدر هست؟
من کلا زمانی که با کنسول بازی نمی کنم با کلید سه راهی پاور دستگاه رو خاموش می کنم و یه پارچه می ندازم روش
می خواستم مطمئن شم که اگه پاور روشن باشه و پارچه رو روی دستگاه بندازم مشکلی برای پاور دستگاه پیش نمیاد

آخرین ویرایش:
ارزون تر هست.
ربطی به رزولوشن نداره.LCD و LED TV سایزشون بزرگتر هست و قیمتشون ربطی به رزولوشنشون نداره
چون شما از کیفیت SD استفاده می کنی نه HD!برای همین HDCP شامل ویدئو SD نمی شه
مانیتور شما هم فکر کنم نهایت 120-130 بردارن ولی بهتره خودت قیمت بگیری
خواهش می کنم

خود منم یه سوال داشتم
من کلا زمانی که با کنسول بازی نمی کنم با کلید سه راهی پاور دستگاه رو خاموش می کنم و یه پارچه می ندازم روش
می خواستم مطمئن شم که اگه پاور روشن باشه و پارچه رو روی دستگاه بندازم مشکلی برای پاور دستگاه پیش نمیاد
باز هم ممنون از جوابت راستي TV lcd حد اقل چند اينچه ؟؟؟

باز هم ممنون از جوابت راستي TV lcd حد اقل چند اينچه ؟؟؟
23 و 27 هم داره ولی به نظر من کیفیتشون چندان جالب نیست.البته اینا رو مانیتور بیشتر محسوب می شن که روشون تی وی هم هست
استانداردش 32 هست

خود منم یه سوال داشتم
بله مشکل برایش پیش می اید نباید تا زمانی که روشن هست چیزی روش باشه وقتی خاموشش کردی انوقت بیانداز روش:-"

ميشه يكم بيشتر در باره اين 27 و 23 اينچيا توضيح بدي
يه قيمت هم ميتوني بدي
آخه ارزشش رو نداره دوست عزیز
23 هست حوله 350 تومن که شما با این پول می تونی یه 24 اینچ خوشگل AOC بگیری.
27 که حول 500(!) هست و یه 200 بزاری روش یه مدل 32 سامسونگ می تونی برداری
کلا این دو مدل ازکیفیت جالبی هم برخوردار نیستن و 5 میل هستن
به نظر من شما یا 32 بگیر یا همین 2261 و یا اگه بهتر می خوای مدل های 24 AOC واقعا جالب هستن ولی خوب اکثرا نهایت 2 ورودی دارن. که البته باید 400 خرج کنی.
بله مشکل برایش پیش می اید نباید تا زمانی که روشن هست چیزی روش باشه وقتی خاموشش کردی انوقت بیانداز روش
من ولتاژ مصرفی رو زمانی که خاموش هست رو می خواستم.چون اگه پایین باشه مشکلی بوجود نمیاره.

آخرین ویرایش:
آخه ارزشش رو نداره دوست عزیز
23 هست حوله 350 تومن که شما با این پول می تونی یه 24 اینچ خوشگل AOC بگیری.
27 که حول 500(!) هست و یه 200 بزاری روش یه مدل 32 سامسونگ می تونی برداری
کلا این دو مدل ازکیفیت جالبی هم برخوردار نیستن و 5 میل هستن
به نظر من شما یا 32 بگیر یا همین 2261 و یا اگه بهتر می خوای مدل های 24 AOC واقعا جالب هستن ولی خوب اکثرا نهایت 2 ورودی دارن. که البته باید 400 خرج کنی.

من ولتاژ مصرفی رو زمانی که خاموش هست رو می خواستم.چون اگه پایین باشه مشکلی بوجود نمیاره.
ممنون از جوابتون ولي اگر من الان 2261 بگيرم تا چه زماني جواب گو هست ؟؟
آيا با آمدن كنسول هاي جديد تر من مجبور ميشم مانيتور رو عوض كنم ؟؟ يا با اومدن ناتال چي ؟؟
راستي 2261 چند ms هست ؟؟؟
در ضمن مگه نگفته بوديد 2261 3تا ورودي داره ؟؟

اگر من الان 2261 بگيرم تا چه زماني جواب گو هست ؟؟
آيا با آمدن كنسول هاي جديد تر من مجبور ميشم مانيتور رو عوض كنم ؟؟ يا با اومدن ناتال چي ؟؟
مانیتور W2261V فعلا یکی از بهتریهای بازاره که به خاطر نسبت تصویر 16:9 مناسب بازی با کنسول و دیدن فیلمهاست.یک ورودی HDMI و DVI داره و 2ms (GTG هست.
اینم لینکش برید ملاحظه بفرمایید.

من پیشنهاد میکنم 2261 رو بگیری من دارمش جدا خیلی خوبه همونجوری هم که امید جان گفت 3تا وروری داره

فعلا تا اخر عمر این کنسولا جواب گو هست که میشه گفت تا 2014-2015 ولی دیگه مشخص نیست که ایا در آینده کنسولای نسل بعد رزولوشن های 2000 و یا بالاتر رو ساپورت می کنن یا نه!شما بچسب به همین چون هیچی از اوضاع کنسولای نسل بعد مشخص نیست.
گفتم کنسول های نسل بعد مشخص نیست ولی نتال هیچ ارتباطی نداره با مانیتور و ازین بابت خیالت راحت
2261 دو میل هستGTG.
آره سه تا ورودی داره .من منظورم مدل های جدید AOC بود که اکثرا دو تا ورودی دیجیتال دارن و کلا آنالوگ رو حذف کردن

اگر بازی ها رو خریده باشی میتونی هر چقدر که بخوای Download کنی .
اگر هم از کسی گرفتی روی این PS3 بازی ها رو Deactivate می کنی و بعد از اینکه فرمت کردی دوباره Download میکنی .
*هر بازی روی 3 PS3 اجرا میشه با توجه به قوانین جدید PSN .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or