هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام دوستان
من به یه مشکل کاملا عجیب و غریب برخوردم که احتمالا هیچ کس نمیدونه و نمیتونه کمکم کنه ولی نمیدونم چرا به دانش شما دوستان اعتماد خاصی دارم ....:biggrin1:
موضوع از این قراره که برادر کوچیک من در حال بازی دموی یکی از بازیها که از روی هارد کنسول اجرا میشد به طور کاملا ناگهان کنسول هنگ میکنه ( البته اینو بگم که در اون لحظه من دانشگاه بودم و در محل حادثه نبودم :biggrin1: ) و با توجه به اینک برادر من که همش 10 سالشه دکمه ریستارت دستگاه رو به مدت 5 یا 6 ثانیه فشار میده ولی دستگاه ریست نمیشه و مجبور میشه که دستگاه رو از دکمه پاور پشت که کامل خطرناک هست خاموش و سپس روشن کنه که خدارو شکر دستگاه نسوخته :biggrin1: ولی هنگامی که رو فایل بازی که روی هارد نصب شده بود و از روی همون هم اجرا میشد میرم علامت ناشناخته بودن فایل رو میده و میگه که فایل crrupted data شده و اجازه پاک کردن این فایل رو هم نمیده و میگه که کنسول قادر به پاک کردن این فایل نیست و الان من نمیدونم چطوری میشه از شر این فایل ناقص و بیهوده خلاص بشم :(
دوستان کمکم کنیییییییییییییید :((

کسی نیست بتونه مشکل منو حل کنه ؟؟؟؟؟:(

من دقیقا نفهمیدم مشکل شما کجاست! میتونی یه بار دیگه توضیح بدی دقیق؟شاید بتونم کمکت کنم
ضمن این که اون رزولوشنی که شما برای 360 ست کردی(1280x1024) واید نیست!
سلام
مشكل من اينه كه من يه ps3 خريدم ميخوام به مانيتور وصلش كنم براي همين منظور كابل HDMI TO DVI خريدم وقتي مانيتور رو به ps3 وصل ميكنم مانيتورم تصوير نميده و اين نوشته در مانيتور مياد
not optimam mode recommended mode 1280 * 1024 60HZ
الانم از بچه ها راه نمايي گرفتم كه چيكار كنم پوريا خيلي راه نمايي كرد اما هيچ اتفاقي نيفتاد مثلا بچه ها گفتن دكمه پاور رو چند سانيه نگه دار يه منو مياد از اون منو برو رزولوشن رو بيار پايين تا مانيتورت بتونه تصوير بده اما اصلا هيچ تصويري نداد تا آخر ديگه هنگ كرديم و منصرف شديم
حالا اگر شما راهي بلدين كه به ما كمك كنه ممنون ميشم به من بگيد
راستي مانيتور LG مدل w2261v ميتونه از ps3 با اين رزو لوشن تصوير بده ؟؟ كدوم بهتره مانيتور خدم يا اين مانيتوري كه گفتم ؟؟؟ مانيتورم سامسونگ مدل syncmaster1731 bf + هست البته اون + ماله آخرشه 2 ms هم هست

سلام
مشكل من اينه كه من يه ps3 خريدم ميخوام به مانيتور وصلش كنم براي همين منظور كابل HDMI TO DVI خريدم وقتي مانيتور رو به ps3 وصل ميكنم مانيتورم تصوير نميده و اين نوشته در مانيتور مياد
الانم از بچه ها راه نمايي گرفتم كه چيكار كنم پوريا خيلي راه نمايي كرد اما هيچ اتفاقي نيفتاد مثلا بچه ها گفتن دكمه پاور رو چند سانيه نگه دار يه منو مياد از اون منو برو رزولوشن رو بيار پايين تا مانيتورت بتونه تصوير بده اما اصلا هيچ تصويري نداد تا آخر ديگه هنگ كرديم و منصرف شديم
راستي مانيتور LG مدل w2261v ميتونه از ps3 با اين رزو لوشن تصوير بده ؟؟ كدوم بهتره مانيتور خدم يا اين مانيتوري كه گفتم ؟؟؟ مانيتورم سامسونگ مدل syncmaster1731 bf + هست البته اون + ماله آخرشه 2 ms هم هست
احتمال میدم که hdcp ساپورت نباشه ! چک کن ببین hdcp ساپورت هست مانیتورت یا نه ! اگه نیست به هیچ شکلی نمیشه تصویر گرفت
با 2261 هم میتونی نهایت رزولوشن رو بگیری 1920x1080

سلام
من تعجب کردم وقتی گفتی مایتورم HDMI داره و یه DVI !
آخه مانیتور 17 از کی تا حالا HDMI داره!
شما یه آنالوگ داری و یه DVI
مانیتورت هم 8 میل هست نه 2 میل!:دی
HDCP ساپرورت هم متاسفانه نیست.
شما باید یه کابل وی جی ای می گرفتی که همین چند روز پیش یکی از بچه ها 15 گرفته بود.فکر کنم بهت گفتم این کابل HDMI to DVI رو نگیری!
یا اینکه یه 2261 بگیری!225 تهران پیدا میشه از همه لحاظ عالیه.هر سه پلتفرم رو می تونی بهش همزمان متصل کنی

من تعجب کردم وقتی گفتی مایتورم HDMI داره و یه DVI !
آخه مانیتور 17 از کی تا حالا HDMI داره!
شما یه آنالوگ داری و یه DVI
مانیتورت هم 8 میل هست نه 2 میل!:دی
HDCP ساپرورت هم متاسفانه نیست.
شما باید یه کابل وی جی ای می گرفتی که همین چند روز پیش یکی از بچه ها 15 گرفته بود.فکر کنم بهت گفتم این کابل HDMI to DVI رو نگیری!
یا اینکه یه 2261 بگیری!225 تهران پیدا میشه از همه لحاظ عالیه.هر سه پلتفرم رو می تونی بهش همزمان متصل کنی
نه دوست عزيز شما داري اشتباه ميكني همين جا بالا كله ي مانيتور گنده نوشته 2ms جلوشم نوشته dynamic contrast 2000:1
در باره يه hdmi هم شما درست ميگي hdmi نداره اما يه ورودي داره كه كابل xbox ام رو زدم بهش .فكر كنم بهش ميگن vga .
راستي شما اطلاعات مانيتور رو از كجا در مياريد ؟؟؟
راستي كيفيت LED TV بيشتره يا مانيتور ؟؟؟قيمت كدوم بيشتره ؟؟
بفرماييد دوست عزيز اين هم از مشخصات مانيتور بنده كه باسرچ از گوگل تونستم تو يه سايت ايراني يك سري مطلب در بارش پيداكنم
http://نمایشگرهای-جدید.iranictnews.ir/T_50484_____2-میلی-ثانیه-تا-اوج-شفافیت.htm

آخرین ویرایش:
سلام
پشت دستگاه ps3 یه خروجی صدای اپتیکال هست ، چه فیشی به اون می خوره و قیمتش چنده؟
یه چند تا اسپیکر که بتونن این ورودی رو داشته باشند و به ما معرفی کنید .
کیفیت صدا بوسیله این فیش چند برابر صدای خروجی اسپیکر های معمولی هستش؟
سپاس

نه دوست عزيز شما داري اشتباه ميكني همين جا بالا كله ي مانيتور گنده نوشته 2ms جلوشم نوشته dynamic contrast 2000:1
در باره يه hdmi هم شما درست ميگي hdmi نداره اما يه ورودي داره كه كابل xbox ام رو زدم بهش .فكر كنم بهش ميگن vga .
راستي شما اطلاعات مانيتور رو از كجا در مياريد ؟؟؟
راستي كيفيت LED TV بيشتره يا مانيتور ؟؟؟قيمت كدوم بيشتره ؟؟
بفرماييد دوست عزيز اين هم از مشخصات مانيتور بنده كه باسرچ از گوگل تونستم تو يه سايت ايراني يك سري مطلب در بارش پيداكنم
http://نمایشگرهای-جدید...B%8C%D8%AA.htm
زیاد مهم نیست 2 میل یا 8 میل.اینجا نوشته 8 ،که بیشتر هم می خوره چون این مدل قدیمیه و یه جورایی بیشتر به 8 میخوره
Google
LED بهتره ولی 2261 قیمتش خیلی مناسب هست و سه تا وروردی هم داره که انتخاب مناسبی هست.می تونی وایسی تا یه 6-7 ماه دیگه LED ها میان به بازار بعد بخری.من که تفاوت خاصی بین LCD و LED ندیدم

کابل optical audio به چه دردی می خوره؟
سلام
پشت دستگاه ps3 یه خروجی صدای اپتیکال هست ، چه فیشی به اون می خوره و قیمتش چنده؟
یه چند تا اسپیکر که بتونن این ورودی رو داشته باشند و به ما معرفی کنید .
کیفیت صدا بوسیله این فیش چند برابر صدای خروجی اسپیکر های معمولی هستش؟
سپاس
این ها ورودی دالبی هستن که یه تاپیک هم مربوط به این اسپیکر ها وجود داره که اونجا بهتر می تونید به جوابتون برسید.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=22985&highlight=%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C+%D8%AE%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C

زیاد مهم نیست 2 میل یا 8 میل.اینجا نوشته 8 ،که بیشتر هم می خوره چون این مدل قدیمیه و یه جورایی بیشتر به 8 میخوره
Google
LED بهتره ولی 2261 قیمتش خیلی مناسب هست و سه تا وروردی هم داره که انتخاب مناسبی هست.می تونی وایسی تا یه 6-7 ماه دیگه LED ها میان به بازار بعد بخری.من که تفاوت خاصی بین LCD و LED ندیدم

این ها ورودی دالبی هستن که یه تاپیک هم مربوط به این اسپیکر ها وجود داره که اونجا بهتر می تونید به جوابتون برسید.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=22985&highlight=سینمای+خانگی
درسته اون چيزي كه شما نشون دادي 8 ms هست ولي اون كه مانيتور من نيست ماله من آخرش + داره
درضمن قيمت مانيتور هم براي من خيلي مهمه چون تازگي [ps3 رو گرفتم همچين زير بار خرج رفتم و وضع اقتصاديم خيلي خوب نيست و فكر كنم مانيتور از tv ارزون تره درسته ؟؟
ديگه مگه رزولوشن مانيتور از tv بيشتر نيست 1. چرا تلويزيون (lcd و led هردو ) از مانيتور گرون ترن ؟؟؟؟
و چجوريه ps3 به tv بدون مشكل وصل ميشه اما به مانيتور كه رزولوشنش بالا تر هست وصل نميشه ؟؟
يك سوال هم از بچه هايي كه دستي تو بازار دارن الان مانيتور منو چند بر ميدارن ؟؟(سالمه سالم و تميز تميز هست هيچ مشكلي حتي يك مشكل جزئي هم نداره )
و از qqqqq هم تشكر ميكنم كه به من پاسخ دادن و منتظر پاسخ هاي بعدي تونم هستم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or