هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

اگر LCDTV دازی وصل کن به اون . اونجا حتما تصویر میده بهت.با اون رو 480 و 720 ستش کن بعد بزن به مانیتور ببین جواب میده یا نه.عجیبه که کیلید پاور رو نگه میداری بعد اتفاقی نمیوفته تو مانیتورت
اگر به tv معمولي وصل كنم نميشه ؟؟؟
راستي من مانتورم 2 ms هست امكان داره مشكل از اين باشه ؟؟؟

نه به اون ربط نداره.
با کابل composite به TV وصل کن بعد همون کار رو بکن ببین میشه یا نه.
آقا دستگاه رو به tv با كابل معنوليش وصل كردم بعد روشنش كردم و تنها چيزي كه آورد همو ن home معمولي ps3 بودئ بعدش رفتم تو ستينگ از اون جا رفتم تو display اما چيزي به اسم costom نداشت يه چيزي بود به اسم videi out put setting كه ميرفتي توش چنتا گزينه براي اتصالات داشت اما HDMI to DVI نداشت حالا من چيكار كنم ؟؟؟ درست اومدم

آقا دستگاه رو به tv با كابل معنوليش وصل كردم بعد روشنش كردم و تنها چيزي كه آورد همو ن home معمولي ps3 بودئ بعدش رفتم تو ستينگ از اون جا رفتم تو display اما چيزي به اسم costom نداشت يه چيزي بود به اسم videi out put setting كه ميرفتي توش چنتا گزينه براي اتصالات داشت اما HDMI to DVI نداشت حالا من چيكار كنم ؟؟؟ درست اومدم

چیزی به اسم HDMI to DVI نداره.HDMI t داره فقط.روش کلیک کن بعد costom رو میبینی

چیزی به اسم HDMI to DVI نداره.HDMI t داره فقط.روش کلیک کن بعد costom رو میبینی
هچين چيزي نداشت ايني كه ميگي كجاست تو videi out put settingهست يا نه يه جاي ديگست گزينه هاش ايناست )گزينه هاي videi out put setting
1.hdmi
2.compotent / d-terminal
3.composite / s video
4.AV multi / scart

اگه همون اول به اون فروشنده میگفتی درست کنه همه چیو این مشکلات برات پیش نمیومد:eek:

اگه همون اول به اون فروشنده میگفتی درست کنه همه چیو این مشکلات برات پیش نمیومد:eek:
دوست عزيز من دستگاه رو از مالزي گرفتم تازه كسي واسم آورده خودم نرفتم اگرم خودم ميرفتم باز هم فكر نميكنم همچين چيزي به فروشنده ميگفتم
دوست عزيز اگر ميشه اين مطلب رو عدامه نديد چون تاپيك از مسير اصليش خارج ميشه و من نميتونم جواب سوالم رو بگيرم

هچين چيزي نداشت ايني كه ميگي كجاست تو videi out put settingهست يا نه يه جاي ديگست گزينه هاش ايناست )گزينه هاي videi out put setting
1.hdmi
2.compotent / d-terminal
3.composite / s video
4.AV multi / scart

برو رو این 1.hdmi
بعد costom بعدشم 480 با 720 تیک بزن.ولی آخرش نزن که ستش کنه.چون الان با composite وصل کردی قبول نمیکنه.توی همین حالت بدون اینکه دستگاهو از برق بکشی composite رو درار و با HDMI to DVI وصل کن به مانیتور بعد کلیده X رو بزن که ست شه.

برو رو این 1.hdmi
بعد costom بعدشم 480 با 720 تیک بزن.ولی آخرش نزن که ستش کنه.چون الان با composite وصل کردی قبول نمیکنه.توی همین حالت بدون اینکه دستگاهو از برق بکشی composite رو درار و با HDMI to DVI وصل کن به مانیتور بعد کلیده X رو بزن که ست شه.
پوريا جان اصلا چيزي به اسم costom نداره وقتي hdmi رو ميزني مينويسه دايررو بزنيد تا تغييرات ايجاد بشه در صورتي كه اين كار انجام نشه بعد از 30 ثانيه تصوير به حالت معمولي بر ميگرده وقتي تنها گزينه موجود يعني change رو ميزنم بعد صفحه سياه ميشه و بعد از چند ثانيه به صفحه اول برميگرده بدون هيچ تفاوتي

پوريا جان اصلا چيزي به اسم costom نداره وقتي hdmi رو ميزني مينويسه دايررو بزنيد تا تغييرات ايجاد بشه در صورتي كه اين كار انجام نشه بعد از 30 ثانيه تصوير به حالت معمولي بر ميگرده وقتي تنها گزينه موجود يعني change رو ميزنم بعد صفحه سياه ميشه و بعد از چند ثانيه به صفحه اول برميگرده بدون هيچ تفاوتي

خیلی عجیبه.فکر کنم باید خودم بیام قزوین

خیلی عجیبه.فکر کنم باید خودم بیام قزوین
باز هم ممنون كه انقدر حوصله به خرج دادي مثل ين كه يا بايد انقدر انگولكش كنم تا به زانو درش بيارم و بتونم ازش استفاده كنم يا اون منو به زانو در مياره و من مجبور ميشم برم يه مانيتور جيديد بخرم
راستي دستگاه من slim هست اينو كه ميدونستيد نكنه slim با fat روش هاي اتصالشو يكي نباشه

باز هم ممنون كه انقدر حوصله به خرج دادي مثل ين كه يا بايد انقدر انگولكش كنم تا به زانو درش بيارم و بتونم ازش استفاده كنم يا اون منو به زانو در مياره و من مجبور ميشم برم يه مانيتور جيديد بخرم
راستي دستگاه من slim هست اينو كه ميدونستيد نكنه slim با fat روش هاي اتصالشو يكي نباشه

نه من خودمم الان اسلیم دارم.ربطی نداره.جفتشون یکی ان

نه من خودمم الان اسلیم دارم.ربطی نداره.جفتشون یکی ان
تو با tv بازي ميكني يا مانيتور اگر با مانيتور بازي ميكني مدلش چيه ؟؟؟
راستي تو تا حالا خودت به اين مشكل بر خورده بودي ؟؟
همين كارو كه گفتي خودت انجام دادي درست شد ؟؟؟
يا مانيتورت اين رزولوشن رو ميتونست اجرا كنه ؟؟؟

من با مانیتور بازی میکنم.آره رو مانیتور قبلیم اینجوری شد ولی همین کارو مردم درست شد.مدل مانیتورم 2261 الجی . مانیتور قبلیم 720 رو اجرا میکرد راحت.جدیدم که 1080p

من دقیقا نفهمیدم مشکل شما کجاست! میتونی یه بار دیگه توضیح بدی دقیق؟شاید بتونم کمکت کنم
ضمن این که اون رزولوشنی که شما برای 360 ست کردی(1280x1024) واید نیست!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or