هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

ممنون از راهنمايي تون ولي هنوز يه مشكلي وجود داره!

دسته كار ميكنه اما جاي دكمه ها توي بازي اي مثل PES10 جا به جا شده مثلا L2 نقش استارت رو بازي ميكنه
يا اينكه اصلا دسته روي بازي POP4 عمل نميكنه
ميدونيد مشكل از كجاست؟

سلام دوستان
یه مشکله خیلی بد برای من پیش اومده
دیروز دسته ps3 رو زدم که شارژ شه در حالی که داشت ps3 اپدیت میشد بعدش که اومدم بازی کنم دیگه دسته رو نمیشناسه
ولی وقتی کابل usb رو وصل میکنم دسته رو میشناسه
ولی وقتی میشکم چراغ های پشت دسته سریع چشمک میزنن و هیچی نمیشه دسته رو ریستارت هم کردم از طریق اون سوراخه زیره دسته بازم درست نمیشه باید چی کار کنم حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون از راهنمايي تون ولي هنوز يه مشكلي وجود داره!

دسته كار ميكنه اما جاي دكمه ها توي بازي اي مثل PES10 جا به جا شده مثلا L2 نقش استارت رو بازي ميكنه
يا اينكه اصلا دسته روي بازي POP4 عمل نميكنه
ميدونيد مشكل از كجاست؟
قرار هم نیست همون باشه که تو ps3 هست!
برای pes میتونی از setting بازی استفاده کنی(فایل setting رو میگم نه مال داخل بازی رو)
برای بقیه بازی ها هم باید از یه برنامه مثل xpadder استفاده کنی و کلیدهارو براش تعریف کنی و پروفایل بسازی!

سلام آیا راهی هست که فایل های باپسوند mkv رو تو ps3 دید (مثلا از طریق آپدیت ):confused:
امکانش هست ولی ما خیلی وقته داریم دعا میکنیم ولی خوب هنوز خبری نشده .
امکانش زیاده چون PS3 یه Divx Certified حساب میشه و MKV هم توی جدیدترین نسخه Divx هست میشه امیدوار بود .

میگم اگه لینوکس بریزی چی؟ divx روش نصب نمیشه؟
Divx نصب میشه ولی توی اجرای فایل های HD به مشکل برمیخوره .
برای HD دیدن و کلا فایل های MKV برنامه MKV2VOB عالیه که برای همین کار ساخته شده یعنی تبدیل فایل های MKV به فایل هایی که بشه راحت توی PS3 دید .

سلام دوستان
دیروز دسته ps3 رو زدم که شارژ شه در حالی که داشت ps3 اپدیت میشد بعدش که اومدم بازی کنم دیگه دسته رو نمیشناسه
ولی وقتی میشکم چراغ های پشت دسته سریع چشمک میزنن و هیچی نمیشه دسته رو ریستارت هم کردم از طریق اون سوراخه زیره دسته بازم درست نمیشه باید چی کار کنم حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کنسول رو خاموش کن (چراغ قرمز روشــن باشه) , بعد با دسته دکــمه PS رو بزن تا دستگاه روشن بشه!( سیم USB وصل نباشه. )

سلام دوستان
سلام
دوست عزیز اون طوری که من تو این فروم های خارجی فهمیدم مشکل برای فریم ویر هستش.
بیشتر هم رو رجین us دیده شده.
منم تجربه اش کردم.

سلام
من از وقتي ps3 دار شدم سره رجين مشكل دارم
من قبلا اين سوالو پرسيده بودم كه آيا تفاوتي داره چه رجيني بگيرم يكي از دوستان گفته بود نه ولي رجين 2 بهتره
حالا من سوالم اينه من اگر بازيم رجين 3 باشه با psn ID اروپا (2) ميتونم باهاش بازي كنم ؟؟؟
بالا خره اين رجين به چه دردي ميخوره تو ps3 اگر ميشه يه نفر يه توضيح كامل بده اگر ميشه ريز ترين تفاوت ها رو هم بگين
چرا رجين 2 از همه بهتره ؟؟؟
از دوستا خواهش ميكنم يه جواب كامل بدن

سلام
من از وقتي ps3 دار شدم سره رجين مشكل دارم
من قبلا اين سوالو پرسيده بودم كه آيا تفاوتي داره چه رجيني بگيرم يكي از دوستان گفته بود نه ولي رجين 2 بهتره
حالا من سوالم اينه من اگر بازيم رجين 3 باشه با psn ID اروپا (2) ميتونم باهاش بازي كنم ؟؟؟
بالا خره اين رجين به چه دردي ميخوره تو ps3 اگر ميشه يه نفر يه توضيح كامل بده اگر ميشه ريز ترين تفاوت ها رو هم بگين
چرا رجين 2 از همه بهتره ؟؟؟
از دوستا خواهش ميكنم يه جواب كامل بدن
ببین غزیز فقط ریجن 2 محبثش فقط برای انلاین هست چون بعضی یعنی بیشتر بازی ها اگر هم ریجن نباشن نمی توانی بازی کنی مثله متال گیر4
مثلا برای فیلم نگاه کردن باید حتما به ریجن توجه داشت باشی اگر این کار را نکنی به مشکل بر میخوری و دستگاهت نمی شناسش
و اون ای دی که شما میسازید بیشتر برای انلاین میخوره و خرید چیزهای اینترنتی
کلا ریجن یعنی منطقه زمانی هر قاره می باشد
بعد برای اون سوالاتان هم متوانی بازی کنی مشکلی نداره
اگر باز هم متوجه نشدی بگو که بیشتر توضیح بدم
البته میتوانی در این تاپیک هم بری توضیح خوبی داده من که همش را خوندم
اطلاعات تکمیلی در مورد ps3 / راهنمای خرید

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or