هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

ممنون از جوابتون من پستم رو ويرايش كردم اگر ميشه به سوال 2 نگاه كنيد چون يه چيزي بهش اضافه كردم
خوب شما یه نگا بنداز ببین یه درگاه این شکلی داره یا نه!
images

این DVI هست

خوب شما یه نگا بنداز ببین یه درگاه این شکلی داره یا نه!
images

این DVI هست
نه همچين در گاهي نداشت پس باتوجه به پاسخ دوستان من همون كابل vga ميخرم يه سوال ديگه ام داشتم من پشت مانيترم 2 تا ورودي داره يكيش به كامپيوتر وسله يكيش به xbox كابلي هست كه از يكي از اون ورودي ها 2 تا ورودي بده ؟ يعني يه تبديل كه اين پورت رو 2 تا بكنه داريم ؟؟

نه همچين در گاهي نداشت پس باتوجه به پاسخ دوستان من همون كابل vga ميخرم يه سوال ديگه ام داشتم من پشت مانيترم 2 تا ورودي داره يكيش به كامپيوتر وسله يكيش به xbox كابلي هست كه از يكي از اون ورودي ها 2 تا ورودي بده ؟ يعني يه تبديل كه اين پورت رو 2 تا بكنه داريم ؟؟
خوب اگه 2 تا وروردی داری جتما DVI رو داری چون من تا حالا ندیدم 2 تا آنالوگ رویه یه مانیتور بزارن.
اونم با یه KVM سویچ حله.می تونی هم 360 و هم PS3 رو بهش بزنی.

دوستان یه توضیحی درباره ی این می خوام :
image.php

با این میشه صدای بازی رو شنید ؟
میکروفون داره ؟
کلا یه توضیحی بدید .

اين قطعه ي كوچك كه در گوش قرار ميگيرد براي مكالمه بين شما و كسي كه باهاش انلاين بازي ميكنيد مورد استفاده قرار ميگيرد.
خير
بله
قيمتش هم در ايران حدود 65 تومان هستش.
من بهت اين مدل رو پيشنهاد نميكنم چون كه اوني كه خودم دارم بهتره و اصل سوني هست ولي اين مال شركت هاي متفرقه هستش.
سوالت رو در بخش تجهيزات ميپرسيدي بهتر بود.

سلام
یه سوال داشتم لطفا هر کی هر چی میدونه بگه. ممنونش میشم.
اینجا تو دانشگاه برای اینترنت اتاق ها Privacy گذاشتن. همه راه های Community رو لطف کردن Block کردن.(یاهو،MSN،Meebo....) حتی PSN هم وصل نمیشه. میخواستم ببینم راهی هست که بشه اومد PSN ؟ از طریق یه اجرای Proxy رو PC بعد Share کنم رو PS3 میشه؟
ببخشید دو جا پست دادم.
Battlefield خونم اومده پایین:biggrin1:

لطفا یک سری نکاتی رو که قبل و هنگام و بعد از خرید باید بهش توجه کرد رو بیان کنید .
دستگاهو زود به زود تميز کن،تو يه جای باز بزار،ديسک خش دار توش نزار!!! ريجن پال بگيربازی هم UC2 با GOW collection بگير بعدشم ديگه هيچی ديگه:biggrin1:

آها اينو يادم رفت نگاه کن دستگاه پلمب باشه

ممنون :دی
در مورد آپدیت Firmware چی ؟
برق و ترانس و این چیزا چی ؟
شما اول کنسولت رو بگیر، بعد بنا به ریجن ای که دستگاه گرفتی، Firmwareـش رو بچه ها بهت لینک میدن که بگیری، 120مگ ایناس.
برق هم که اگه پال یا NTSC/J بگیری ترانس نمیخواد و با برق 220 کار میکنه، بقیه مدل ها رو نمیدونم، این 2تا رو تست کردم (!).

سلام
یه سوال داشتم لطفا هر کی هر چی میدونه بگه. ممنونش میشم.
اینجا تو دانشگاه برای اینترنت اتاق ها Privacy گذاشتن. همه راه های Community رو لطف کردن Block کردن.(یاهو،MSN،Meebo....) حتی PSN هم وصل نمیشه. میخواستم ببینم راهی هست که بشه اومد PSN ؟ از طریق یه اجرای Proxy رو PC بعد Share کنم رو PS3 میشه؟
ببخشید دو جا پست دادم.
Battlefield خونم اومده پایین:biggrin1:

تو همون اونیکی تاپیک جوابی که به ذهنم میرسید رو گفتم.

خوب اگه 2 تا وروردی داری جتما DVI رو داری چون من تا حالا ندیدم 2 تا آنالوگ رویه یه مانیتور بزارن.
اونم با یه KVM سویچ حله.می تونی هم 360 و هم PS3 رو بهش بزنی.
سلام
آقا شما درست گفتيد ورودي dvi داشت وقتي دوستمون ازمن پرسيد من حال نداشت مبرم دستگاه رو خاموش كنم بعد ببينم داره يا نه بعد دو باره دستگاه رو روشن كنم
من امروز به nextgen زنگ زدم در باره اين كابل ها يكم پرسو جو كردم گفتم هم بيام يكم اطلاعات بدم (كه احتمالا خودتون ميدونيد ) هم يه چنتا سوال بپرسم
من زنگ زدم next gen گفتم مانيتورم dvi نميخوره اگر بخوام به مانيتور وسلش كنم بايد چيكار كنم ؟
اونم گفت : نه بابا ؟ چي ميگي ؟ من: گفتم آره بابا :biggrin1: همينو گفتم كه شنيدي :laughing:
گفت براي اين كه بتوني بدون پورت dvi كنسول رو به ps3 وسل كني بايد يه وسيله اي بخري به اسم HDMI box كه حدود 50 تومنه
اينو گفتم كه دوستاني كه مانيتورشون dvi نميخوره يه وقت گم راه نشن چون اگر مانيتور dvi نداشته باشه يعني مانيتور شماحتي اگر به كنسول وسل بشه تصوير نميده و بايد HDMI BOX داشته باشن
حالا من درست گفتم ؟؟؟؟:-"
اگر از HDMI box استفاده كنيم كيفيت تصوير مياد پايين ؟؟؟؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or