هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

ه نظر من دلیلیش اینه که:
سونی تلویزیون تولید میکنه و مایکروسافت سیستم عامل و برنامه های ویندوز که مربوط به PC هست و PC ها که معمولا مانیتور دارن.

این از "سر خر شیطون پایین اومدن سونی" تقریبا هیچوقت اتفاق نمیفته؛ همین الان مونیتور LCDت باید HDCP داشته باشه حتی وقتی میخوای باهاش بازی کنی با اینکه خروجی بازی های سونی اصلا کد شده نیستن که HDCP لازم باشه، سونی کلا حرف زور میزنه، میگه هرچی که من گفتم باید بگی چشم.

مثلا برای لپ تاپش یکی رفت speakerسونی خرید، پورت هاش یه طوریه که فقط به همون لپ تاپ سونی میخوره.
زمان تلویزیون SD هم همین قضیه بود، همه فیش A/V رو قبول کردن، سونی یه فیش مسخره داشت میگفت فقط همینه.

تو کنسول ساختنش هم همینه، میگه برنامه نویسی PS3 اینطوریه، نمیخوای برو. خود کارمک میگه که سونی وقتی کنسولش رو میساخته به فکر برنامه نویس هاش نبوده.

یه بخشش هم برمیگرده به اینکه چون سبد محصولاتش زیاده، یکی میره تلویزیون سونی میخره، میدونه که اگه مثلا ضبط (HiFi) سونی بخره، حتما یه کوفتی هست که فقط این 2تا با هم Compatible باشن توش. مثالش هم سازگار بودن PS3 Slim با موتور جدید تلویزیون های Bravia.
مرده شورش رو ببرن با این مسخره بازی هاش!
یعنی من الان باید برم مانیتور عوض کنم؟!
خدا بگم چیکارش کنه!الانم که قربونش برم قیمت مانیتوری که 1 سال پیش خریدم 330 شده 200 تومن!

همه ی خوبی های اسلیم یه طرف و اینکه هیچ وقت صداشو نمی شنوی یه طرف . تازه من یه فت داشتم 80 گیگ از اون قدیما با یه بهونه روش خش می افتاد و هیچ جوری از بین نمی رفت .

مرده شورش رو ببرن با این مسخره بازی هاش!
یعنی من الان باید برم مانیتور عوض کنم؟!
خدا بگم چیکارش کنه!الانم که قربونش برم قیمت مانیتوری که 1 سال پیش خریدم 330 شده 200 تومن!

نه، اگه فلان تلویزیون سونی رو بخری، با PS3 slim هماهنگی بهتری داره.

ضمنا نمیفهمم این صدای PS3 که میگین چیه، من هیچوقت صدایی از این کنسول نشنیدم. شاید چون 360 دارم به صدا عادت کردم.

به شخصه بخوام بخرم چون اعتقاد دارم کاری که سونی با 2نسل قبل کرد و کنسول هایی با کیفیت پایینتر رو به اسمه slim داد، FAT میخرم.

نه، اگه فلان تلویزیون سونی رو بخری، با PS3 slim هماهنگی بهتری داره.

ضمنا نمیفهمم این صدای PS3 که میگین چیه، من هیچوقت صدایی از این کنسول نشنیدم. شاید چون 360 دارم به صدا عادت کردم.

به شخصه بخوام بخرم چون اعتقاد دارم کاری که سونی با 2نسل قبل کرد و کنسول هایی با کیفیت پایینتر رو به اسمه slim داد، FAT میخرم.
sony هر وقت مدل اسلیم دستگاههاشو داده کیفیتشون عالیتر از گذشته شده به طور مثال در مورد ps2 که مدل اسلیم هاش بازده بیشتر و درصد خرابی کمتری نسبت به fat ها داشتن که این مورد رو از هر صاحب کلوپی بپرسی تایید می کنه در مورد psp و ps3 نیز این حرف کاملا صدق می کنه . ;)

sony هر وقت مدل اسلیم دستگاههاشو داده کیفیتشون عالیتر از گذشته شده به طور مثال در مورد ps2 که مدل اسلیم هاش بازده بیشتر و درصد خرابی کمتری نسبت به fat ها داشتن که این مورد رو از هر صاحب کلوپی بپرسی تایید می کنه در مورد psp و ps3 نیز این حرف کاملا صدق می کنه . ;)

اتفقا من در مورد ps1 و ps2 بر عکس اینو شنیدم!!!:confused: یعنی مدل های Fat بهتر از slim بودند!!!;)

سلام
می خواستم بپرسم روشن کردن دستگاه با دکمه PS کنترلر بهتره یا با دکمه ی روشن/خاموش روی دستگاه ؟
خاموش کردن دستگاه چطور ؟ از توی دستگاه بهتره یا از طریق دکمه ی روشن/خاموش رو دستگاه ؟
بعد می خواستم ببینم می شه موقعی که دستگاه خاموشه با جارو برقی قسمت پشتش که ازش هوا خارج می شه رو تمیز کنم ؟ اگه این کار رو کنم مشکلی پیش نمیاد ؟

سلام
می خواستم بپرسم روشن کردن دستگاه با دکمه PS کنترلر بهتره یا با دکمه ی روشن/خاموش روی دستگاه ؟
خاموش کردن دستگاه چطور ؟ از توی دستگاه بهتره یا از طریق دکمه ی روشن/خاموش رو دستگاه ؟
بعد می خواستم ببینم می شه موقعی که دستگاه خاموشه با جارو برقی قسمت پشتش که ازش هوا خارج می شه رو تمیز کنم ؟ اگه این کار رو کنم مشکلی پیش نمیاد ؟

فرقی نداره چه جوری خاموش روشن کنی.من خودم با PS اینکارو میکنم.
با جارو برقی هم این کارو نکن.چون امکانش هست رو لنز خاک بره.نیازی به این کارا نیست اگر کنسول یک جای خوب قرار گرفته باشه.

درست كه مدل slim 120 gig ديگه توليد نميشه ؟
نه تولید fat در آینده به طور کامل متوقف میشه و الان بیشتر 120 و 250 اسلیم تولید میشه حتی شرکت سونی کاور بازی هاشو هم تغییر داده و علامت ps3 رو که روی اسلیم ها نوشته روی کاور بازی ها قرار میده و دیگه از فونت spiderman خبری نیست .

با تشکر چند سوال از دوستان
1. ایا در حال حاضر فرمتهای اچ دی مثل MKV یا H264 که روی هارد کنسول ریخته بشن یا روی دی وی دی به صورت دیتا رایت بشن روی کنسول قابل دیدن هست ؟ چون شنیده بودم که اپدیت جدید این مشکل رو حل کرده
2. میشه در مورد اینکه ایا مدل 250 گیگ اسلیم الان چند هست و محتویات اون و فرقش با بقیه چیه ؟
3. کلا چه چیزهایی میشه روی هارد ریخت و استفاده کرد ؟ چه فرمتهای صوتی و تصویری

من اینترنت پر سرعت ندارم که بتونم بازی از PSN دانلود کنم می خواستم بپرسم راهی هست بشه بدم کسی بازیهایی که می خوام رو روی فلش یا دی وی دی بریزه ؟
کلا"به غیر از دانلود راهی هست که بتونم این بازیها رو بریزم تو PS3 ؟

من اینترنت پر سرعت ندارم که بتونم بازی از PSN دانلود کنم می خواستم بپرسم راهی هست بشه بدم کسی بازیهایی که می خوام رو روی فلش یا دی وی دی بریزه ؟
کلا"به غیر از دانلود راهی هست که بتونم این بازیها رو بریزم تو PS3 ؟

خیر نمیشه . فقط باید از خود PSN دانلود کرد.یک نرم افزار بود که با ورژن 2.6 کار میکرد و از طریق LAN کامپیتور و PS3 رو به هم وصل میکرد.ولی کاره به درد بخوری نیست.کلی درد سر داره و .....

با تشکر چند سوال از دوستان
1. ایا در حال حاضر فرمتهای اچ دی مثل MKV یا H264 که روی هارد کنسول ریخته بشن یا روی دی وی دی به صورت دیتا رایت بشن روی کنسول قابل دیدن هست ؟ چون شنیده بودم که اپدیت جدید این مشکل رو حل کرده
2. میشه در مورد اینکه ایا مدل 250 گیگ اسلیم الان چند هست و محتویات اون و فرقش با بقیه چیه ؟
3. کلا چه چیزهایی میشه روی هارد ریخت و استفاده کرد ؟ چه فرمتهای صوتی و تصویری

1-خودم هنوز تست نکردم.فکرم نکنم بشه

2-من آخرین قیمت 430 قیمت دارم.محتویاتش هیچ فرقی با 120گیگ نداره.

3-فرمت هایی که ساپورت میکنه :

VIDEO

MPEG-1
MPEG-2 (PS,TS)
H.264/MEPG-4 AVC
MPEG-4 SP
DIVX
XVIX

MUSIC

ATRAC (.oma .msa .aa3)
AAC (.3gp .mp4)
MP3 (.mp3)