هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

3.وقتی میخای دسته رو شارژ کنی حتمآ باید دستگاه روشن باشه؟
در مورد دستگاه که مشخصه ولی حتمی در کار نیست میتونی به pcت یا هر وسیله ی دیگه ای که usb داره بزنی و دسته رو شارژ کنی.;)

سلام
وقتی مینویسه Maximum 1080i یعنی 1080p رو پشتیبانی نمی کنه دیگه.:smile:
فکر کنم مشکل از تلویریون شما است و فقط تا رزولوشن 1080i پشتیبانی میکنه.
شما وقتی دستگاه خاموشه دستت رو انقدر روی دکمه روشن کردن دستگاه نگه دار تا یه بوق بزنه بعد دستت رو بردار.
اين كارو كنم كه چي بشه؟!

من میخوام ببینم اگر PS3 بخرم میتونم از مانیتور lg flatron ez مدل t730pu استفاده کنم یا باید یک مانیتور lcd بخرم :confused:

نه درگاه HDMI داره و نه DVI-D

AT-DVID-HDMI_converter.jpg

سلام.ببخشيد من يه مشكل بزرگي داشتم من د هنگام دانلود اپديت بازي MGS 4 يعني اخرين اپديتش كه ورژن 1.31 داره مشكل دارم به اين صورت كه اويلين بار تا 51 درصد رفت بعد نوشت DOWNLOAD COMPELT بعد زد اينستال من هم زدم اينستال رفتم غذا خوردم اومدم ديدم نوشته
ERROR بعدش فرداش يه بار ديگه هم گذاشتم روي دانلود كه رفتم خوابيدم صبح بيدار شدم ديدم نوشته:
A NETWORK ERROR HAS OCCURRED
بعدش امروز هم دوباره گذاشتم روي حالت دانلود بعد از 4 ساعت اومدم ديدم نوشته دوباره:

A NETWORK ERROR HAS OCCURRED
اگر ميشه يه كمكي بكنيد خيلي نياز دارم
من ريجن بازيم 1 هست و سرعت ADSL من هم 128 هست و بازي KILLZONE2 رو به راحتي انلاين بازي كردم ممنون

سلام
من کنسولو آپدیت کردم ورژن 3.1 ولی Wma توش فعال نشد البته آفلاین آپدیت کردم
ماله یکی از دوستام فعاله البته اونم وصل نیست به net من باید چجوری فعالش کنم؟
میشه یه آپدیتی روش ریخت که Wma فعال باشه ؟ یا باید اول آپدیت کرد تحت هر شرایطی وصل شد به net فعال کرد ؟

خواهشا سریعتر:biggrin1::biggrin1:
در این که Ps3 قابلیت اجرای سیستم عامل لینوکس رو داره شکی نیست
و لینوکس open سورسه یعنی هر کس هر جور بخواد نسبت به هدفش منعطفش میکنه
ولی لینوکس Ps3 مخصوص Ps3 و با لینوکس Pc فرق داره ولی احتمال اینکه این خبر راست باشه خیلی زیاده ولی اینکه نیاز باشه که حتما از طریق net بازی Upload کرد رو کنسول یکم عجیبه چون بازی ها کپی نیستن و باید خریداری کرد و Ps3 هم کنسولی نیس که به هیچ عنوان بازی Download شده کپی رو بدون مجوز اجرا کنه دیگه مخم همین قد جواب میداد...

pc on ps3

در این که Ps3 قابلیت اجرای سیستم عامل لینوکس رو داره شکی نیست
و لینوکس open سورسه یعنی هر کس هر جور بخواد نسبت به هدفش منعطفش میکنه
ولی لینوکس Ps3 مخصوص Ps3 و با لینوکس Pc فرق داره ولی احتمال اینکه این خبر راست باشه خیلی زیاده ولی اینکه نیاز باشه که حتما از طریق net بازی Upload کرد رو کنسول یکم عجیبه چون بازی ها کپی نیستن و باید خریداری کرد و Ps3 هم کنسولی نیس که به هیچ عنوان بازی Download شده کپی رو بدون مجوز اجرا کنه دیگه مخم همین قد جواب میداد...

ولی من فکر کنم راست باشه چون لینوکس ps3 با xmb(خدا کنه درست باشه)فرق داره این هم یه سایت که اطلاعات بازی های windowsرو به طوری می کنه که لینوکس ps3 بتونه اجراش کنه که بهش می گن (stearmبازم خدا کنه درست نوشته باشم.);)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or