هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

بچه های من می خوام با استفاده از flash memory فایل ویدئو داخل ps3 ببینم. :love::-"فایل هم به صورت AVSEQ01 هست ولی وقتی می رم تو قسمت ویدئو دستگاه می زنه no content یعنی هیچی توش نبست! :confused::confused::confused:

کسی می تونه کمک کنه؟ً!!!!!!!!!!!:love::eek::confused:

باید هاردت فرمت FAT باشه تا بشناسش

درسته من الان نگاه کردم NTFS هستش

بچه های من می خوام با استفاده از flash memory فایل ویدئو داخل ps3 ببینم. :love::-"فایل هم به صورت AVSEQ01 هست ولی وقتی می رم تو قسمت ویدئو دستگاه می زنه no content یعنی هیچی توش نبست! :confused::confused::confused:

کسی می تونه کمک کنه؟ً!!!!!!!!!!!:love::eek::confused:

شما باید حتما فایل رو در شاخه Video بریزید
عد فرمت فایل هم تغییر برای من که DAT نمیخونه

دقیقا از چه چیزایی backup میگیره؟!

از Save، تم، قایلهای صوتی و تصویری و تنظیمات اگه اشتباه نکرده باشم ( تروفی ذخیره نمیشه )

سلام
دوستان بخاطر اينكه ديروز تازه دسته sixaxis بدستم رسيد دوباره چند تا سوال برام پيش اومده،لطفا" هر كي جوابشون رو مي دونه جواب بده:
1-دسته sixaxis چند دقيقه طول مي كشه تا كاملا" شار‍‍ژ بشه؟
2-اونطور كه من فهميدم VGA BOX فقط تا رزلوشن 720P رو ساپرت مي كنه اين درسته؟بعدش اگه من VGA BOX ي بخرم كه تا 720P ساپرت كنه و بزنمش به مانيتور CRT ـيم مي تونم با استفاده از دكمه هاي جلوي مانيتور تصوير رو بكشم تا رزلوشن رو به 1280.1024 برسونم؟(مانيتور من رزلوشن آخرش 1280.1024 هستش...)
3-VGA BOX كانكتور دريافت صدا هم داره؟اگه نداره چطوري در حاليكه فقط دارم از مانيتور استفاده مي كنم ، مي تونم از PS3 صدا بگيرم؟
4-چطوري مي شه با PS3 با دايال آپ به اينترنت وصل شد و تو PSN ريجستر كرد؟(قبلا" هم اين سوال رو پرسيدم،خواهشا" هر كي مي دونه جواب بده چون جوابش خيلي برام مهمه...)
مرسي...

درسته من الان نگاه کردم NTFS هستش

شما باید حتما فایل رو در شاخه Video بریزید
عد فرمت فایل هم تغییر برای من که DAT نمیخونه

از Save، تم، قایلهای صوتی و تصویری و تنظیمات اگه اشتباه نکرده باشم ( تروفی ذخیره نمیشه )

آقا من فولدر ساختم برای video ولی فایل ویدئو رو نمی دونم اسمش رو چی بذارم . می شه کمک کنید؟!:confused::confused::confused:

سلام
دوستان بخاطر اينكه ديروز تازه دسته sixaxis بدستم رسيد دوباره چند تا سوال برام پيش اومده،لطفا" هر كي جوابشون رو مي دونه جواب بده:
1-دسته sixaxis چند دقيقه طول مي كشه تا كاملا" شار‍‍ژ بشه؟
2-اونطور كه من فهميدم VGA BOX فقط تا رزلوشن 720P رو ساپرت مي كنه اين درسته؟بعدش اگه من VGA BOX ي بخرم كه تا 720P ساپرت كنه و بزنمش به مانيتور CRT ـيم مي تونم با استفاده از دكمه هاي جلوي مانيتور تصوير رو بكشم تا رزلوشن رو به 1280.1024 برسونم؟(مانيتور من رزلوشن آخرش 1280.1024 هستش...)
3-VGA BOX كانكتور دريافت صدا هم داره؟اگه نداره چطوري در حاليكه فقط دارم از مانيتور استفاده مي كنم ، مي تونم از PS3 صدا بگيرم؟
4-چطوري مي شه با PS3 با دايال آپ به اينترنت وصل شد و تو PSN ريجستر كرد؟(قبلا" هم اين سوال رو پرسيدم،خواهشا" هر كي مي دونه جواب بده چون جوابش خيلي برام مهمه...)
مرسي...
1-نیم ساعت البته شارژ اولی 8 ساعت
2-نمیدونم:biggrin1:
3-باز هم نمیدونم:biggrin1:
4-
اموزشه پلی 3 به pc بهش وصل کنی به نت که امبدوارم بدردتان بخوره
خوب داخله جهبه کنسوله پلی 3 یک کابل هست تو اول اون کابل را وصل کن به پشته لپ تاپ بعد دو تا مانیتور اون پایین صحفه سمته راست مانیتور باز میشه که وقتی موس را روش نگه دارید به ای اسمهLocal Area Connection تو همیشه این را بذار Enable باشه و از پلی 3 اون را خاموش یا روشن کن بهتره بعداز این کار اون سر را به پلی بزن و حالا تنظیماته پلی 3 روی گزینه اخری یعنی network setting خوب بعد میری روی گزینه سومی یعنی internet connection setting بعد اوکی را میزنی بعد همون جا که زدی دو تا گزینه برایت میاد یکی easy و اونکی هم custom هست تو اولی را بزن که این کار خودش اتوماتیک انتخاب میکنه بعداز این کار تو دایره بزن و میره یکجایی دیگر که زده internet connection test را بزن اگر سه تای اولی succeeded زد یعنی همه مراحل را درست رفتی و همین الان پلی تو وصله به نت
اگر مشکلی بود بگو تا بهت بگم
موفق باشی:biggrin1:

آقا من فولدر ساختم برای video ولی فایل ویدئو رو نمی دونم اسمش رو چی بذارم . می شه کمک کنید؟!:confused::confused::confused:
خوب اگر نمیشناسه باید پسوندش را عوض کنی یا بذاری mp4 یا avi یکی از این دو تا

با سلام. من امروز كابل hd رو كه پشت كنسول زدم وقتي رفتم تو تنظيمات رزولوشن نوشت maximum 1080i اما من بيخيالش شدم جلو 1080p تيك گذاشتم ييهو صفحه سيا شد.. پشتي باني نكرد...
مشكل از چيه ؟ كابل؟
1080p رو فقط تو بازيهاي خاص پشتيباني مي كنه؟
تو محيط خود ps3 چي؟
با تشكر...

با سلام. من امروز كابل hd رو كه پشت كنسول زدم وقتي رفتم تو تنظيمات رزولوشن نوشت maximum 1080i اما من بيخيالش شدم جلو 1080p تيك گذاشتم ييهو صفحه سيا شد.. پشتي باني نكرد...
مشكل از چيه ؟ كابل؟
1080p رو فقط تو بازيهاي خاص پشتيباني مي كنه؟
تو محيط خود ps3 چي؟
با تشكر...
سلام
وقتی مینویسه Maximum 1080i یعنی 1080p رو پشتیبانی نمی کنه دیگه.:smile:
فکر کنم مشکل از تلویریون شما است و فقط تا رزولوشن 1080i پشتیبانی میکنه.
شما وقتی دستگاه خاموشه دستت رو انقدر روی دکمه روشن کردن دستگاه نگه دار تا یه بوق بزنه بعد دستت رو بردار.

من تازه PS3 خریدم و چند تا سوال از دوستان داشتم. (ببخشید اگر سوال ها مبتدیانه هستش)
1.این صدای فن دستگاه طبیعی هستش؟ (یه صدایی میده مثل وقتی که کامپیوتر روشنه!)
2.تقریبآ هر چند وقت باید دسته رو شارژ کرد؟
3.وقتی میخای دسته رو شارژ کنی حتمآ باید دستگاه روشن باشه؟
4.استفاده از بازی دسته دوم برای لنز دستگاه مشکلی نداره؟
5.اگه مثلآ میخایم نیم ساعت از دستگاه استفاده نکنیم،بذاریم روشن بمونه یا خاموش کنیم!؟
ممنون

من تازه PS3 خریدم و چند تا سوال از دوستان داشتم. (ببخشید اگر سوال ها مبتدیانه هستش)
1.این صدای فن دستگاه طبیعی هستش؟ (یه صدایی میده مثل وقتی که کامپیوتر روشنه!)
2.تقریبآ هر چند وقت باید دسته رو شارژ کرد؟
3.وقتی میخای دسته رو شارژ کنی حتمآ باید دستگاه روشن باشه؟
4.استفاده از بازی دسته دوم برای لنز دستگاه مشکلی نداره؟
5.اگه مثلآ میخایم نیم ساعت از دستگاه استفاده نکنیم،بذاریم روشن بمونه یا خاموش کنیم!؟
ممنون
مبارک باش به ترتیب شماره جواب رو دادم
1.بله مشکلی ندار البته باید هر چند دقیقه یک بار فن کنسول دور پایین بیاد وگرنه نشون میده کنسول در جای مناسبی قرار ندار از نظر شرایط هوا
2.هر وقت نیاز باش خود دستگاه اتوماتیک یک پیام روی تصویر میفرسته برای شارژ چراغ دسته همون جا شروع به چشمک زدن میکن
3. باید دستگاه روشن باش ولی میتونی دسته رو خاموش کنی
4.اگه دیسک تمیز باش مشکلی ندار
5. برای نیم ساعت مشکلی نیست ولی طولانی مدت خوب نیست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or