هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

آقا من یه سوال در مورد این دسته ps3 دارم تو یک دمو دیدم که این دسته سنسور داره یعنی با حرکت دادن دسته هم میشه بازی اصلا چنین چیزی هست من تازه این دستگاه رو خریدم
یه خوردن توضیح و اگر چنین چیزی هست رو تمام بازیها جواب میده یا نه
یه سوال دیگه مگه دستگاه رو باید آپدیت کرد
و آخرین سوال تم برای دستگاه میشه دانلود کرد
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
راستی ps3 تا چند دسته همزمان ساپورت میکنه
آیا دسته usb میشه استفاده کرد
ممنون

آقا من یه سوال در مورد این دسته ps3 دارم تو یک دمو دیدم که این دسته سنسور داره یعنی با حرکت دادن دسته هم میشه بازی اصلا چنین چیزی هست من تازه این دستگاه رو خریدم
یه خوردن توضیح و اگر چنین چیزی هست رو تمام بازیها جواب میده یا نه
یه سوال دیگه مگه دستگاه رو باید آپدیت کرد
و آخرین سوال تم برای دستگاه میشه دانلود کرد
ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
راستی ps3 تا چند دسته همزمان ساپورت میکنه
آیا دسته usb میشه استفاده کرد
ممنون
بله ميشه اما تو بعضي از بازي ها .من فقط رو gta با sixaxبازي كردم فقط با موتور و قايق ميشه اما دوستان ميگن با ماشين و... هم ميشه .
اره بايد اپديت كرد بخاطر psn
اره ميشه هم از طريق كامپيتر هم از psn توضيحات بيشتر در اين جا
اينو نميدونم
متوجه نميشم ميشه واضح تر بگي

ممنون گرفتم ولی برای گرفتن تصویر در کنارش باید از HDMI یا componet استفاده کنیم که معمولش باید از HDMI استفاده کنیم ... حالا کابلش کجا گیر میاد ؟ ...
تصویر رو از هر خروجی که خواستی میتونی بگیری composite , component , hdmi و.... ولی بخوای کیفیت hd بگیری یا باید component باشه یا hdmi
ممنون راستی این DVI کابل چی هست داستانش ؟ با avi چه فرقی داره؟
dvi رو که دوستان گفتن ولی avi هیچ ربطی به dvi نداره ، avi یه container هستش و یجورایی ربط به فرمتای تصویری داره نه کابل و... ;)

ممنون دوستان عزیز که منو راهنمایی کردند
فقط من منظورتون در مورد psn نفهمیدم یه توضیحی لطفا بدید
راستی چه طور میشه آپدیت کرد
از طریق خود دستگاه باید رفت تو اینترنت و بعد آپدیت کرد یا نه از طریق pc یه توضیح هم در مورد این بدید ممنون میشم
با تشکر از MOrteza_DJmix و Astiλk
که منو راهنمایی کردند

ممنون دوستان عزیز که منو راهنمایی کردند
فقط من منظورتون در مورد psn نفهمیدم یه توضیحی لطفا بدید
راستی چه طور میشه آپدیت کرد
از طریق خود دستگاه باید رفت تو اینترنت و بعد آپدیت کرد یا نه از طریق pc یه توضیح هم در مورد این بدید ممنون میشم
با تشکر از MOrteza_DJmix و Astiλk
که منو راهنمایی کردند
هم می تونی با PC دانلود کنی با فلش بریزی رو PS3 هم میتونی با خودش دانلود کنی
PSN یعنی Play Station Network هست (یه چیزی مثل xbox live ) برای اینکه آنلان بازی کنی یا وصل شی به اینترنت معمولآ باید آخرین آپدیت رو داشته باشی بعضی آپدیت ها هم که optional هست یعنی اگه خواستی میتونی دانلود کنی

چند تا سوال داشتم اگه جواب بدين ممنون ميشم
41.gif

1.ميخواستم بدونم چرا موقعي كه fifa بازي ميكنم همون اولش يعني ده دقيقه از بازي گذشته چرا صداي دستگاهم زياد ميشه؟(موقعي كه پنكه سقفي خونه رو روشن ميكنم اينطوري نميشه وموقعيت دستگاهم طوري هست كه داخل ميز تلويزيونه كه پشتش كاملا بازه و دو طرف بغلش بسته(دو طرف بغلش هم كمي جا داره ) ومن دستگاهمو بصورت خوابيده قرار دادم )ودرضمن اصولا من فوتبال زياد بازي ميكنم گاهي سه يا چهارساعت پشت سرهم چند باري دستگاهم خود به خود گير كرد وبعدشم ريست كرد (بازيهاي ديگه اينطور نميشه) علت اين چيه؟(PS3ام مدلش 40G رنگ سفيد)
2.ميخواستم هارد ps3ام رو format كنم رفتم تو قسمت format دوتا گزينه امد ومن fullformat رو انتخاب كردم ديدم نوشته دو ساعت طول ميكشه بيخيال شدم الان ميخوام هاردم كاملا format بشه چيكار بايد بكنم؟
خيلي خيلي ممنون
63.gif

سلام
من امروز وقتی که PS3 رو روشن کردم و خواستم بازی کنم دیدم بازیو دیر میاره(حدود 1 دقیقه) گفتم شاید مشکل از CD بازی بوده و یه بازی که از PSN گرفته بودم رو هم امتحان کردم بازم دیر اورد
ممنون میشم کمکم کنید ببینم مشکل از چیه

من امروز برای خودم آیدی ساختم و برای اینکه آدرس نخواد کشور رو امارات زدم و قبول کرد

بعدش رفتم playstation home گفت باید دانلود کنی 48 مگابایت بود دانلود کردم و خودش نصب شد اما error داد والان نه میتونم وارد psn بشم نه وارد sign in :(

لطفا زودتر یکی راهنمایی کنه

حتی دستگاهو خاموش و روشن هم کردم اما وقتی میخوام وارد psn بشم مینویسه :
psn currently undergoing maintenance

سلام.
1.داشتم Vcd واسه PS3 مضره یا نه؟
2.اگه سیدی خش داشته باشه واسه Ps3 مضره یا نه؟
مرسی.
VCD نزارید بهتره.
اما اگه خش داشته باشه خیلی برای درایو مضره.
چند تا سوال داشتم اگه جواب بدين ممنون ميشم
41.gif

1.ميخواستم بدونم چرا موقعي كه fifa بازي ميكنم همون اولش يعني ده دقيقه از بازي گذشته چرا صداي دستگاهم زياد ميشه؟(موقعي كه پنكه سقفي خونه رو روشن ميكنم اينطوري نميشه وموقعيت دستگاهم طوري هست كه داخل ميز تلويزيونه كه پشتش كاملا بازه و دو طرف بغلش بسته(دو طرف بغلش هم كمي جا داره ) ومن دستگاهمو بصورت خوابيده قرار دادم )ودرضمن اصولا من فوتبال زياد بازي ميكنم گاهي سه يا چهارساعت پشت سرهم چند باري دستگاهم خود به خود گير كرد وبعدشم ريست كرد (بازيهاي ديگه اينطور نميشه) علت اين چيه؟(PS3ام مدلش 40G رنگ سفيد)
2.ميخواستم هارد ps3ام رو format كنم رفتم تو قسمت format دوتا گزينه امد ومن fullformat رو انتخاب كردم ديدم نوشته دو ساعت طول ميكشه بيخيال شدم الان ميخوام هاردم كاملا format بشه چيكار بايد بكنم؟
خيلي خيلي ممنون
63.gif
فیفا چند؟ چون تو فیفا 08 مشکل Freeze وجود داشت برای بعضی ها
سلام
من امروز وقتی که PS3 رو روشن کردم و خواستم بازی کنم دیدم بازیو دیر میاره(حدود 1 دقیقه) گفتم شاید مشکل از CD بازی بوده و یه بازی که از PSN گرفته بودم رو هم امتحان کردم بازم دیر اورد
ممنون میشم کمکم کنید ببینم مشکل از چیه
از وقتی این FW جدیده اومده اینطوری میشه بعضی وقت ها!! یعنی بازی رو دیر اجرا میکنه اما عکس DISK بازی سریع میاد.
بعضی اوقات هم موقعی که به PSN وصله به خاطر سرعت کم قاطی میکنه دستگاه
-------------------------------------------------------
منم یه سوال داشتم: دستگاه Dual shock 3 رو نمیشناسه. ممکنه از FW جدیده باشه؟ چون چند نفر تو فروم های خارجی این مشکل رو داشتن

سلام.
1.داشتم Vcd واسه PS3 مضره یا نه؟
2.اگه سیدی خش داشته باشه واسه Ps3 مضره یا نه؟
مرسی.
1.بله (میگن اگه تمیز باشه نه)
2.مطمعن باش که ضرر داره
کلآ تا جایی که میتونی سعی کن به غیر از Blu-Ray از چیز دیگه ای استفاده نکن
من خود تا حالا جز BD چیزی نزاشتم توش

منم یه سوال داشتم: دستگاه Dual shock 3 رو نمیشناسه. ممکنه از FW جدیده باشه؟ چون چند نفر تو فروم های خارجی این مشکل رو داشتن

یک بار با کابل دست رو وصل کن ببین درست میشه اگه نشد این کارو انجام بده
دست رو به پشت برگردون یک سوراخ ریز اونجا هست با یک چیز نوک تیز
دکمه داخلش رو فشار بده

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or