هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

VCD
-------------------------------------------------------
منم یه سوال داشتم: دستگاه Dual shock 3 رو نمیشناسه. ممکنه از FW جدیده باشه؟ چون چند نفر تو فروم های خارجی این مشکل رو داشتن

آن اشکال چراق ال ای دی 1و2 هم زمان باهم روشن میشه و کار نمیکنه مال شما هم همین اشکال را داره ؟؟

یک بار با کابل دست رو وصل کن ببین درست میشه اگه نشد این کارو انجام بده
دست رو به پشت برگردون یک سوراخ ریز اونجا هست با یک چیز نوک تیز
دکمه داخلش رو فشار بده
همه ی اینکارا رو انجام دادم. حتی یه بار Manual دستگاه رو خوندم تا مطمئن شم دیدم درست انجام دادم. تو فروم های خارجی گفتن بعد از اومدن FW3.0 این مشکل برای بعضی از DS 3 ها بوجود اومده. خواستم مطمئن شم.
آن اشکال چراق ال ای دی 1و2 هم زمان باهم روشن میشه و کار نمیکنه مال شما هم همین اشکال را داره ؟؟
بله

همه ی اینکارا رو انجام دادم. حتی یه بار Manual دستگاه رو خوندم تا مطمئن شم دیدم درست انجام دادم. تو فروم های خارجی گفتن بعد از اومدن FW3.0 این مشکل برای بعضی از DS 3 ها بوجود اومده. خواستم مطمئن شم.
این مشکل به احتمال زیاد برای FW هست . شاید با 3.1 حل بشه ! امتحان کردی ؟

سلام ‍. درمورد ps3 slim و ps3 fat من متال گیر 4 تو چندتا فت امتحان کردم در مکان خیلی شلوغ افت فریم بیشتری نسبت به اسلیم داره و مطمئن باشید امتحان کردم

ntsc j ps3 رجین دارم تا حالا هرچی بازی گرفتم pal هست و راحت بازی می کنم چه بازی هایی به رجین من سازگار نیست؟
شما خیالت راحت برای بازی کردن ریجن مهم نیست فقط برای انلاین بازی کردن مهم هست
و برای بلوری هم همین طور باید بلوری که میخواهی بخری با ریجن دستگاهت یکی باشه :-"

برای آن لاین بازی کردن رجین دستگاه ها باید به هم بخونه یا بازی.یکم توضیح بیشتر بدین ممنون میشم
هیچ فرقی نمیکنه! هر ریجن از یه بازی رو هر ریجن از ps3 بندازی مشکلی نداره و ربطی هم به آنلاین نداره!
فقط اون کسایی که میخوان با یه بازی کنسولشون رو آپدیت کنن پیشنهاد میشه بازی هم ریجن با کنسولشون بخرن!
ریجن در ps3 برای فیلم و بازیهای ps1&2 قفل منطقه ای داره نه برای بازیهای ps3!

من میخوام از PS3 یه Backup بگیرم وقتی میرم توی System Setting>Backup>Backup میگه وسیله ذخیره سازی وصل کن حالا من که یه هارد اکسترنال دو فیشه میزنم بهش نمیشناسه
چطور Backup بگیرم و هاردم USB دوفیشه از نوع Hitachi هست

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or