هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

خیر ، فکر کپی خور شدن PS3 رو کلا از ذهنتون بکنید بیرون بهتره چون فقط خودتون رو اذیت می کنید .
نه کپی خور که می شه ولی حداقل 1یا2سال دیگه چون کپی خور شده و الن تنها مشکل فرمت هاردشه که نمیشه بیش از 4 گیگ توش بازی ریخت.

چند سوال

سلام
من چند سوال دارم :confused:
1- امکان داره سونی یک بازی بزنه و بگه فقط روی اسلیم اجرا میشه و روی فت اجرا نمیشه؟
2- ارزان ترین پک ps3 چیه؟
3- دسته های دوئل شاک سیساسیک هم هستند ؟
4- کدام ریجنش بهتره ؟
5- دسته دوم بگیرم یا آکبند فرقی میکنه ؟
6- معمولا عید نوروز ps3 ارزان میشه یا گران ؟
خیلی ببخشید زیاد سوال دارم ها ! :blushing:

سلام
من چند سوال دارم :confused:
1- امکان داره سونی یک بازی بزنه و بگه فقط روی اسلیم اجرا میشه و روی فت اجرا نمیشه؟
2- ارزان ترین پک ps3 چیه؟
3- دسته های دوئل شاک سیساسیک هم هستند ؟
4- کدام ریجنش بهتره ؟
5- دسته دوم بگیرم یا آکبند فرقی میکنه ؟
6- معمولا عید نوروز ps3 ارزان میشه یا گران ؟
خیلی ببخشید زیاد سوال دارم ها ! :blushing:

1-نه
2-40گیگ بتونی گیر بیاری که دیگه خیلی کمه.گیر نمیاد.
3-فکر نکنم
4-همشون یکی هستند.ولی pal بهتره
5-اکبند بگیر . دسته دو خریدنش ریسکه
6-همچی گرون میشه

خیر ، فکر کپی خور شدن PS3 رو کلا از ذهنتون بکنید بیرون بهتره چون فقط خودتون رو اذیت می کنید .
من الان دارم باهاش زندگی می کنم اذیت هم نمی شم:biggrin1:
ولی یه چیزی بهم میگه این اسلیم کپی خور میشه!حالا نمی دونم چی جوری ولی میشه!:biggrin1:

من الان دارم باهاش زندگی می کنم اذیت هم نمی شم:biggrin1:
ولی یه چیزی بهم میگه این اسلیم کپی خور میشه!حالا نمی دونم چی جوری ولی میشه!:biggrin1:

ببین باید واقع نگر باشی چون اگه کپی خور هم بشه قیمتش بالای 35000 تومن هست به چند دلیل اول به این دلیل که ارزان ترین blu - ray خام 25000 تومن است و blu-ray رایتر 320000 تومن است(یکی دو ماه پیش پرسیدم ) :eek: و در ضمن رایتش هم بالای 1.5 ساعت میکشه !

ببین باید واقع نگر باشی چون اگه کپی خور هم بشه قیمتش بالای 35000 تومن هست به چند دلیل اول به این دلیل که ارزان ترین blu - ray خام 25000 تومن است و blu-ray رایتر 320000 تومن است(یکی دو ماه پیش پرسیدم ) :eek: و در ضمن رایتش هم بالای 1.5 ساعت میکشه !

بلو ری هم حجم هایش هم فرق داره 10 .. 20 ...50... گیگ و هم چنین قیمتهایش
100 200 گیگ هم میاد
http://www.theinquirer.net/inquirer/news/1558654/blu-ray-players-incompatible

سلام
من کنسولو آپدیت کردم ورژن 3.1 ولی Wma توش فعال نشد البته آفلاین آپدیت کردم
ماله یکی از دوستام فعاله البته اونم وصل نیست به net من باید چجوری فعالش کنم؟
میشه یه آپدیتی روش ریخت که Wma فعال باشه ؟ یا باید اول آپدیت کرد تحت هر شرایطی وصل شد به net فعال کرد ؟
چه افلاین چه آنلاین
برای اکتیو شدن باید به اینترنت وصل بشی

آخرین ویرایش:
سلام.ببخشيد من يه مشكل بزرگي داشتم من د هنگام دانلود اپديت بازي MGS 4 يعني اخرين اپديتش كه ورژن 1.31 داره مشكل دارم به اين صورت كه اويلين بار تا 51 درصد رفت بعد نوشت DOWNLOAD COMPELT بعد زد اينستال من هم زدم اينستال رفتم غذا خوردم اومدم ديدم نوشته
ERROR بعدش فرداش يه بار ديگه هم گذاشتم روي دانلود كه رفتم خوابيدم صبح بيدار شدم ديدم نوشته:
A NETWORK ERROR HAS OCCURRED
بعدش امروز هم دوباره گذاشتم روي حالت دانلود بعد از 4 ساعت اومدم ديدم نوشته دوباره:

A NETWORK ERROR HAS OCCURRED
اگر ميشه يه كمكي بكنيد خيلي نياز دارم
من ريجن بازيم 1 هست و سرعت ADSL من هم 128 هست و بازي KILLZONE2 رو به راحتي انلاين بازي كردم ممنون
سلام
ببین دوست غزیز کلا باید بیخیال شی چون همچنین سرعتی که داری اصلا بدرد متال گیر انلاین نمیخوره چون متالگیر انلاین حداقل سرعت مناسب 256 هست نه 128
و یک چیزه دیگر حتما وقتی که داره ابدیت میکنه حتما حتما بالا سرش باش
و بهترین گزینه دومی هست و ادامه دانلود هم داره :biggrin1:
---------------------------
و حالا درخواست خودم
اقایون یکی بیاد لطفی در حق من بگو یک ادرس امریکا میخواستم برای ساختنه ایدی در psn
لطفا برایم پیام خصوصی بفرستید
ممنون میشم :biggrin1:

ببین باید واقع نگر باشی چون اگه کپی خور هم بشه قیمتش بالای 35000 تومن هست به چند دلیل اول به این دلیل که ارزان ترین blu - ray خام 25000 تومن است و blu-ray رایتر 320000 تومن است(یکی دو ماه پیش پرسیدم ) و در ضمن رایتش هم بالای 1.5 ساعت میکشه !
الان بلوری چینی به نقل از یکی از بچه ها سایت 5 تومن دارن می فروشن!شاید شما 50 گیگی ها رو قیمت داری

الان بلوری چینی به نقل از یکی از بچه ها سایت 5 تومن دارن می فروشن!شاید شما 50 گیگی ها رو قیمت داری
آقای محترم ، اینجا باز دوباره بحث کپی خور شدن و بلوری خام و ... نکنید ، به اندازه کافی بحث شده . شما بشین دعا کن ، اگر کپی خور شد اون تاپیک رو آریا باز می کنه اونجا بحث کنید .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or