هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

آقای محترم ، اینجا باز دوباره بحث کپی خور شدن و بلوری خام و ... نکنید ، به اندازه کافی بحث شده . شما بشین دعا کن ، اگر کپی خور شد اون تاپیک رو آریا باز می کنه اونجا بحث کنید .
نمی دونم چه مشکلی داری شما!اصلا طرف صحبت من شما نیستی!من از کس دیگه سوال کردم!
در ضمن خوشبحال شما داری ارج(!) بازی می کنی!LOLssssssssssssssssss

آخرین ویرایش:
نمی دونم چه مشکلی داری شما!اصلا طرف صحبت من شما نیستی!من از کس دیگه سوال کردم!
در ضمن خوشبحال شما داری ارج(!) بازی می کنی!LOLssssssssssssssssss
میگن بحث بلو ری و کپی خور شدن PS3 رو تموم کنید یعنی تموم کنید. اگه بحثش عاقبت خوشی داشت تاپیکش رو قفل نمی کردن.

سلام بچه ها
میشه بگید از کجا میشه فهمید یه دسته اصله یا بدل(تقلبی)
با تشکر:laughing:

من فکر کنم چند مليون بار گفتم دسته ps3 به خاطر سنسور ها و سيستم شوک پيچيدش تقلبی نداره

من فکر کنم چند مليون بار گفتم دسته ps3 به خاطر سنسور ها و سيستم شوک پيچيدش تقلبی نداره
از خودتون لطفا حرف در نیارید!
مشخصات
دسته اصلی دارای 5 پیچ
دسته تقلبی دارای 6 پیچ یک پیچ اضافه زیر مارک نوشته پشت دستگاه
============================================
دسته اصلی دارای مارک المنیونی در پشت دسته بدون پیچ
دسته تقلبی دارای مارک پلاستیکی و دارای پیچ
دسته تقلبی را اگر تکان بدهی صدای تلق تلق زیاد داخل آن بگوش میرسه
دسته تقلبی را اگر در یک اتاق تاریک روشن کنی نور ال ای دی از داخل دسته به بیرون دسته در طرف چپ نوشنه SONY روی دسته نمایان میشه

دوستان يكي از رفيقام يه دسته داره كه وقتي آنالوگ سمت چپش رو به سمت چپ ميكشي و سريع ول ميكني صداي غير عادي ميده....انگار گير داره و يه تق صدا ميده...ولي اگر آروم بكشي همچين اتفاقي نميفته....كسي ميدونه مشكل از چيه و چه جوري حل ميشه؟؟....قبلا هم اينجا مطرح كردم ولي متاسفانه كسي جواب نداد....!....اگر كسي ميدونه لطفا راهنمايي كنه:smile:

دوستان يكي از رفيقام يه دسته داره كه وقتي آنالوگ سمت چپش رو به سمت چپ ميكشي و سريع ول ميكني صداي غير عادي ميده....انگار گير داره و يه تق صدا ميده...ولي اگر آروم بكشي همچين اتفاقي نميفته....كسي ميدونه مشكل از چيه و چه جوري حل ميشه؟؟....قبلا هم اينجا مطرح كردم ولي متاسفانه كسي جواب نداد....!....اگر كسي ميدونه لطفا راهنمايي كنه:smile:
دوست من يه سوال رو كه شونصد بار نميپرسن.همون موقع كه پرسيدي گفتم :
براي منم يه بار اينطور شده بود....
فك كنم انالوگ يه كم از جاش در اومده.يه مقدار فشارش بده باهاش ور برو عقب جولوش كن تا درست بشه انشاا... :biggrin1:
اگر ديدي باز حل نشد بايد ببري تعميرگاه يه نگاهي بندازن توش.شايد هم لاش اشغال ماشغال رفته باشه...;)

خوب ظاهرا هر چند میلیون بار اشتباه گفتید چون ببعضی از فروشگاه ها تقلبی هم می فروشند مثلا همین فروشگاه فتحی
http://forum.persiantools.com/t130505.html
با تشکر
همین جوری خوب نیست با آبروی یکی بازی کنی دوست عزیز. من خودم از ایشون PS3 رو خریدم و یک دسته اضافه همه هم اصل هستند.

همین جوری خوب نیست با آبروی یکی بازی کنی دوست عزیز. من خودم از ایشون PS3 رو خریدم و یک دسته اضافه همه هم اصل هستند.
ایشون با ابروی کسی بازی نکرد! نگفتن که تقلبی رو بجای اصل میده بلکه گفتن تقلبی هم می فرشن!

راجع به Controller اطلاع ندارم ولی خود فروشگاه فتحی همیشه میگه (روی کابل ها و ...) هم اصل موجود هم فرعی ( یا شرکتی ) ...
دزدی هم نمیکنه میگه ۲ تا رو كه هرکی با توجه به اندازه جیبش خرید کنه ... یکی اصل میگیره یکی تقلبی

ببخشید اگه بد متوجه شدید من گفتم بدل هم می فروشند
خوب خدا رو شکر مثل این که دسته ی من تقلبی نیست
بچه ها من قبلا فقط sixaxis بدون شوک داشتم حالا یه دونه با شوک گرفتم به نظرم دگمه هاش سفت تره مربع هم تو دسته قبلی یه کوچولو می زدم عمل می کرد ولی این دسته جدیده کامل باید فشار بدی که واسه من کلی اعصاب خورد کنی شده به خصوص تو فوتبال مال شما هم همین طوره؟
با تشکر

ببخشید اگه بد متوجه شدید من گفتم بدل هم می فروشند
خوب خدا رو شکر مثل این که دسته ی من تقلبی نیست
بچه ها من قبلا فقط sixaxis بدون شوک داشتم حالا یه دونه با شوک گرفتم به نظرم دگمه هاش سفت تره مربع هم تو دسته قبلی یه کوچولو می زدم عمل می کرد ولی این دسته جدیده کامل باید فشار بدی که واسه من کلی اعصاب خورد کنی شده به خصوص تو فوتبال مال شما هم همین طوره؟
با تشکر

باید عادت کنی دیگه من از اون اول که خریدم دستم شوکدار بود توهم یه هفته بازی کنی عادت می کنی.;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or