هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

supra و robinhood مرسی اما من یه سوال دیگه هم دارم نمیدونم چرا وقتی جواب یه سوالو میگیرم یه سوال دیگه پیش میاد
حالا که میخوام ps3 رو به مانیتور وصل کنم میدونم یه کابل dvi-hdmi هست و یه تبدیل میخوام بدونم کدوم بهتره و کدوم راحت تر گیر میاد و اینکه توی همین بازیسنتر دیدم یکی نوشته بود یه هاله پیش میاد فکر کنم تو انجمن 360 بود قضیش چیه؟تصویری که میگیرم کیفیتش خوبه؟منظورم بدون هاله و با شفافیته
در ضمن باید یه کابل آپتیکالم بخرم آره؟اینم خوب و بد داره؟چطوریاست؟خب خلاصه اینکه ممنون میشم کامل توضیح بدبد

سلام
کسی می دونه روش فعال کردن فرمت WMV چیست ؟
راهی غیر از وصل شدن به اینترنت نداره مثلا ورژن بالاتر از فریم ویر را دانلود کنم یا یک راه دیگر ؟
این فرمان های اتومبیل به همه بازی ها می خورند مثلا اینی که نوشته فراری که به نظر برای بازی فراری اومده روی موتوراستورم هم کار می کند ؟

سلام
راهی غیر از وصل شدن به اینترنت نداره مثلا ورژن بالاتر از فریم ویر را دانلود کنم یا یک راه دیگر ؟
این فرمان های اتومبیل به همه بازی ها می خورند مثلا اینی که نوشته فراری که به نظر برای بازی فراری اومده روی موتوراستورم هم کار می کند ؟
فکر میکنم تنها راهش آپدیت فریم ویره

supra و robinhood مرسی اما من یه سوال دیگه هم دارم نمیدونم چرا وقتی جواب یه سوالو میگیرم یه سوال دیگه پیش میاد
حالا که میخوام ps3 رو به مانیتور وصل کنم میدونم یه کابل dvi-hdmi هست و یه تبدیل میخوام بدونم کدوم بهتره و کدوم راحت تر گیر میاد و اینکه توی همین بازیسنتر دیدم یکی نوشته بود یه هاله پیش میاد فکر کنم تو انجمن 360 بود قضیش چیه؟تصویری که میگیرم کیفیتش خوبه؟منظورم بدون هاله و با شفافیته
مانیتور t220 ورودی HDMI نداره شما فقط باید کابل DVI to HDMI بخری و از اونجایی که نسبت تصویرش 16:10 ـه کمی تصویر حالت کشیده پیدا میکنه که به اونصورت مشکلی نداره.
در ضمن باید یه کابل آپتیکالم بخرم آره؟اینم خوب و بد داره؟چطوریاست؟خب خلاصه اینکه ممنون میشم کامل توضیح بدبد
آره خوبُ بدم داره:دی پیشنهاد میکنم کابل optical بالای 20 تومان بخری ولی خب ارزونتراش هم خوبه تقریبا!

سلام
نه Frimware رو باید اپ کنی.
بیشتر بازی های ماشینی ساپرت میکنند.

یه راه همینه که از طریق اینترنت با کامپیوتر(مثلا بری از کافی نت ) دانلود کنی و با فلش دیسک بریزی تو ps3 و راه دیگش هم از طریق بازیهای جدیده که تو خودشون فریمور جدید رو دارن!

برهان رفتی تو سایت uk.playstation.com و Sign in کردی ؟!

برهان برو اینجا!
بهد Sing in شو.
برو تو قسمت Portable ID دیگه همه کارو بکن یه Refresh با Update بکن بعد بیا اینجا اسمتو از Playstation ID بردار دوباره صفتو Refresh بکن بیا باز دوباره تو قسمت درباره ی من تو قسمت P ID دوباره بنویس و ذخیره کن!صفحه رو هم یه Refresh بزن حله!:دی
ممنون از همه دوستان:biggrin1: خیلی لطف کردین من همین سایت رو نمیدونستم که گفتین دیگه. فقط یک سوال چرا من هرچی سر انتخاب اسم میزدم FalleN AnGeL قبول نمی کرد؟ مجبور شدم عوضش کنم؟

ممنون از همه دوستان:biggrin1: خیلی لطف کردین من همین سایت رو نمیدونستم که گفتین دیگه. فقط یک سوال چرا من هرچی سر انتخاب اسم میزدم FalleN AnGeL قبول نمی کرد؟ مجبور شدم عوضش کنم؟
خوب حتما یکی قبل از این که تو بسازی یکی با این نام ساخته بوده دیگه...

یک سوال داشتم:
من جدیدا موقعی که می خوام بازی رو کوییت کنم(خارج شم)یک هو انگار دست گاه ریست می شه دید صدا می ده.:o
داداش اصلا ناراحت نباش بعضی وقتا دستگاه یک سری محاسباتی رو درون خودش انجام می ده که در بعضی از مواقع این اطلاعات یاید مرتب بشن یا بسته بشن تا دستگاه off بشه دقیقآ مثل زمانی که شما در windowz مثلا 1 برنامه رو close نکردی یا اون برنامه هنوز در CPU فعال هست و برای اینکه file یا برنامه شما آسیب نبیه خود pc یا دستگاه اون برنامه رو close یا مرتب می کنه که در هنگام با لا اومدن XMB یا windowz مشکلی پیش نیاد زیاد هم حساس نشو که به کوچکترین صداها بعدآ حساس میشی برای من هم دقیقآ همین طوری میشه و به قول یکی از دوستامون هر وقت دیدی ps3 اصلا روشن نشد و هیچ طریقی جواب نداد اون موقع باید یکم نگران بشی.موفق باشید:smile:

خب حالا صدا ندارم من رفتم از تو دستگاه گزاشتم رو آپتیکال و رو کیسمم زدم رو optical in و out هم امتحان کردم اما صدا نداشتم چه کنم؟گریه؟
کارت صدامم xfi هست گفتم شاید لازم بشه
اصلا کامل به من بگید چیکار کنم؟تو پست قبلیم گفتم اما کامل راهنمایی نمیکنید لطفا کامل راهنمایی کنید

با سلام به تمام دوستان....
من هم ديروز Ps3 خريدم 80 گيگ البته made in chine . يارو گفت الان همش همينه... 400 تومن... خوبه؟؟؟
يه سوال اساسي هم داشتم كه اينترنت با چه سرعتي براي بازي انلاين مناسبه؟؟؟؟؟
سوكت تلفن براي dial up هم بهش مي خوره؟؟؟ ( كجاش؟؟؟ من كه هرچي گشتم سوراخ مناسبي نداشت؟؟؟ :cheesygri )
يه توضيح كلي هم در مورد امكانات psstore و psnetwork ميشه بديد؟؟؟
توصيه خاصي براي نگهداري بهترش ندارين؟؟؟
و چه امكاناتي با اتصال psp به ps3 در دسترس قرار مي گيرن؟؟؟
ميشه از psp به عنوان دسته استفاده كرد؟؟؟
دسته ps2 به هيچ طريقي به ps3 وصل نمي شه؟؟؟
ممنون مي شه و شرمنده بخاطر سوالهاي خيلي مبتديانم.... :blushing:

با سلام به تمام دوستان....
من هم ديروز Ps3 خريدم 80 گيگ البته made in chine . يارو گفت الان همش همينه... 400 تومن... خوبه؟؟؟
يه سوال اساسي هم داشتم كه اينترنت با چه سرعتي براي بازي انلاين مناسبه؟؟؟؟؟
سوكت تلفن براي dial up هم بهش مي خوره؟؟؟ ( كجاش؟؟؟ من كه هرچي گشتم سوراخ مناسبي نداشت؟؟؟ :cheesygri )
يه توضيح كلي هم در مورد امكانات psstore و psnetwork ميشه بديد؟؟؟
توصيه خاصي براي نگهداري بهترش ندارين؟؟؟
و چه امكاناتي با اتصال psp به ps3 در دسترس قرار مي گيرن؟؟؟
ميشه از psp به عنوان دسته استفاده كرد؟؟؟
دسته ps2 به هيچ طريقي به ps3 وصل نمي شه؟؟؟
ممنون مي شه و شرمنده بخاطر سوالهاي خيلي مبتديانم.... :blushing:
خوب خریدی مبارک باشه
سوکت تلفن نداره باید با وایرلس یا کابل شبکه وصل بشی
psstore می تونی بازی تم اینجور چیزا دانلود کنی psnnetwork هم برای بازی انلاین هست
در مورد وصل شدن psp هم امتحان نکردم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or