هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام روز بخیر
دوستان من یه کارت صدای xfi دارم که ورودی optical داره میخوام بدونم میتونم ps3 رو وصل کنم بهش بعد اسپیکرم وصل کنم و صدای ps3 رو از اسپیکرم بشنوم؟
بله میتونید!فقط وقتی کابل Optical رو وصل کردید در تنظیمات صدا ورودی رو روی همون optical تنظیم کنید.

با سلام خدمت همه ی دوستان
من کلوپ ps3 , xbox360
دارم
مشکل من اینه
2 دسته از دسته های پلی استیشن 3 در حالت خارج از گیم کاملا درست کار میکنند مثل دیدن فیلم و موسیقی و هر کار دیگری
ولی در بازی جواب نمیده
مثلا برای بازی سوکر 2009 دسته کاملا درست کارمیکنه ولی موقی که میخوای بازی رو شروع کنی دکمه ها کار نمیکنه و فقط جهت ها کار میکنند
مشکل چیه
دوستان اگر کسی میدونه مشکل از چیه منو راهنمایی کنه
با تشکر

حاجی اینو میشه یه توضیح قدم به قدم بدی؟؟؟؟؟؟ در مورد نمایش فایل های روی فلش با پلی3 گفتی 5 6 صفحه پیش!!!!
همینجوری عکس آهنگ .... بریز بعد برو مثلا آهنگ ریختی دیگه برور رو Music بعد مثلث رو بزن یه گزینه میاد به نام Display All که بزنی میبینی.

حاجی اینو میشه یه توضیح قدم به قدم بدی؟؟؟؟؟؟ در مورد نمایش فایل های روی فلش با پلی3 گفتی 5 6 صفحه پیش!!!!
بسته به نوع فايل كه PS3 بشناسه يا مثلا اگه فيلم باشه از قسمت ويدئو ميري.فقط هم يه سري فرمت هايي كه ميشناسه رو نشون ميده.
ميري تو هر كدوم قسمت كه ميخواي مثلا PICTURE بعد ميري رو فلشت مثلث ميزني بعد DISPLAY ALL همين.
فقط هر فايلي بشناسه نشوت ميده.

اگر میخوای مستقیم نمایش داده بشه یه فولدر بساز PS3 بعد MUSIC و PICTURE و ... . اینجوری دیگه تو XMB بری تو بخش Pictures دیگه لازم نیست Display All رو بزنی همینجوری نمایش میده خودش .

همینجوری عکس آهنگ .... بریز بعد برو مثلا آهنگ ریختی دیگه برور رو Music بعد مثلث رو بزن یه گزینه میاد به نام Display All که بزنی میبینی.

بسته به نوع فايل كه PS3 بشناسه يا مثلا اگه فيلم باشه از قسمت ويدئو ميري.فقط هم يه سري فرمت هايي كه ميشناسه رو نشون ميده.
ميري تو هر كدوم قسمت كه ميخواي مثلا PICTURE بعد ميري رو فلشت مثلث ميزني بعد DISPLAY ALL همين.
فقط هر فايلي بشناسه نشوت ميده.

اگر میخوای مستقیم نمایش داده بشه یه فولدر بساز PS3 بعد MUSIC و PICTURE و ... . اینجوری دیگه تو XMB بری تو بخش Pictures دیگه لازم نیست Display All رو بزنی همینجوری نمایش میده خودش .
از همه دوستان ممنونم! مشکل رو خودم حل کردم! ایراد از فلشم بود....;) من یه معذرت خواهی میکنم از دوستانی که توی پروفایلشون مزاخمشون شدم... باتشکر;)

بله میتونید!فقط وقتی کابل Optical رو وصل کردید در تنظیمات صدا ورودی رو روی همون optical تنظیم کنید.
متوجه نشدم شرمنده یعنی ورودی صدای ps3 رو میزارم رو آپتیکال؟ببینید من یه اسپیکر 5.1 به کارت صدام وصله این کارت صدا ورودی آپتیکال هم داره میخوام بدونم میتونم ps3 رو به ورودی آپتیکال وصل و از اسپیکرم صدارو بشنوم؟البته من هنوز وصل نکردم آخه خیلی کار میبره که بیارمش اتاق میخوام مطمعن بشم ممنونم که جوابمو میدید
یه سوال دیگه هم دارم معذرت میخوام سرتونو درد اوردم مانیتورم t220 p هست واسه وصل کردن ps3 باید تبدیل dvi به hdmi بخرم؟اگه آره خوب این چقدر تصویر میده؟منظورم 720 یا 1080 هست مانیتور 22 اینچ هست
واقعا ممنونم:love:

متوجه نشدم شرمنده یعنی ورودی صدای ps3 رو میزارم رو آپتیکال؟ببینید من یه اسپیکر 5.1 به کارت صدام وصله این کارت صدا ورودی آپتیکال هم داره میخوام بدونم میتونم ps3 رو به ورودی آپتیکال وصل و از اسپیکرم صدارو بشنوم؟البته من هنوز وصل نکردم آخه خیلی کار میبره که بیارمش اتاق میخوام مطمعن بشم ممنونم که جوابمو میدید
بله احتمالا میشه وقتی که کابل optical رو وصل کردی باید تنظیمات صدا رو هم روی همون تنظیم کنی
یه سوال دیگه هم دارم معذرت میخوام سرتونو درد اوردم مانیتورم t220 p هست واسه وصل کردن ps3 باید تبدیل dvi به hdmi بخرم؟اگه آره خوب این چقدر تصویر میده؟منظورم 720 یا 1080 هست مانیتور 22 اینچ هست
بله باید تبدیل DVI to HDMI بخرید و از اونجایی که مانیتورتون به صورت پیش فرض 1680* 1050 هست رزولِیشنهای HD اعم از 720o,1080i رو ساپورت میکنه.شاید 1080p هم روش جواب بده . فقط چون نسبت تصویرش 16:10 هست کمی تصویر حالت کشیده پیدا میکنه که محسوس نیست
خواهش میکنم عزیز

کابل dvi-d میتونه سیگنال های hd رو هم انتقال بده ، شما میتونی کیفیت 1080p رو تو t220p هم داشته باشی البته تشخیصش از 720p سخته یجورایی متوجه نمیشی.;)

میلاد یک Theme که برای KZ2 بود گذاشتم و کاری که کیارش گفت رو کردم بازهم مثل ماله شماها نشدش
برهان برو اینجا!
بهد Sing in شو.
برو تو قسمت Portable ID دیگه همه کارو بکن یه Refresh با Update بکن بعد بیا اینجا اسمتو از Playstation ID بردار دوباره صفتو Refresh بکن بیا باز دوباره تو قسمت درباره ی من تو قسمت P ID دوباره بنویس و ذخیره کن!صفحه رو هم یه Refresh بزن حله!:دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or