هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

جناب Poisonman مثل اینکه قضیه هنوز برای شما روشن نشده! تمومش کنید دیگه
ببخشید من یه سوال داشتم آیا می توان ps3 رو به مانیتور وصل کرد . به مانیتور lcd نه از این مانیتور معمولی ها
با کابل تبدیل VGA میتونید وصل کنید.

ببخشید من یه سوال داشتم آیا می توان ps3 رو به مانیتور وصل کرد . به مانیتور lcd نه از این مانیتور معمولی ها
بهتره از VGA BOX استفاده کنی... بهترین مدلش هم XCM هستش نزدیک 80 تومن قیمتشه....
41XK%2BGmU2CL._SS400_.jpg

1080p%20box.jpg

بهتره از VGA BOX استفاده کنی... بهترین مدلش هم XCM هستش نزدیک 80 تومن قیمتشه....
41XK%2BGmU2CL._SS400_.jpg

1080p%20box.jpg
ببخشيد من يه سوال دارم اصلا ربطي به ps3 نداره.
من الان اين عكس ديدم يه رابط براي دوربين توش بود.
اگه بخواي يه دونه از اين دوربين هاي نسبتا قديمي رو كه از اين نوار كوچيك ميخوره به كامپيوتر وصل كني با اين وسيله ميشه؟
من يه جا خونده بودم بايد بهs-video وصل كني كه رويه كارت گرافيك
(ولي s-video كه رو كارت گرافيك من فقط خروجي tv ميده.در ضمن تنها جايي كه رو دوربين هست يه خروجي از نوع فيش av.)
ببخشيد سوال جايي پرسيدم كه هيچ ربطي نداشت.اخه هيچ جا نبود.
بازم مرثي

ببخشيد من يه سوال دارم اصلا ربطي به ps3 نداره.
من الان اين عكس ديدم يه رابط براي دوربين توش بود.
اگه بخواي يه دونه از اين دوربين هاي نسبتا قديمي رو كه از اين نوار كوچيك ميخوره به كامپيوتر وصل كني با اين وسيله ميشه؟
من يه جا خونده بودم بايد بهs-video وصل كني كه رويه كارت گرافيك
(ولي s-video كه رو كارت گرافيك من فقط خروجي tv ميده.در ضمن تنها جايي كه رو دوربين هست يه خروجي از نوع فيش av.)
ببخشيد سوال جايي پرسيدم كه هيچ ربطي نداشت.اخه هيچ جا نبود.
بازم مرثي
به کامپیوتر وصل کنی که چیکار کنی؟ بریزی روی هارد؟؟؟ نه نمیشه! فقط میتونی به وسیله مانیتور ببینیش!

سلام ببخشید من یک سوال داشتم. من یک اکانت ساختم تو پروفایلم قرارش دادم ولی مثل ماله بقیه نیستش و Trophy ها رو نشون نمیده باید چیکار کنم؟ فقط اسمم هستش

سلام روز بخیر
دوستان من یه کارت صدای xfi دارم که ورودی optical داره میخوام بدونم میتونم ps3 رو وصل کنم بهش بعد اسپیکرم وصل کنم و صدای ps3 رو از اسپیکرم بشنوم؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or