هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

دوستان بالاخره ميشه فرمون ps2رو به ps3 وصل كرد يا نه . اگه ميشه ميتونيم همه بازيهايي كه با فرمان مخصوص ps3 ميكنيم با فرمان ps2 هم بازي كنيم يا محدوديتي از بازيها:confused:
فکر نمیکنم ولی شاید بشه همچین کاری کرد. مدل فرمون رو بگو
ساپورت کردن این فرمونها بستگی به بازی داره.

قصد من جر و بحث نيست. پس لطفاً به دل نگيريد.
اين هم عكس از اين دو مدل لنزي كه صحبتش شد :
اين يكي يك دونه پيكاپ با دو عدسي
http://www.made-in-china.com/image/2f0j00fevEUGZauYrjM/Laser-Lens-PS3-KES-410ACA-.jpg

اين يكي هم كه همون لنز عادي هست با يك عدسي
http://www.gamezway.com/images/PS2-PS3-Accessory/KES-400A-PS3-Laser-Lens.jpg

در عمل هم با هم تفاوت خاصي ندارن، چون اگر لنز بخواد خراب بشه، خراب ميشه، حالا چه با يه عدسي چه با دو عدسي.
صرف گذاشتن دو تا لینک عکس که دلیل نمیشه
شما می تونی کلی از عکسهای که مربوط به پلی 3 هست رو تو اینترنت پیدا کنید مدل های که هرگز تولید نشدن (همون به اصطلاح Fake)
باز هم به همون دلیلی که گفتم اینکار یک کار مزحکه
اگر کسی تو این سایت پیدا شد و مدعی شد که دستگاهش دو تا لنز داره و از درون دستگاهش یک عکس گذاشت اون زمان میشه این حرف شما رو قبول کرد(پس اگر این مدل تولید شده باشه باید و باید حداقل چندین نفری تو این سایت از این مدل داشته باشن ;))
به نظر شما اینطور نیست ؟

عجبا......... آقا جون هیچ PS3 یی 2لنز نداره.... همشون لنزایی هستن که 2 تیکه دارند.... این عکسا هم لنزاییه که میشه روی پلی 3 گذاشت. فابریک کنسول نیست...

سلام بچه ها
بابا ترو قرآن بی خیال این لنز بشین دیگه کم کم فک کنم
با این کل کلا دیگه تاپیک قفل بشه
آقا اصلا ps3 لنز نداره
همین جوری به خواست خدا cd رو اجرا میکنه
ول کنید شما رو به خدا
:mad::mad::mad:

آخه خیلی ستمه برای هر بازی 40 تا 60 تومن پول بدی، تنها دلیلی که دارم میرم سمت 360 همین قیمت بازیاس، اونم که 3چراغ قرمز داره و دنگ و فنگ کولینگ ( چرا کنسولای جدید اینجورین ) اااااااااااه

آخه خیلی ستمه برای هر بازی 40 تا 60 تومن پول بدی، تنها دلیلی که دارم میرم سمت 360 همین قیمت بازیاس، اونم که 3چراغ قرمز داره و دنگ و فنگ کولینگ ( چرا کنسولای جدید اینجورین ) اااااااااااه
x360 های جدید مشکل سه چراغ ندارن ...

صرف گذاشتن دو تا لینک عکس که دلیل نمیشه
شما می تونی کلی از عکسهای که مربوط به پلی 3 هست رو تو اینترنت پیدا کنید مدل های که هرگز تولید نشدن (همون به اصطلاح Fake)
باز هم به همون دلیلی که گفتم اینکار یک کار مزحکه
اگر کسی تو این سایت پیدا شد و مدعی شد که دستگاهش دو تا لنز داره و از درون دستگاهش یک عکس گذاشت اون زمان میشه این حرف شما رو قبول کرد(پس اگر این مدل تولید شده باشه باید و باید حداقل چندین نفری تو این سایت از این مدل داشته باشن ;))
به نظر شما اینطور نیست ؟
بله دوست عزيز، دقيقاً همينطوره كه شما مي فرماييد.
من هم همون پستي كه اول زدم نوشتم كه يك پلي استيشن 3 مدل 40 گيگ داشتم كه لنزش خراب شد و بعد از باز كردنش ديدم كه از اين لنزهاي دو عدسي توش هست (من خودم تا نديده بودم باورم نمي شد، اگرچه اون چيزي كه من شنيده بودم، فكر مي كردم دو تا پيكاپ مجزا داره كه اصلاً به نظرم منطقي نمي اومد! ولي وقتي با چشم خودم ديدم تازه دو زاريم افتاد كه قضيه چيه) من الان دستگاهم 80 گيگه ولي اون 40 رو دادم به يكي از دوستانم. اگر بتونم حتماً يك عكس از داخل دستگاه و درايو مي گيرم تا ابهامي هم اگر هست برطرف بشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or