هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

دوباره ممنون از دوستان. دعوا نکنید هر جفتشون خوبه!
فقط یه سوال دیگه،PS3 کابل وی جی ای مثل 360 داره که بشه به ورودی VGA مانیتور زد؟
بعد PS3 چه رزولوشن هایی رو ساپورت میکنه؟منظورم اینه که مثل 360 سه تا رزولوشن داره(480-720-1080) یا مولتی رزولوشن هست؟دوست من از یه مانیتور واید 1680 در 1050 استفاده می کنه،آیا توی PS3، در این رزولوشن، بازی ها مثل 360 اسکیل میشن؟چون 360 سه تا رزولوشن داره و فقط اون رزولوشن های جدیدی که توی داشبرد جدیده گذاشته شده فقط aspect ratio رو اصلاح میکنه و مثلا با قرار دادن رزولوشن داشبرد روی 1680 در بازی های رزولوشن 720 به رزولوشن 1680 اسکیل میشه.PS3 هم همین شکله؟
کابل VGA هم داره یه چیزی هم هست به نام VGA BOX که میتونی از اون استفاده کنی با اینکه دوستان میگن کیفیتش قابل قبول نیست .
PS3 فرمت های استاندارد HDTV ها یعنی 1080 و 720 رو ساپورت میکنه علاوه بر فرمت SDTV ها یعنی 480p . مثلا اگر تو یه مانیتور 1200 * 1920 بازی کنی تصویر یه مقدار کش میاد و یا بالا و پایینش نوار مشکی میاد که خوب آزار دهندست . :smile:

دوباره ممنون از دوستان. دعوا نکنید هر جفتشون خوبه!
فقط یه سوال دیگه،PS3 کابل وی جی ای مثل 360 داره که بشه به ورودی VGA مانیتور زد؟
بعد PS3 چه رزولوشن هایی رو ساپورت میکنه؟منظورم اینه که مثل 360 سه تا رزولوشن داره(480-720-1080) یا مولتی رزولوشن هست؟دوست من از یه مانیتور واید 1680 در 1050 استفاده می کنه،آیا توی PS3، در این رزولوشن، بازی ها مثل 360 اسکیل میشن؟چون 360 سه تا رزولوشن داره و فقط اون رزولوشن های جدیدی که توی داشبرد جدیده گذاشته شده فقط aspect ratio رو اصلاح میکنه و مثلا با قرار دادن رزولوشن داشبرد روی 1680 در بازی های رزولوشن 720 به رزولوشن 1680 اسکیل میشه.PS3 هم همین شکله؟
توی ps3 در تنظیماتش رزولوشنی جز این چند تا نداره 1080P,1080i,720P,576P! و البته 480P!
شما باید رو یکی از اینا تنظیم کنی یا رو auto بذاری اگه مانیتورت همونطور که میگی 16:10 باشه خوب از بالا و پایین کش میاد (و احتمالا اسکیل هم میشه) و اگه 16:9 باشه که نه نسبت تصویر بهم نمیخوره و اگر هم مانیتورت این قابلیت رو داشته باشه که تصویر 16:9 تحویل بده (یعنی دوتا بلک بار بندازه بالا و پایین تصویر) خوب دیگه عالی میشه و بازم میره تو مد 16:9 !

اینو گفتم چون فردا که ارزونش کردن میدونم باز میاد میگه ای بابا 100 دلار دیگه کم شدم بازم کیفیتش کم شد :دی . .

اره ارش جان

حالا این به کنار میخوان یه مدل 160 دلاری بدن بیرون (حد اکثر 4 ماه دیگه) لابد این یکی رو دیگه از مواد بازیافتی درست کردن (دمپایی پلاستیکی - بتری نوشابه-و .... که خودتون وارد ترین:biggrin1:

یه چیزی رو براتون روشن کنم اینکه سوال و مشکلاتتون رو میتونید بپرسید ولی اینجا جای حرفهای بی معنی و غیر منطقی نیست.(اینو همیشه مد نظرتون داشته باشید)منظورم با همست.
دوستان این سرویس vidzone برای مناطق دیگر بجز اون مناطقی که خودش میگه! آیا راه اندازی خواهد شد؟
میثم احتمالا در آینده گسترش بیشتری پیدا میکنه

استدلال غیر منطقی و خنده دار شما اینجا واسه هیچ کس جالب نیست پس لازم نیست که پشت سر هم اینجا استدلال کنی . اگر یکم مطالعه میکردی میفهمیدی که پایین اومدن قیمت PS3 به علت پایین اومدن قیمت تمام شده کنسول و قطعات اونه مثل Blu ray Drive که دیگه جا افتاده و قیمتش خیلی اومده پایین و یا 45 نانو کردن که باعث پایین اومدن قیمت میشه و از همه مهمتر دید تجاری و بازاریابی که برای موندن در رقابت و به دست آوردن بازار همیشه کم کردن قیمت بهترین راهکار بوده .

یه چیزی رو براتون روشن کنم اینکه سوال و مشکلاتتون رو میتونید بپرسید ولی اینجا جای حرفهای بی معنی و غیر منطقی نیست.(اینو همیشه مد نظرتون داشته باشید)منظورم با همست.
چرا منو كتك ميزنيد ؟!؟ :biggrin1:
حالا يه غلطي خوردم.:-"

]به نظر شما ميشه بدون دست كاري روي كيفيت سخت افزاري كنسول قيمتش رو از 599.99 $ به 199.99 $ دلار رسوند ؟!؟
واقعا خيلي نامردين.
خوب منم يه چيز هايي نميدونم اونوقت شما بايد با پتك بكوبين سرم ؟!؟ (اين نشونه ي فرهنگ و ادب شماست.:mad:)
از همتون با مرام تر همون اقا ميلاد هست كه به هر سوالي جواب ميده و منت هم سر ديگران نميذاره.:love:
خدا عمرش بده...

یعنی بگید اوضاش از 360 بدتره.آخه حداقل 360 این رزولوشن رو داشت و خودش بلک بار می زاشت ولی اگه اینجوریه که شما می گین تصویر خیلی ضایع کش میاد.

اگر هم مانیتورت این قابلیت رو داشته باشه که تصویر 16:9 تحویل بده (یعنی دوتا بلک بار بندازه بالا و پایین تصویر) خوب دیگه عالی میشه و بازم میره تو مد 16:9 !
مانیتور این بنده خدا مثل خودم 2032GW هست.نمی دونم، چنین قابلیتی که شما می گید داره؟
اخه یادمه داشبرد قبلی 360 که مثل الانه PS3 رزولوشن 16:10 نداشت تصویر کش میومد و بلک بار نمینداخت.
داشبرد جدید و ساپورت کردن 16:10 در برنامه ها آتی سونی وجود نداره؟

یعنی بگید اوضاش از 360 بدتره.آخه حداقل 360 این رزولوشن رو داشت و خودش بلک بار می زاشت ولی اگه اینجوریه که شما می گین تصویر خیلی ضایع کش میاد.

مانیتور این بنده خدا مثل خودم 2032GW هست.نمی دونم، چنین قابلیتی که شما می گید داره؟
اخه یادمه داشبرد قبلی 360 که مثل الانه PS3 رزولوشن 16:10 نداشت تصویر کش میومد و بلک بار نمینداخت.
داشبرد جدید و ساپورت کردن 16:10 در برنامه ها آتی سونی وجود نداره؟
این مورد که گفتم اگه باشه تو تنظیمات مانیتور هست و در دفترچه مانیتور هم حتما توضیحاتی نوشته!
مشخص نیست !

دوستاني كه مشكل دران در مورد دو لنزه بودن ژلي 3 اين رو بخونند
در اصل پلي 3 يك اپتيك يا همون لنزداره اما اين لنز در دو مد(حالت) كار ميكنه يكي نور ابي(براي خوندن بلو ري) و ديگري نور قرمز(براي خوندن CD,DVD) بعضي وقت ها هم پيش مياد كه يكي از اين دو نور از كار ميفته مثلا دستگاه DVD,CD نمي خونه يا بلو ري نمي خونه يا يكي از نور از كار ميفته نه اينكه به صورت فيزيكي دو تا اپتيك داشته باشه (LED ها قديم رو يادتون هست سه تا نور مختلف داشت قرمز و سبز ابي / اين هم دقيقا همين طور هست)
اون زمان كه پلي سه توليد شد دو تا لنز نداشت حالا تكنولوژي به عقب رفته كه مجبور شدن دو تا لنز بزارن :laughing:
راست ميگن دورغ هر چي بزرگتر باشه باورش ساده تره اينقدر اين چرنديات رو تكرار كردن كه همه باورشون شده
اون فروشنده ها هم دارن يا از سادگي شماي خريدار سو استفاده ميكنند يا خيلي گاگولن !!
خواهشن ديگه از اين جفنگيات نگيد

قصد من جر و بحث نيست. پس لطفاً به دل نگيريد.
اين هم عكس از اين دو مدل لنزي كه صحبتش شد :
اين يكي يك دونه پيكاپ با دو عدسي
http://www.made-in-china.com/image/2f0j00fevEUGZauYrjM/Laser-Lens-PS3-KES-410ACA-.jpg

اين يكي هم كه همون لنز عادي هست با يك عدسي
http://www.gamezway.com/images/PS2-PS3-Accessory/KES-400A-PS3-Laser-Lens.jpg

در عمل هم با هم تفاوت خاصي ندارن، چون اگر لنز بخواد خراب بشه، خراب ميشه، حالا چه با يه عدسي چه با دو عدسي.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or