هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

اره داداش يه سري noob وقتي چشم بسته حرف ميزنند همين ميشه ديگه...:-"
تاپيك رو منحرف نكنيد لطفا.
ريجن دستگاه بنده چيه ؟!؟ :confused:

IMG%5D

مخاطب متن زير يكي هست كه خودش هم ميدونه...

داداش عمه ي خدا بيامرز من هم ميدونست كه region ريجن تلفظ ميشه ولي چون ديدم همه ميگن رجيون منم گفتم رجيون.
انگار كه يه كم عقده داري.
خيلي پاچه ميگيري.
نوشته روش دیگه 2 ! NTSC/J !
ریجن 2 شامل PAL و NTSC/J

من این حرفمو که الان میگم منبعش همون یکی از فروشنده های معروف توپ خونه و سایت هست که میگه: "یکی از این لنز های این 2لنزه ها برای خوندن فیلم DVD و کلا هر نوع دیسک به جز گیم هست و لنز دیگر برای بلو ری بازی"
در کل منظورم این بود دو دستگی در افراد در مورد لنز پلی 3 خیلی زیاده که 99% فقط به خاطر فروش دستگاهاشون و بیشتر پول گرفتن از مردمه!

تورج ممنون بابت لینک. ولی این یه لنز جدا هست که 60 دلار هم قیمتشه. یعنی توی مدل خاصی از PS3 دو تا لنز نداریم.
احتمالآ همه چی برمیگرده به همون حرفی که دوستان زدن. یعنی لنزها دو بخش دارن نه اینکه دو تا لنز توی هر کنسول باشه !

تورج ممنون بابت لینک. ولی این یه لنز جدا هست که 60 دلار هم قیمتشه. یعنی توی مدل خاصی از PS3 دو تا لنز نداریم.
احتمالآ همه چی برمیگرده به همون حرفی که دوستان زدن. یعنی لنزها دو بخش دارن نه اینکه دو تا لنز توی هر کنسول باشه !

درود...

مرسی اريا جان... بابت توضيحات... منم لينک گزاشتم که تحقيق کنن بچه ها ... چون خودم حوصله نداشتم

بازم سلام
من می خواستم یه PS3 و یه 360 بگیرم.می خوستم بدونم کدوم فروشگاه قیمتاش بهتره اگه می دونید قیمت رو هم بگید.3 می خوام 60 بگیرم و 360 می خوام آرکید جاسپر بگیرم.می دونم اینجا فقط باید در مورد 3 پرسید ولی اگه هر جفتش رو بگید ممنون میشم .
در ضمن کدوم ریجن 3 بهتره؟من اصلا با ریجناش آشنا نیستم مثل 360 هست؟

بازم سلام
من می خواستم یه PS3 و یه 360 بگیرم.می خوستم بدونم کدوم فروشگاه قیمتاش بهتره اگه می دونید قیمت رو هم بگید.3 می خوام 60 بگیرم و 360 می خوام آرکید جاسپر بگیرم.می دونم اینجا فقط باید در مورد 3 پرسید ولی اگه هر جفتش رو بگید ممنون میشم .
در ضمن کدوم ریجن 3 بهتره؟من اصلا با ریجناش آشنا نیستم مثل 360 هست؟
هردو ریجن 2 تو بازار زیاده پس همین ریجن 2 رو بگیر!
برای خرید بنظرم یه سر به فروشگاه فتحی بزنید برای هردو !
اما در مورد PS3 بنظرم همون 40 یا 80 بگیر ! اگه تو فکر بازی کردن بازیهای PS2 هستی بیخیالش شو! من یکی حاضر نیستم کنسول رو باز کنم برای این کار(در مورد بازیهای کپی PS3) حالا swap magic 3 هم گیر آوردنش ساده نیست!

هردو ریجن 2 تو بازار زیاده پس همین ریجن 2 رو بگیر!
این هر دو ریجن 2 یعنی چی؟منظورم اینه که این 2 تا ریجن کدوم ریجن ها هست؟
میشه پاساژ خاصی معرفی کنید که بشه چند تا قیمت گرفت؟منظورم بورس PS3 کجاست؟

اما در مورد PS3 بنظرم همون 40 یا 80 بگیر ! اگه تو فکر بازی کردن بازیهای PS2 هستی بیخیالش شو! من یکی حاضر نیستم کنسول رو باز کنم برای این کار(در مورد بازیهای کپی PS3) حالا swap magic 3 هم گیر آوردنش ساده نیست!
اصلا من نمی خوام بخرم یکی از دوستامه گیر داده میگه میخواد بازی های 2 رو غیر از 3 بازی کنه.واقعانم حق داره چون من الان دارم بازی می کنم و باور دارم ارزش بازی های این کنسول خیلی بیشتر از کنسولای الانه.حالا مگه مشکل مدل 60 چی هست؟

آخرین ویرایش:
این هر دو ریجن 2 یعنی چی؟منظورم اینه که این 2 تا ریجن کدوم ریجن ها هست؟
میشه پاساژ خاصی معرفی کنید که بشه چند تا قیمت گرفت؟منظورم بورس PS3 کجاست؟

اصلا من نمی خوام بخرم یکی از دوستامه گیر داده میگه میخواد بازی های 2 رو غیر از 3 بازی کنه.واقعانم حق داره چون من الان دارم بازی می کنم و باور دارم ارزش بازی های این کنسول خیلی بیشتر از کنسولای الانه.حالا مگه مشکل مدل 60 چی هست؟
ریجن 2 منظورم پال هست و منظورم این بود هم 360 و هم PS3 ریجن پالشون بیشتر تو بازار هست و همین ریجن رو بگیر!
یه سر به ولیعصر بزنید مکان های زیادی هست که میفروشن و البته پاساژ لباف واقع در میدان امام خمینی هم هست که فروشگاه فتحی و فروشگاهای دیگه در این پاساژ هستند!(ببخشید اگه نتونستم در این مورد راهنمایی کامل کنم چون شهرستانیم)!
مشکلی نداره ولی خوب 40 و80 و160 از تکنولوژی جدیدتر وبهتری در ساختشون استفاده شده!

مشکلی نداره ولی خوب 40 و80 و160 از تکنولوژی جدیدتر وبهتری در ساختشون استفاده شده!

به جان ميثم امکاناتی که روی مدل های قديمی هست بيشتره... کيفيت ساخت قديمی ها به نظر من بهتره :biggrin1:......

هم میتونی به پاساژ لباف مراجعه کنی که پشت توپخونه هست یا همون میدان امام خمینی هم میتونی بری پاساژپایتخت تو میرداماد ! البته تک وتوک فروشگاه های دیگه هم هستن تو جاهای دیگه که فروش کنسول دارن. فک کنم 60 رو خیلی سخت بتونی گیر بیاری الان 40 هم سخت گیر میاد .
همین اقای فتحی تو فروشگاه مجازی هم تو لباف مغازه دارن .و مورد اطمینان هستن .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or