هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

مونيتور من syncMaster gw 1932 هست.
dvi هم داره.
كابل كامپوزيت هم دارم.
بايد چيكار كنم ؟!؟
اگر هم PS3 رو به مانيتور وصل كنم صداش از كجا در مياد ؟!؟
منظورم اينه كه داخل مانيتور هم مگه يه اسپيكر داره ؟!؟
راه ديگه اي نداره ؟!؟
:confused:
:(
عزیز دل شما یه کابل HDMi 2 Dvi بخر بزن به مانیتور
2 تا فیش صدای کابل S-Video که قرمز و سفیده بزن به پشت اسپیکرت که 2تا ورودی داره
اون وقت برو توی ستینگ دستگاه برو توی قسمت Display Setting وقتی رزولوشن رو تایید کردی برو توی Sound Setting
گزینه اول که Audio Output Setting هست رو بزن اون وقت این گزنیه رو انتخاب کن!
http://www.freeimagehosting.net/uploads/df6ccc510f.jpg

Last edited by a moderator:
\
بخدا شرمنده که من دخالت میکنم:sick:
ولی اینجور حرفا ارزش نداره که با هم کل کل میکنید:((
دوستمون درست میگه کنسول دو لنز هم داریم ولی دیگه الان;)
تولید نمیشه همون 80 گیگ های قدیمی دو تا لنز داشتن:eek:
بازم شرمنده از دخالتم
ای بابا هر دم از این باغ بری میرسد! اینقدر اسپم و اطلاعات غلط ندید که مجبور میشم پستاتون رو گزارش بدم .
PS3 یک لنز برای درایوش داره و بس.

برادر من حالا بايد برم يه GTA IV رجيون 3 بگيرم ؟!؟
اخه من تمامي بازيهام رجيون 2 هستند و تا حالا برام هيچ مشكلي پيش نيومده بود... :confused:
اگه جاي من بوديد چيكار ميكرديد ؟!؟
من با KZ2 , re2 , re5 كه رجيون 2 بودن هيچ مشكلي نداشتم.
ولي اين GTA IV حسابي اعصاب منو **** كرد.:mad:
ببین عزیز اون GTA IV رو شما نمیتونی تو اون تلویزیونت اجرا کنی. (به دلیل مالتی سیستم نبودنش)

خب شما زودتر میگفتی یه مانیتور syncMaster gw 1932 داری تا راهنماییت میکردیم !
الان این دوستمون xEMADx زودتر توضیح داد باز اگر مشکلی پیش اومد بپرس

lol همینو کم داشتیم! PS3 دو لنزه! این فروشگاهای پایتخت خوب سر بچه های مردمو شیره میمالن! مغازه ها شدن منبع ما که دائم با این مسائل سروکار داریم شدیم بوق....lol
از توصیه های پزشکی شما هم بسیار ممنونیم:)
برای تصحیح حرفهای ایشون توصیه میکنم تا جایی که امکان داره cd های کپی رو داخل کنسول نگذارید . DVD اشکالی نداره به اونصورت.
خود بنده از این مدلهای 60 گیگ قدیمی دارم که هر کاری هم دلم خواسته تا حالا باهاش کردم هیچ مشکلی هم نداشتم.

اینو بخون تا یه کم به اطلاعات نداشته ات اضافه بشه

اما شاید سوال باشه که چرا DVD یا دیسک خط دار برای درایو ممکنه مشکل ایجاد کنه . نکته از اون جایی ناشی میشه که درایو ها عملا کارشون مکانیکی هست . و چون در ابعاد میکرو متر و با انتقال الکترون از سطح دیسک همراه اند ، حتی چند دهم میلیمتر اختلاف در قرار گیریه هدِ درایو باعث اختلال در انتقال اطلاعات میشه . حالا خش چی هست (فعلا با لکه کاری نداریم). ببینید ، خط و خش که روی دیسک میفته در اصل ضخامت دیسک رو تغییر میده . چون که انتقال اطلاعات از دیسک به هد به وسیله ی ارسال امواج (که نور هم نوعی موج محسوب میشود ) انجام میشه ، پس مانند نور ، تغییر محیط باعث شکسته شدن امواج و تغییر سرعت رسیدن آن ها به هد میشود . ینی خش که روی دیسک میفته ، باعث میشه که نور (موج) منحرف بشه و سرعت رسیدنش به مقصد (هد) تغییر کنه . مثل این که نور از آب که رد میشه میشکنه . پس با این حساب هر خشی که روی دیسک ایجاد میشه هر قدر هم کوچک ، باید دیسک ناخوانا بشه . اما نکته اینه که هر خشی نمیتونه دیسک رو خراب کنه . به دو دلیل ، اول این که سرعت نور میلیون ها بار سریع تر از طرعت چرخش دیسک است و عملا موقع انتقال الکترون از سطح دیسک ، گویی دیسک ثابت است . دلیل بعدی هم وجود راهکار های سخت افزاری و نرم افزاری برای بازیابی و حدث زدن احتمالات است . ینی هد میتونه در دور بعدی چرخش دیسک بیاد و دوباره اون اطلاعات رو از دیسک بگیره ، و میتونه خود نرم افزار کنترلر دیسک یا پلیر یا سیستم عامل ، اون بخش از اطلاعات نرسیده رو حدس بزنه . ضمنا بسیاری از خط و خش هایی که بر روی دیسک رخ میدهند ، هیچ صدمه ای به اطلاعات دیسک نمیزنند و فقط لایه ی پلاستیکی (پلیمری) روی دیسک رو مخدوش میکنند .

این از این . اما این که چرا درایو به اصطلاح لنزش ضعیف میشه ، برمیگرده به همون بحث های مکانیکی یه درایو و انحراف هد از محلی که باید قرار بگیره . اصولا هر بار که دیسکی در درایوی قرار داده میشه ، باعث ضعیف تر شدن هد میشه . اما اگر دیسک خط و خش داشته باشه ، احتمال ضعیف تر شدن رو افزایش میده . اما ممکنه که یکی همش از دیسک ها خش دار استفاده کنه ، اما درایوش زود خراب نشه . این هم احتمال داره . اما احتیاط اونه که دیسک های خش دار رو در درایو های بسیار حساسی مث PS3 قرار ندهید . میتونید یه Portable DVD Rom بخرید و با USB به PS3 وصل کنید تا دیسک های خش دار رو از اون طریق بینید .
:-":sick::laughing:

1-همیشه گفتیم CD ها و DVD های خش دار را درون درایو PS3 قرار ندید.
2-اینا چه ربطی به دو لنزه؟!!؟ بودن داره!
3-پستت رو گزارش دادم(خوشمزه بازی هم حدی داره)

دوست عزیز اسم تاپیک رو بخون.... این جور سوالات رو برو توی صفحه پروفایل دوستت بده.

سلام خدمت شما دوست گرامی
ببخشید عزیز من اینجا تازه واردم و نمیدونستم که اینجور پستی نباید اینجا بدم:confused:

از شما و تمامی کاربران عذر میخوام.:praying:
امیدوارم که اینجا در کنار شما عزیزان لحضات خوبی داشته باشم.
:gathering:

نه مثل اینکه ما خودمونو اینجا مسخره شماها کردیم! عزیزان N00B از ما منبع هم میخوان!:)
شما منبع این نظرات قشنگتو رو به من بدید.احتمالا منبعتون این نیست؟ http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=ps3&thread.id=3897529
یک شخص در این فروم اومده این جفنگیات رو نوشته. هر چی سرچ کردم غیر از این چیز دیگه ای نبود!
معتبر که نیست اصلا. از اون حرفایی که همیشه اسپمرها در فروها میزنن.

بابا فلفسه درایو دو لنزه اینه:
راهی برای چاپیدن مردم کم اطلاع! منظور از 2 لنزه این نیست که 2 تا لنز داره چون لنزای جدید 2 از دو تا تیکه درست شده اینا میگن 2 لنزه!

دوستانی که ادعا میکنن بعضی از مدلهای PS3 دو تا لنز داره (!!!) لطفآ با یه لینک رسمی و منبع معتبر ادعاشون رو ثابت کنن. حرف فروشنده چیزی رو روشن نمیکنه , چون همین فروشنده ها به یکی از دوستان بنده که زیاد به اینترنت دسترسی نداره هم گفته بودن PS3 کپی خور شده ! همین ها الآن دارن GTA 16 هم میفروشن در حالی که GTA V هم هنوز ساخته نشده.
پستهای بعدی در این زمینه پاک میشه و در صورت اصرار بی مورد هم برخورد میشه ...

دوستانی که ادعا میکنن بعضی از مدلهای PS3 دو تا لنز داره (!!!) لطفآ با یه لینک رسمی و منبع معتبر ادعاشون رو ثابت کنن. حرف فروشنده چیزی رو روشن نمیکنه , چون همین فروشنده ها به یکی از دوستان بنده که زیاد به اینترنت دسترسی نداره هم گفته بودن PS3 کپی خور شده ! همین ها الآن دارن GTA 16 هم میفروشن در حالی که GTA V هم هنوز ساخته نشده.
پستهای بعدی در این زمینه پاک میشه و در صورت اصرار بی مورد هم برخورد میشه ...
آریا اینا از خودشون حرف میزنن به قول تو به حرف اینا ادم توجه نکنه بهتره دو تا لنز :دی آیا ... :دی
جالبه کسایی هم این حرف ها رو میزنن که اصلا پیچ PS3 رو هم باز نکردن :دی .

آریا اینا از خودشون حرف میزنن به قول تو به حرف اینا ادم توجه نکنه بهتره دو تا لنز :دی آیا ... :دی
جالبه کسایی هم این حرف ها رو میزنن که اصلا پیچ PS3 رو هم باز نکردن :دی .
اره داداش يه سري noob وقتي چشم بسته حرف ميزنند همين ميشه ديگه...:-"
تاپيك رو منحرف نكنيد لطفا.
ريجن دستگاه بنده چيه ؟!؟ :confused:

IMG%5D

مخاطب متن زير يكي هست كه خودش هم ميدونه...

داداش عمه ي خدا بيامرز من هم ميدونست كه region ريجن تلفظ ميشه ولي چون ديدم همه ميگن رجيون منم گفتم رجيون.
انگار كه يه كم عقده داري.
خيلي پاچه ميگيري.

ببخشيد كه من همينجوري ميپرم وسط بحث ولي در مورد دو لنزه بودن بايد بگم، كه من يه PS3 40 داشتم كه وقتي لنزش خراب شد و خواستم عوض كنم، به من گفتن آقا، اين دو لنزه است! من باور نكردم و گفتم چطور ميشه توي يك درايو دو تا لنز باشه!؟ بعداً كه داخل دستگاه و درايو رو ديدم فهميدم قضيه چيه. در حقيقت يك پيكاپ با دو تا عدسي كوچولو هست، كه اينا تو بازار بهش ميگن دو لنزه. حالا اگر شد بعداً عكسش رو ميذارم تا بهتر متوجه بشيد.

ببخشيد كه من همينجوري ميپرم وسط بحث ولي در مورد دو لنزه بودن بايد بگم، كه من يه PS3 40 داشتم كه وقتي لنزش خراب شد و خواستم عوض كنم، به من گفتن آقا، اين دو لنزه است! من باور نكردم و گفتم چطور ميشه توي يك درايو دو تا لنز باشه!؟ بعداً كه داخل دستگاه و درايو رو ديدم فهميدم قضيه چيه. در حقيقت يك پيكاپ با دو تا عدسي كوچولو هست، كه اينا تو بازار بهش ميگن دو لنزه. حالا اگر شد بعداً عكسش رو ميذارم تا بهتر متوجه بشيد.

من صفحه قبل هم 2 تا مدل گذشتم که يکيش 2 لنزه هست... يکيش تک لنزه اتفاقا يک سايت بود که من چارتش رو ديدم اينجا ميزارم :

http://www.gamerepairworld.com/ps3_laser_lens_kes-410aca.html

4bmobptyo1kmjo2v97.jpg

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or