هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

1. در مورد VGA BOX بستگی به مدلی داره که میخری... از 20 تومن داره تا 80 تومن!
2.خیر
3.ویروس وقتی میگیره که یه سیستم عامل روش نصب کنی و از سیستم عامل ویروس وارد سیستمت بشه ولی معمولا از انجا که لینوکس روش نصب میشه و لینوکس امنیت بالایی داره
سخت ویروس میگیره و اگه هم گرفت با فرمت کردن HDD (هارد) ردیف میشه!
4.الزامی نیست!
5.اشکالی نداره (خود سونی و هیدئو کوجیما کنسولشون رو توی کنفرانساشون عمودی میذارن!)
6.خیر ولی CD در دستگاه نباشه!
7.همون طور که دوست عزیزم گفت باید با PCت SHARE کنی
سوال دیگه ای داشتی بپرس...
سلام دوست عزیز خیلی نوکرتم به مولا:praying:
1- آقا vga box از کجا گیر بیارم؟:confused:
2- من داستان این share کردن رو نفهمیدم:locked:
اگه لطف کنی کامل و واضح یادم بدی:discussion:
دیگه مردی رو در حقم کامل کردی. :smartass1:

جان هر كس كه دوستش دارين به زبان مبارك فارسي توضيح بدين كه من بدبخت بايد چه **** بخورم ؟!؟ :((
من با كلي عشق و علاقه بازي رو گرفتم.ولي الان دپرس شدم قسط خودكشي دارم...lol
حالا از شوخي بذگريم.
قضيه ي مالتي سيستم چيه ؟!؟ :confused:
من الان بايد چيكار كنم ؟!؟
اين VGA BOX اصلا چي هستم ؟!؟
اين تلوزيوني كه دارم سامسونگ هست.
29 اينچ
پشتشم 3 تا فيش ميخوره.زرد و سفيد و قرمز.حالا اسم اينگليشش رو بلد نيستم.خودتون ببخشيد. :biggrin1:
قصد داشتم برم خونه ي يكي از فك و فاميلامون كه LCD داره بازي كنم.
ارورش رو هم زياد يادم نيست.
ولي اخرش يه عددي نوشته بود.
لپ كلامش اين بود كه با اين پورت نميتوني بازي كني.:mad:
شاد كردن دل يك مومن 1000 تا ثواب يا به زبون خودمون (trophy) داره...:love:
ممنون
گفتم که ربطی به کابل نداره. میلاد جان هم توضیح دادن این تلویزیون شما مالتی سیستم نیست یعنی همه ریجنها رو ساپورت نمیکنه! البته من خودم پارسال سر این قضیه کنسولم رو به یک تلویزیون قدیمی 10 سال پیش با کابل Composite وصل کردم که راحت بازی اجرا شد!(Multi system بود)
احتمالا بازیت باید pal باشه
بازیای ps2میشه رو ps3 اجرا کرد
بازیهای PS2 در PS3 های 60 گیگ و 80 گیگ قدیمیتر به صورت سخت افزاری و نرم افزاری ساپورت میشدند که باید به صورت اورجینال و هم ریجن با کنسول باشند تا اجرا بشن.

يه ذره صفحات قبل بگرد جواب سوال تو پيدا ميكني . ولي با توجه به صفحات قبل گفته بودند اين ps3 80 40 60 هاي جديد نميشه.فقط اون قديميا اين قابليت رو دارن.

60 گیگ مدل جدید نداره!
سلام دوست عزیز خیلی نوکرتم به مولا:praying:
1- آقا vga box از کجا گیر بیارم؟:confused:
2- من داستان این share کردن رو نفهمیدم:locked:
اگه لطف کنی کامل و واضح یادم بدی:discussion:
دیگه مردی رو در حقم کامل کردی. :smartass1:
1. توپ خونه!
2. الان وقت ترجمه ندارم برو اینو بخون...
http://www.techsupportforum.com/gam...97-having-trouble-connecting-your-ps3-pc.html

راه 2: استفاده از 2 کارت شبکه در کامپیوتر که PS3 رو به یدونه از اون 2تا وصل میکنی و اینترنت رو بهش میدی.... گرفتی؟؟؟؟

آخرین ویرایش:
یه غریبه از دیار کریمان (کرمان):horse:
سامو علیکم خیلی نوکریم به مولا:excited::flowers:
آقا ما هم اومدیم تو جمعتون:gathering:
وای بچه ها خداوکیلی کنسول ps3 آخرشه من که خیلی باهاش حال میکنم:sniper:

در ضمن من کرمانی هستم اگه برای تبادل بازی پایه هستین من بازار بزرگ آزادی
طبقه همکف واحد2 روبرو در بزرگ بوتیک آدمک یا با شماره 09139976257 تماس حاصل فرمایید
نوکرتون مهران آدمک

سلام همشهری

مبارک باشه، چند گرفتین؟ از آقای گودرزی خرید کردین، آره؟

سلام دوستان
من تازه 1 روزه ps3 خریدم
من برای دیدن فیلم های dvd هیچ مشکلی ندارم اما vcd رو نمی تونم ببینم دلیلش چیه؟ راهی هست؟
دیگه اینکه ازرو فلش مموری هم نه عکس و نه اهنگ و نه فیلم (فرمت های 3gp , wma,dat ) رو نشون نمی داد راهی هست
من نمی تونم ps3 v, به اینترنت وسل کنم حالا راهی دیگه ای برای فعال کردن wma در ps3 نیست

ممنون

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
من تازه 1 روزه ps3 خریدم
من برای دیدن فیلم های dvd هیچ مشکلی ندارم اما vcd رو نمی تونم ببینم دلیلش چیه؟ راهی هست؟
دیگه اینکه ازرو فلش مموری هم نه عکس و نه اهنگ و نه فیلم (فرمت های 3gp , wma,dat ) رو نشون نمی داد راهی هست
من نمی تونم ps3 v, به اینترنت وسل کنم حالا راهی دیگه ای برای فعال کردن wma در ps3 نیست

ممنون
اگه اشتباه نکنم این فریم ویر 2.10 به بالا بود که اگه شما اونو روی دستگاه میریختید دستگاه فرمت WMV و دابویکس را پخش میکرد... دستگاهت رو به آخرین فریم ویر آپ کن مشکل حل میشه
2. در مورد پخش از روی فلش مموری باید اینکار رو بکنی
یه فولدر با حروف تمام بزرگ به اسم PS3 بساز و داخل فولدر فولدر های مورد نظرت رو بساز مثل THEME
MUSIC وUPDATE و... و داخل پوشه مورد نظر فایل هات رو بریز مثلا theme هات رو باید توی پوشه ی THEME داخل فولدر PS3 بریزی!
سوالی داشتی بپرس....
به این نکته دقت کن:
درسته که الزامی نیست ولی ترجیحآ رجین فریم ویر با دستگاه باید مطابقت کنه.
در مورد VCD مطمعن نیستم ولی فکر میکنم VCD های اورجینال رو میخونه و رجین وی سی دی و دستگاه باید یکی باشه

سلام دوستان
من تازه 1 روزه ps3 خریدم

ممنون
اون راهی که عماد گفت هم هست راه دیگه هم داره مثلث رو بزنید Display All بدون نیاز به ساخت پوشه.

سلام دوستان
من تازه 1 روزه ps3 خریدم

ممنون
بابا دم تو یکی دیگه خیلی گرم :o

کنسول خریدی که فیلم ببینی؟:ranting:
به نظر من اصلا حیفه باهاش فیلم ببینی یا کار دیگه ای بکنی:book::dload::guitar::smoke:
آخه به نظر من واسه لنزش ضرر داره.:lightbulb
البته مطمئن نیستم.:ziped:
بازم اساتید باید نظر بدن:smartass:
این نظر من بود:surrender:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or