هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

ايا پلي استيشن 3 دو لنز دارد ؟

دوستاني كه مشكل دران در مورد دو لنزه بودن ژلي 3 اين رو بخونند
در اصل پلي 3 يك اپتيك يا همون لنزداره اما اين لنز در دو مد(حالت) كار ميكنه يكي نور ابي(براي خوندن بلو ري) و ديگري نور قرمز(براي خوندن CD,DVD) بعضي وقت ها هم پيش مياد كه يكي از اين دو نور از كار ميفته مثلا دستگاه DVD,CD نمي خونه يا بلو ري نمي خونه يا يكي از نور از كار ميفته نه اينكه به صورت فيزيكي دو تا اپتيك داشته باشه (LED ها قديم رو يادتون هست سه تا نور مختلف داشت قرمز و سبز ابي / اين هم دقيقا همين طور هست)
اون زمان كه پلي سه توليد شد دو تا لنز نداشت حالا تكنولوژي به عقب رفته كه مجبور شدن دو تا لنز بزارن :laughing:
راست ميگن دورغ هر چي بزرگتر باشه باورش ساده تره اينقدر اين چرنديات رو تكرار كردن كه همه باورشون شده
اون فروشنده ها هم دارن يا از سادگي شماي خريدار سو استفاده ميكنند يا خيلي گاگولن !!
خواهشن ديگه از اين جفنگيات نگيد

من قراره امروز برم كافي .كه هم ps3مو آپديت كنم .هم يه چندتا demo بگيرم . ((خوشابحال شما كه توخونتون adsl دارين وهرموقع به اينترنت وصل ميشي:((د . شهر ما رو باش يه adsl نداره:mad:.)) حالل سوالم ميخواستم بپرسم واسه دان demo باس كدوم قسمت برم ((چون كافي ديگه وقت واسه گشت نيست)).

من قراره امروز برم كافي .كه هم ps3مو آپديت كنم .هم يه چندتا demo بگيرم . ((خوشابحال شما كه توخونتون adsl دارين وهرموقع به اينترنت وصل ميشي:((د . شهر ما رو باش يه adsl نداره:mad:.)) حالل سوالم ميخواستم بپرسم واسه دان demo باس كدوم قسمت برم ((چون كافي ديگه وقت واسه گشت نيست)).
برادر من چرا سوالتو یه جا نمیپرسی .
توی Playstation Store که رفتی قسمت Games Demo مشخصه . برو توی Newest از اونجا به ترتیب هر کدوم که دوست داری بزار توی لیست Download ات . :smile:

برادر من چرا سوالتو یه جا نمیپرسی .
توی Playstation Store که رفتی قسمت Games Demo مشخصه . برو توی Newest از اونجا به ترتیب هر کدوم که دوست داری بزار توی لیست Download ات . :smile:

دستت طلا . چون اونجا جواب نميدن گفتم بيام اينجا سوال كنم .

داداش همينطور الكي كه قيمت رو پايين نميارن.
حتما از يه چيزش كم ميكنند و قيمت رو پايين ميارن...:biggrin1:
قيمت كمتر = كيفيت كمتر.
اين استدلال منه :-"
استدلال غیر منطقی و خنده دار شما اینجا واسه هیچ کس جالب نیست پس لازم نیست که پشت سر هم اینجا استدلال کنی . اگر یکم مطالعه میکردی میفهمیدی که پایین اومدن قیمت PS3 به علت پایین اومدن قیمت تمام شده کنسول و قطعات اونه مثل Blu ray Drive که دیگه جا افتاده و قیمتش خیلی اومده پایین و یا 45 نانو کردن که باعث پایین اومدن قیمت میشه و از همه مهمتر دید تجاری و بازاریابی که برای موندن در رقابت و به دست آوردن بازار همیشه کم کردن قیمت بهترین راهکار بوده .

داداش همينطور الكي كه قيمت رو پايين نميارن.
حتما از يه چيزش كم ميكنند و قيمت رو پايين ميارن...:biggrin1:
قيمت كمتر = كيفيت كمتر.
اين استدلال منه :-"
خوب آرش همه چیو گفت!
استدلال شما کاملا غیر منطقیه برای مثال در کارت گرافیک برندهای ZOTAC و EVGA از بهترین بردها و بهترین کیفیت بهره میبرن اما قیمتشون از تمام برندها پایین تره
پس قیمت کمتر مساوی نیست با کیفیت پایین تر! سعی کن همیشه با دلیل و مدرک در مورد چیزی صحبت کنی!

توی Playstation Store که رفتی قسمت Games Demo مشخصه . برو توی Newest از اونجا به ترتیب هر کدوم که دوست داری بزار توی لیست Download ات .
:smile:
البته آرش این قسمت متاسفانه فقط در PSN US هست و در PSN اروپا این قسمت و جود نداره مگر این که اسم بازیو سرچ کنی تا هرچی اعم از دمو و تریلر و... هست پیدا کنه بعد دمو رو dl کنی!

استدلال غیر منطقی و خنده دار شما اینجا واسه هیچ کس جالب نیست پس لازم نیست که پشت سر هم اینجا استدلال کنی . اگر یکم مطالعه میکردی میفهمیدی که پایین اومدن قیمت PS3 به علت پایین اومدن قیمت تمام شده کنسول و قطعات اونه مثل Blu ray Drive که دیگه جا افتاده و قیمتش خیلی اومده پایین و یا 45 نانو کردن که باعث پایین اومدن قیمت میشه و از همه مهمتر دید تجاری و بازاریابی که برای موندن در رقابت و به دست آوردن بازار همیشه کم کردن قیمت بهترین راهکار بوده .

صحیح

البته هنوز 45nm رو نساختن و فک کنم منظورتون همون 65nm باشه :smile:

ما ایرانی ها همیشه یه قدم جولوتر تشریف داریم واین جایه بسی امید است:biggrin1:

صحیح

البته هنوز 45nm رو نساختن و فک کنم منظورتون همون 65nm باشه

ما ایرانی ها همیشه یه قدم جولوتر تشریف داریم واین جایه بسی امید است

من از 45 منظورم این بود که در آینده خواهد اومد و قطعا در آینده شاها کاهش قیمت مجدد PS3 خواهیم بود که علتش همین میتونه باشه . Toshiba و Sony گفته بودن در سال 2009 از 45 nm استفاده می کنند .
اینو گفتم چون فردا که ارزونش کردن میدونم باز میاد میگه ای بابا 100 دلار دیگه کم شدم بازم کیفیتش کم شد :دی . در ضمن شایعه شده بود که در کنسول های 160 گیگ از این 45 ها استفاده شده . که البته رد شد و گفتن تو 2009 شاهد CPU و GPU خواهیم بود از نوع 45 nm .

آخرین ویرایش:
دوباره ممنون از دوستان. دعوا نکنید هر جفتشون خوبه!
فقط یه سوال دیگه،PS3 کابل وی جی ای مثل 360 داره که بشه به ورودی VGA مانیتور زد؟
بعد PS3 چه رزولوشن هایی رو ساپورت میکنه؟منظورم اینه که مثل 360 سه تا رزولوشن داره(480-720-1080) یا مولتی رزولوشن هست؟دوست من از یه مانیتور واید 1680 در 1050 استفاده می کنه،آیا توی PS3، در این رزولوشن، بازی ها مثل 360 اسکیل میشن؟چون 360 سه تا رزولوشن داره و فقط اون رزولوشن های جدیدی که توی داشبرد جدیده گذاشته شده فقط aspect ratio رو اصلاح میکنه و مثلا با قرار دادن رزولوشن داشبرد روی 1680 در بازی های رزولوشن 720 به رزولوشن 1680 اسکیل میشه.PS3 هم همین شکله؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or