هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

ممنون
1:پس فقط همین فریمور رو داره و مثل 360 اپدیت جدا برای داشبرد نداره !!
2:و اینکه دستگاه به برق وصل باشه ولی خاموش باشه دسته شارژ میشه دیگه ؟
3:بعد مثلا با تبدیل که به یو اس بی وصل میشه نمیشه دسته پی اس 2 رو استفاده کرد براش؟
4:چه جوری میشه بازی های پی اس 1 و پی اس 2 رو روش اجرا کرد کسی میدونه؟
5:ریجن pal برای کدوم منطقه هست ؟؟
6:خیلی ممنونم
1.اصلا ربطی به 360 نداره چون اون اپدیته 360 به خاطر کپی خور کردنشه ولی تو PS3 چنین چیزی نیست
2.نه
3.بله کلا خوبیه PS3 در اینه که اکثر دسته ها رو حتی دسته ی فراسو رو هم ساپورت میکنه وکی در کل داشتن یه Sixaxis یا Dualshock3 یه چیزه دیگست
4.باید بازی اصل باشه که بلطبع به صرفه نیست (مهم اینجاست که همه ی PS3 ها هم اجرا نمی کنن فقط مدل 80GB قدیمی و تو تاپیک خبر هم نوشته شده بود که مدل های جدیدم قراره ساپورت کنه اینو باید ارش(Astiak) بگه اون بهتر می دونه)
5.Pal سیستم تصویری ماله اروپاست و NTSC UC ماله امریکا و کانادا و حوضهی دریای کارائیب وNTSCj ماله ژاپن و کره و چین است که به تازه گی تایوان و مالزی هم اظافه شدن
6.به بزرگی خودتون اگر کمبودی در اطلاع رسانی دارم خودتون ببخشید دیگه

با سلام و ممنون از كمك هاتون....
يه سري سوال ديگه داشتم...
1) ديروز psp رو به ps3 وصل كردم و اونو با كنسول رجيستر كردم ( همينجوري... مي خواستم ببينم چي مي شه... ) بعدش هم رفتم كلي killzone بازي كردم جاتون خالي... ولي فرداش كه رفتم پا كنسول تم قبلي ديگه نبود و تم عوض شده بود و اون تمي كه با هر ماه رنگش عوض مي شه اومده بود... وقتي هم داخل تنظيمات تم ميرفتم و تم original ( مثل همون تم ماه هابود ولي backgrund سياه بود و يه موج آبي داخلش بود كه اينجوريدو رنگش بين تم ماه ها نيست ) رو انتخاب مي كردم باز همون طور مي موند و اصلا اون تم بين تم ها نبود... در ضمن يكي از پس زمينه هايي هم كه هنگام پخش موزيك اجرا مي شه عوض شده بود و يه جديد به جاش اومده بود كه قبلا بين پس زمينه هاي متحرك با آهنگ نبود.... البته اطمينان ندارم كه مشكل به خاطر اتصال به Psp باشه....؟؟؟!؟
2) اگه ميشه يه حد اقل سرعت براي اينكه راحت انلاين بازي كنم بگيد..... 128 adsl خوبه؟؟؟
بازم ممنون
1.صدرصد ماله اتصال به PSP نیست و بعضی وقتها البته در مواردی برای من پیش اومده که پروفایلم یا سیو هم پاک شده ولی باز هم یه سری به بشه PS3 Thems بزن اونجا بهتر می دونن.
2.اول اینکه باید دید شما از ریجینی استفاده می کنی تا ببینیم که به چه سروری وصل میشی تا بعد معین شه چون برای NTSC UC #3 در بعضی مواقع 256 هم کم میاره که البته من تا حالا #3 تو ایرن ندیدم و هر چی دیدم #1 یا #2 بوده.

اقا واقعا لطف داری !!!
1:راستی چه جوری با پی اس پی وصل شیم از طریق وای فای یا بلوتوث؟
2:یعنی برای شارژ دسته حتما باید کنسول روشن باشه ؟؟ چه مدت شارژش طول میکشه ؟؟
3:پس بازی های پی اس 2و پی اس 1 باید اورجینال باشه حتما یعنی چی 80 گیگ های قدیمی؟
4:دوستان میدونم هک نمیشه اما مشکل اینکه هک نشده بود تو چی بود ؟؟ و اینکه درایو بلو ری رو میتونن راحن هک کنن اما مشکلشون چی بود؟
5:الان دسته که میخریم sixaxis هست یا DS3 ??
6:راستی پی اس3 یدونه فن داره ؟؟
7:کابل HDMI داخل کنسول نیست اصلا و باید خودمون بخریم؟یا کابل componet داره ؟
8:مک ادرس بلوتوث رو از کجاش باید گییر بیارم ؟؟؟
9:بعد دوستان مثلا پشت بازی زده 720p یعنی فقط با رزلویشن 720 اجرا میشه ؟؟؟ و اینکه فرق 1080i با 1080p هست ؟
10:در کل کدوم ریجن از همه بهتره میدونم بیشتریا فیری هستن ولی کلا میخوام بدونم !!
راستی دوستان اون اولا که پی اس 3 اومده بود همش با این دسته بود این مثل اینکه طراحی شد ولی تولیدش نکردند یا از اول فیک بود؟

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/ca/PS3_boomerang_controller.jpg
با تشکر از لطف و کمکتون

آخرین ویرایش:
اقا واقعا لطف داری !!!
3:پس بازی های پی اس 2و پی اس 1 باید اورجینال باشه حتما یعنی چی 80 گیگ های قدیمی؟
4:دوستان میدونم هک نمیشه اما مشکل اینکه هک نشده بود تو چی بود ؟؟ و اینکه درایو بلو ری رو میتونن راحن هک کنن اما مشکلشون چی بود؟
9:بعد دوستان مثلا پشت بازی زده 720p یعنی فقط با رزلویشن 720 اجرا میشه ؟؟؟ و اینکه فرق 1080i با 1080p هست ؟
10:در کل کدوم ریجن از همه بهتره میدونم بیشتریا فیری هستن ولی کلا میخوام بدونم !!
راستی دوستان اون اولا که پی اس 3 اومده بود همش با این دسته بود این مثل اینکه طراحی شد ولی تولیدش نکردند یا از اول فیک بود؟

با تشکر از لطف و کمکتون
1-از طریق وای فای
2-اره باید روشن باشه البته شارژه اولی 8 ساعتی یخواهد بعد دیگه نیم ساعت یا ربع ساعته شارژ میشه
3- اره باید اروجینال باشه منظورشان اینه که اونها که ماله دوسال پیش یا سه ساله پیش تولید شدن این امکان را دارند تا بازی های اروجینال 2و1
4- اخه اینها باید دو چیز را هک کنند یکی دایو بلوری و اونکی هم خوده کنسول :cool:
5- الان جدیدا دسته های که داخله خوده کنسول هستند شوکدارند :-"
6- نمیدونم:biggrin1:
7-بله نیست باید خودتان بخرید جدا:-"
8- هم نمیدونم
9- اره یعنی اخرین رزلویش همینه نه بیشتر

اقا واقعا لطف داری !!!

با تشکر از لطف و کمکتون
1.PSP که بلوتوث نداره پس وای فایه من چون PSP ندارم میگم ولی بزار اینو کسی که این کارو کرده بهت بگه
2.آره ولی میتونی از شارژر های Blander هم استفاده کنی حدوده 1 ساعت
3.نه نه منظورم بازی ها نبود در کل بازی هایی که اصل باشن رو جواب میده ولی نرم افزار های PS2 فقط رو چند مدل کار می کنه.
4.نگاه برای هک کرده دو راه حل وجود داره یکی از طریق نرم افزار یا همون Firmware یکی از طریق سخت افزار.حالا هکر ها پس چندی در یافتن که به علت پیچیدگی بالای PS3 در نرم افزار نمیشه اون رو به این طریق هک کرد ولی دارن رو دستگاه کار می کنن چون هک کردن از طریق سخت افزار هزینه ی بالایی رو داره که اصلا به صرفه نیست به طور مثال اگه یه PS3 رو بخواین سخت افزاری هک کنین و از بازی های کپی استفاده کنین قیمتی شاید 3 برابر خوده PS3 در بیاد که هنوز کسی راهی برای این کار هم پیدا نکرده(البته میشه گفت چون پر هزینه هست کسی بهش اهمیت چندانی نمیده)
5.روش نوشته که کودومه ولی رو PS3 های جدید همه DS3 هستش
6.والا الن سره کارم و نمی تونم تو PS3 نیگاه کنم بهت بگم رفتم خونه برات پست می دم
7.اره مدل های جدید هست ولی تو همون ها هم Co هم هست
8.رو جعبه یا رو کارت گارانتی یا رو پلاسرش نوشته
9.نه میتونی 720p رو هم رویه تلوزیونه 1080ح بازی کنی ولی این نمونه بازی ها حد اکثر رزولوشنشون 720p هستش و فرق اون هم در Simplex wideshone یعنی اون 1080i کمی تعداد پیکسل عمودیش کمتره.
10.فرقی نداره ولی برای Online اگه میخوای Pal بگیر که سری های #2 pal همه سرورشون تو المانه و برای ما خوبه اما بازم فرقی نداره چون فک کنم همشون دیگه All سرور شدن

اره فیک هستن. خوب تو خودت یه زره فک کن بینم با این دسته ها میتونی بازی کنی :biggrin1:

1:میثم جان میشه دراین باره کمی بیشتر توضیح بدی ممنون میشم همین
2: بعد من اخر نفهمیدم 20 گیگ ها پی اس 2 رو ساپورت نمیکنن یا 40 گیگ ها البته میدونم اونایی رو که ماله قبل OCT 2007 هست رو میگم !!!
3:ببخشید میدونید پسوند تم ها چی هست ؟ ماله فریمور PUP بود درسته ؟؟؟
4:بعد پس ریجن پال برای انلاین بازی کردن بهتره از لحاظ سرور ها اون یکی ها چی ؟ بعد ریجن ها تفاوت قیمتشون چی هست و کدوم از همه گرون تره تفاوت قیمت چقدر هست حالا شما بهترین مدل رو کدوم ریجن پیشنهاد میکنید ؟؟؟
5:بعد منظور از این مدل ها چیه ؟؟؟

14d3j41.jpg

6:پس بازی که پشتش زده 720p میشه تا 1080 هم اجرا کرد پس چرا زده حالا 720 ؟؟؟
7:منظور از کنسول لانچ چی هست ؟؟؟
8:من اموزش فرمت کردن هارد رو از کجا میتونم گیر بیارم و همچین اموزش اتصال پی اس3 به پی سی خیلی فوریه !!!
سپاس منتظر کمکتون هستم !!!

آخرین ویرایش:
بله کلا خوبیه PS3 در اینه که اکثر دسته ها رو حتی دسته ی فراسو رو هم ساپورت میکنه
سلام
منوقتی این حرفتونو شنیدم خیلی خوشحال شدم و دسته PC من رو PS3 کار کرد پس ممنون

*میشه یه عکس از اون تبدیلی که به دسته PS2 میخوره تا به PS3 وسل بشه بزاریید(این کار عملییه دیگه منظورم دسته PS2 با تبدیل رو PS3)

آخرین ویرایش:
1:میثم جان میشه دراین باره کمی بیشتر توضیح بدی ممنون میشم همین
2: بعد من اخر نفهمیدم 20 گیگ ها پی اس 2 رو ساپورت نمیکنن یا 40 گیگ ها البته میدونم اونایی رو که ماله قبل OCT 2007 هست رو میگم !!!
3:ببخشید میدونید پسوند تم ها چی هست ؟ ماله فریمور PUP بود درسته ؟؟؟
4:بعد پس ریجن پال برای انلاین بازی کردن بهتره از لحاظ سرور ها اون یکی ها چی ؟ بعد ریجن ها تفاوت قیمتشون چی هست و کدوم از همه گرون تره تفاوت قیمت چقدر هست حالا شما بهترین مدل رو کدوم ریجن پیشنهاد میکنید ؟؟؟
5:بعد منظور از این مدل ها چیه ؟؟؟

14d3j41.jpg

6:پس بازی که پشتش زده 720p میشه تا 1080 هم اجرا کرد پس چرا زده حالا 720 ؟؟؟
7:منظور از کنسول لانچ چی هست ؟؟؟
8:من اموزش فرمت کردن هارد رو از کجا میتونم گیر بیارم و همچین اموزش اتصال پی اس3 به پی سی خیلی فوریه !!!
سپاس منتظر کمکتون هستم !!!
1.دیدم میثم نیست من برات میگم اگه در مورد VGABox می خوای یه کابله که یک سرش به PS3 وصل میشه و اون سره دیگش به مانیتور و به وسیله ی دوتا ADV هایی که داره به اسپیکر وصل میشه
نمونه:
EZ-MV-VGA.jpg
2.تو همون عکسی که تو پستته نوشته ربطی هم 20gb یا 40GB بودنش نداره .
3.تو اینجا بگرد هست
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=9537
4.زیاد فرقی نمی کنه اونی هم که من گفتم برای اطلاعتون بود من خودم Pal دارم و از نظر قیمت هم در ریجن ها هیچ تفاوتی ندارن.
5.مدل هایی هستن که میگن در این سری ها چه مشخصاتی وجود داره و GPU یا CPU چند نانومتری هستند .
6.نه بازی رو که روش زده فقط تا حد 720p می توان اجرا کرد حالا شما می خوای رو تلویزیون 1080p اجرا کن یا رو همون 720p ولی نمی توان بازی رو که روش زده 1080p رو بر روی کیفیته 1080p رویه تلوزیونه 720p اجرا کرد.
7.ینعی اولین مدلی که به بازار عرضه شده بدون هیچ تغییری
8.یکم بگردی پیدا میشه
http://www.bazicenter.com/forums/forumdisplay.php?f=11

خیلی ممنون
حالا جایی رو میشناسی داشته باشن
قیمتش چنده

موفق باشید
من که بچه شیرازم ولی هر جا بگردی پیدا میشه.
هم میتونی بگی تبدیله دسته ی PS3 به PS2 که صدرصد بالا تر از 10 تومنه ولی هر جا رفتی بگو تبدیله دسته ی PS2 به کامپیوتر می خوام چون USB هست به PS3 میخوره اینی هم که دوستمون گذاشته PS2 به کامپیوتره.
روز خوش

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or