هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام من dvd فیلم رو میزارم توی ps3 اجرا میکنه ولی نمیتونم اون رو توی ps3 کپی کنم یعنی گزینه کپی نمیاد باید چیکار کنم که بتونم فیلم رو کپی کنم لطفا جواب بدین چون باید تا فردا فیلمهارو بدم مرسی

1.با فلش راحت می تونی این کارو بکنی
2.نه چون همه چیز رو Auto هستش ولی اگه نشناخت می تونی بری تو قسمت IP و ادرس IP مورد نظر رو بدی
3.Home یه مکان برای دانلود کردن و خرید فایل های جانبی در PS3 هست که خیلی به درد بخوره
4.
Component : این نمونه کابلی است که سه سر فیش هست و برای TV هایه معمولیه و رزولوشن اون هم در حده 480*640 هست.
Composite : این نمونه کابل پنج خروجی دارد سه تا از ان ها برای رساندن تصویر به صورت RGB است و دوتای دیگر برای رساندن صدا هستند و این نمونه کابل برای TV هایی است که دارای سیستم جدا سازی به صورت RGB باشد و برتری ان نسبت به کابل Component این است که می تواند تصویر را تا حده 1080i هم برساند (البته این مقدار در نمونه هایی که بر رویه PS3 و 360 هستن 720p می باشد)
HDMI : این کابل که مانند پورت Sata در کامپیوتر می باشد دارای یک خروجی و یک ورودی است که توانایی انتقال تصاویر را در مقدار کیفیت 1080p با بالا ترین کنتراست و سرعت دارد و مزایایه ان نسبت به Composite این است که دیگر تصور مات نیست و کیفیت بصری بالا می رود و در عین حال صدای را با کیفیت Dolby Digital انتقال می دهد ولی تنها برای TV های بکار می رود که دارای پورت HDMI باشند
VGA BOX : این کابل که مخصوصه مانیتور هست با یک پرته VGA به پشت مانیتور متصل می شود و به وسیله دو خروجی صدای ADV صدا را به اسپیکر می رساند.که کیفیت این کابل در مقدار های زیر نسبت به مانیتور شما قابل تغییر می باشد
مقادیر: متن پنهان:
640*480
680*860
720*1024
1024*1280
1040*1380
900*1440
1050*1600
1080*1920

و رو خوده PS3 هم یه Component با یه HDMI هست.با تبدیل صدا رو بگیر
5.شما برای خواندن هر گونه فرمت صوتی و تصویری می تونی کدک مخصوصه اونو از اینترت دانلود یا اپدیت کنی و کارت حل میشه.
زندگی بر شما خوش;)
کاملا درسته ولی جای component و composite رو برعکس گفتی ، composite همون avـه یا زرد سفید فرمز و component هم (البته در اکثر موارد 3 فیش) سبز آبی قرمز.;)
در ضمن تا 1080p هم ساپورت میکنه.;)
اخه old snake گفت فایل های +4 گیگ بر روی Fat32 خراب میشه !!!
پس اینطور نیست :) مهم فقط فرمت Fat32 هست پس !!!
نه مهم نیست حجم فلش چقدر باشه مثلا 16gb ، 32gb یا هر مقدار دیگه ، فقط هر فایلی که میخوای بریزی تو فلش باید 4gb یا کمتر باشه بیشتر باشه اصلا نمیتونی بریزی تو فلش.:cheesygri (البته در صورتیکه system file تو فلش fat32 باشه)
ps3 هم فقط از fat32 پشتیبانی میکنه.;)

آخرین ویرایش:
کاملا درسته ولی جای component و composite رو برعکس گفتی ، composite همون avـه یا زرد سفید فرمز و component هم (البته در اکثر موارد 3 فیش) سبز آبی قرمز.;)
در ضمن تا 1080p هم ساپورت میکنه.;)
من همیشه این دو اسم رو قاطی می کنم خیلی ممنون که من رو راهنمایی کردین:love:
سلام من dvd فیلم رو میزارم توی ps3 اجرا میکنه ولی نمیتونم اون رو توی ps3 کپی کنم یعنی گزینه کپی نمیاد باید چیکار کنم که بتونم فیلم رو کپی کنم لطفا جواب بدین چون باید تا فردا فیلمهارو بدم مرسی
خوب نباید بشه دیگه این کنسول هم مواضفه قوانینه کپی رایت رو رعایت کنه دیگه.

با سلام خدمت همگی دوستان
من دیروز یک ps3 پک کیلزون 2 رو گرفتم با هارد 80 گیگ رو جعبه عکس کیلزون 2 رو زده بعدش بازی کیلزون هم توش است
فروشنده گفتش که ps3 های 80 گیگ جدید با این ps3 های 160 گیگ جدید دو تا لنز دارن میخواستم ببینم درست هست یا نه؟
بعد من وقتی که نیم ساعت بازی میکنم بدنه کنسول داغ میشه طوری که هوای خیلی داغی میده بیرون میشه میخواستم ببینم طبیعی هست یا نه؟
یک سوال دیگه : من اگه بخوام تو هارد ps3 بازی کیلزون 2 رو نصب کنم چی کار باید بکنم؟
ترخدا راهنماییم کنید
دست همتون درد نکنه
دمتون گرم

با سلام خدمت همگی دوستان
من دیروز یک ps3 پک کیلزون 2 رو گرفتم با هارد 80 گیگ رو جعبه عکس کیلزون 2 رو زده بعدش بازی کیلزون هم توش است
فروشنده گفتش که ps3 های 80 گیگ جدید با این ps3 های 160 گیگ جدید دو تا لنز دارن میخواستم ببینم درست هست یا نه؟
بعد من وقتی که نیم ساعت بازی میکنم بدنه کنسول داغ میشه طوری که هوای خیلی داغی میده بیرون میشه میخواستم ببینم طبیعی هست یا نه؟
یک سوال دیگه : من اگه بخوام تو هارد ps3 بازی کیلزون 2 رو نصب کنم چی کار باید بکنم؟
ترخدا راهنماییم کنید
دست همتون درد نکنه
دمتون گرم
نه آقا ! اصلا چه اهمیتی داره 2 تا داشته باشه یا 8 تا تا 10000 تا؟؟؟ اینا فقط برای گرفتن پول بیشتر از مشتری سعیشون بر اینه که مداوم اراجیف بگن!
آره طبیعی هست تازه زیاد هم گرم بشه فنش دورش زیاد میشه که صدای ترسناکی میده :دی اما به هیچ وجه جای نگرانی نداره!و طبیعی هست
نصب بازیها اکثرا اجباری هست و اگه نصب نکنید نمیتونید بازی کنید(همون اول که بازیو اجرا میکنی خودش شروع به نصب شدن میکنه) ! اگه بازی نصب نداشته باشه وقتی اجرا میکنید مستقیم میره تو بازی ! مثل همین killzone 2 که نصب نداره! البته یه سری بازی هم هستن که نصب اختیاری دارن مثل ninja gaiden sigma که نصب کردنشون باعث میشه یه مقداری زمان لودینگ های بازی کاهش پیدا کنن
حالا چرا قسم میدی ؟:دی

از جواب خوب و سریعتون خیلی ممنون
ولی فروشنده گفتش که دو لنز بازی ها رو سریع تر اجرا میکنه میخواستم بدونم راهی وجود داره که بفهمیم کنسول دو لنزه یا نه؟
یعنی نمیشه مثل x360 خودمون بازی ها رو بریزیم تو هارد مثلا نمیشه بازی uncharted رو خودمون بریزیم تو هارد
بعد یه چراغ زرد رنگ کنار usb ها هی چشمک میزنه اون برای چی هست؟ اگه میشه توضیح بدین
ممنون

آخرین ویرایش:
از جواب خوب و سریعتون خیلی ممنون
ولی فروشنده گفتش که دو لنز بازی ها رو سریع تر اجرا میکنه میخواستم بدونم راهی وجود داره که بفهمیم کنسول دو لنزه یا نه؟
یعنی نمیشه مثل x360 خودمون بازی ها رو بریزیم تو هارد مثلا نمیشه بازی uncharted رو خودمون بریزیم تو هارد
بعد یه چراغ زرد رنگ کنار usb ها هی چشمک میزنه اون برای چی هست؟ اگه میشه توضیح بدین
ممنون
نه هیچ فرقی در اجرا نمیکنه اگه حتی 10000 تا لنز داشته باشه! گفتم که یه سری چرت و پرت میگن ! مگر این که کنسول رو بازش کنی!
نه نمیشه !
اون چراغ هارد و چشمک زدنش هم برای اینه که داره اطلاعاتو میخونه!

با سلام
من xbox دارم و میخوام ps3 هم بخرم
لطف کنید و در باره مدلهاش و قیمتهاش یه توضیحی بدبد و از کجا بخرم بهتره
در باره بازیهاش هم یه توضیحی بدبد که چه قیمتی هستش و از کجا بخرم و تعویض کنم
کلا بصرفه هستش که ps3 بگیرم
با تشکر فراوان

با سلام
من xbox دارم و میخوام ps3 هم بخرم
لطف کنید و در باره مدلهاش و قیمتهاش یه توضیحی بدبد و از کجا بخرم بهتره
در باره بازیهاش هم یه توضیحی بدبد که چه قیمتی هستش و از کجا بخرم و تعویض کنم
کلا بصرفه هستش که ps3 بگیرم
با تشکر فراوان