هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام
من وقتی دارم بازی میکتم انلاین اگه کسی برام مسیج بده نمیتونم بفهمم؟
یعنی تو صفحه نشون داده بشه ؟
و اینکه کسی ان لاین میشه خبر بده ؟
ممنون

سلام
من وقتی دارم بازی میکتم انلاین اگه کسی برام مسیج بده نمیتونم بفهمم؟
یعنی تو صفحه نشون داده بشه ؟
و اینکه کسی ان لاین میشه خبر بده ؟
ممنون
نمیدونم شاید تنظیماتی داشته باشه تا حالا نگاه نکردم ولی برای من هر اتفاقی میوفته اون گوشه بالا سمت راست هر اتفاقی بیوفته اطلاع میده (بصورت نوشته) برای مثال وقتی کسی آنلاین میشه یا آفلاین ! وقتی مسیج میاد وقتی تروفی میگیری و ...

من یدونه هدست دارم که با usb به کامپیوتر وصل میکنم . میتونم اون رو به ps3 وصل کنم؟؟؟

میشه وسط آنلاین بازی کردن با طرف حرف زد؟

نمیدونم شاید تنظیماتی داشته باشه تا حالا نگاه نکردم ولی برای من هر اتفاقی میوفته اون گوشه بالا سمت راست هر اتفاقی بیوفته اطلاع میده (بصورت نوشته) برای مثال وقتی کسی آنلاین میشه یا آفلاین ! وقتی مسیج میاد وقتی تروفی میگیری و ...
چرا داره تنظیمات یه تنظیماتی داره که نوشته Show your message می تونید on یا off ش کنی

آقا سلام الان خیلی وقت update 2.80 اومده ولی من هنوز دارم با version 2.76 online میشم کسی تا حالا این جوری شو ندیده بودم کسی آمار داره جریان چی...!!؟
مرتضی جان این چون چیزه خیلی زیاد مهم نداشت این طوری شده.الان خود منم با همون 2.76 دارم بازی میکنم(Online)

مدل های موجود در بازار 40 80 160گیگ هستند.... 160 گیگ کم گیر میاد ولی قیمت ها به شرح زیره:
پلی3 40 گیگ با هر رجینی 370 تا 390
پلی 3 80 گیگ جی 400 هزار تومان
پلی 3 80 گیگ پال+ کیلزون 450 هزار تومان
پلی 3 160 گیگ جی 450 هزار تومان!
بازیاش هم از 40 شروع میشه تا 70 80 دست 2 هاش هم از 25 تا 60
آره بگیر و بازیای انحصاریشو بازی کن....;)
اگه خواستی از فتحی بخر قیمتا هم مال اونه! ولی ظاهرا 40گیگ نداره!

با تشکر از شما

در رابطه با اون دوستی که میگه کمی جستجو کن
من از صفحه 1 تا 20 رو خوندم ولی قدیمی بود و از صفحه آخر هم 18 صفحه خوندم و چیزی دستگیرم نشد چون از آخر خوندم حالا تکلیفه من چیه ؟

با تشکر از شما

در رابطه با اون دوستی که میگه کمی جستجو کن
من از صفحه 1 تا 20 رو خوندم ولی قدیمی بود و از صفحه آخر هم 18 صفحه خوندم و چیزی دستگیرم نشد چون از آخر خوندم حالا تکلیفه من چیه ؟
بنده خدای نکرده جسارت نکردم:smile:
گفتم بگردید اگه پیدا نشد بیاد بپرسید.(اصلا ایت تاپیک برای همینه)(فقط گفتم اگر پیدا نشد) ما هم هستیم...

بنده خدای نکرده جسارت نکردم:smile:
گفتم بگردید اگه پیدا نشد بیاد بپرسید.(اصلا ایت تاپیک برای همینه)(فقط گفتم اگر پیدا نشد) ما هم هستیم...

با تشکر از زحمات شما
من منظورم اینکه کسی که اطلاعات زیادی نداره نمی تونه که 370 صفحه بخونه. اگه سوالی پرسید مثل دوستی که جواب من رو داد عمل کنید .
با تشکر دوباره;)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or