هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام دوستان. من حدود یه سالی هست که 360 دارم ولی خفن عشق پلی استیشن 3 ام.
حالا سوال من اینه : کنسول که قیمتش معلومه فقط شما چه رجین و چه مدلی رو پیشنهاد میکنین؟
دوم اینکه دیگه هیچ امکانش نیست که هک بشه؟؟سوم اینکه مثل 360 که خرابی اینا نداره؟؟
چهارم بازیهایی که الان میخرین ارجینال چند قیمته و آیا همه بازی ها راحت پیدا میشه و بازیهای دست 2 هم بچه ها خوب کار میکنن؟
خیلی شد بقیه اش واسه بعد!!! ممنـــــــــــــــــــون

dostan ye soal
ps3 60 gig ha behtaran ya 80 gig haye jadid? az nazare karkard va sakhtafzari?
mer30
80 های جدید مثل 40 های قدیم CPU Cellـشون 65 نانو متریه!بعد 2 تا پرت USB داره بازی های PS2 هم اجرا نمیکنه.
سلام دوستان. من حدود یه سالی هست که 360 دارم ولی خفن عشق پلی استیشن 3 ام.
حالا سوال من اینه : کنسول که قیمتش معلومه فقط شما چه رجین و چه مدلی رو پیشنهاد میکنین؟
دوم اینکه دیگه هیچ امکانش نیست که هک بشه؟؟سوم اینکه مثل 360 که خرابی اینا نداره؟؟
چهارم بازیهایی که الان میخرین ارجینال چند قیمته و آیا همه بازی ها راحت پیدا میشه و بازیهای دست 2 هم بچه ها خوب کار میکنن؟
خیلی شد بقیه اش واسه بعد!!! ممنـــــــــــــــــــون
هر مدل و رجینی که دوست داری!اگه به منه (چیزای که خوندم)اصلا نمیشه یا احتمالش کمه!به ندرت پیدا میشه که عمدتا به لنز مربوط بوده!(خیلی کم)آره راحته تقریبا($بدی همه چیز راحت پیدا میشه چرا که نه!!!بازم هست بگو این تاپیک برای همینه دوست عزیز.:smile:

سلام

از کجا میشه فهمید شارژ دسته چقده؟

همون دكمه ي دسته كه علامت p هستش بزن بالا سمت راست نشون ميده .
يه سوال ببخشين اگه ps3 رو از پشت خاموش كنيم مشكلي براش پيش نمياد. بعد از كجا بفهميم كه تاريخ ساخت ps3 كي هست . نگاه كنم آپديت لازم داره يا نه .

يه سوال ببخشين اگه ps3 رو از پشت خاموش كنيم مشكلي براش پيش نمياد. بعد از كجا بفهميم كه تاريخ ساخت ps3 كي هست . نگاه كنم آپديت لازم داره يا نه .
علامت PS!(یه S هم گذاشتی:biggrin1:)
یعنی چه جوری دستگاه خاموش باشه یا در هنگام کار؟پشت جعبه نوشته.
نگاه كنم آپديت لازم داره يا نه
اینم که اصلا متوجه نشدم منظور چی بود!!!

سلام دوست عزيز:smile:
اگه آپديت نباشه اصله نميتوني sign in كني.
اگه هم ميخواي ورژن دستگاه رو ببيني برو به اين مسير:
settings>system setting>system information

اگه دستگاه روشنه توصيه ميكنم اين كار رو نكني
اگه رو استندباي هست كه مشكلي نيست از پشت خاموش كن.
:smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile:

سلام دوست عزيز:smile:
اگه آپديت نباشه اصله نميتوني sign in كني.
اگه هم ميخواي ورژن دستگاه رو ببيني برو به اين مسير:
settings>system setting>system information

اگه دستگاه روشنه توصيه ميكنم اين كار رو نكني
اگه رو استندباي هست كه مشكلي نيست از پشت خاموش كن.
:smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile::smile:
اره اگر اپدیت نکنی اصلا نمیزاره وصل بشی :(

ممنون از شما

اما یک سوال دیگه، چطوری میشه دسته رو خاموش کرد درحالی که دستگاه روشن هست؟ (برای هدر نرفتن شارژ دسته)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or