هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام دوستان !!!! من یه مانیتور lcd aoc گرفتم که ورودیه hdmi داره ps3 رو بهش وصل میکنم رو 1080p جواب میده !!! ولی منتها رو حالت vga تو ویندوز بیشتر از 1680*1050 نداره!! مگه فول اچ دی 1920*1080 نیست ؟ پس چرا اینطوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟

ببخشين متوجه نشدم .يكم واضح تر توضيح بدين:blushing:در ضمن يه اشتباه كردم ورژن دستگاه من 2.42 هست :biggrin1:
ببین شما اگه بخواهی بری بازی کنی آنلاین یه پیام میده میگه (اگه ورژن جدید بیاد) شما میخواهی این ورژن رو دان کنی؟شما هم برای اینکه بتونی آنلاین بازی کنی باید آخرین ورژن رو داشته باشی!

این تنظیمات مربوط به Display چجوری باشه که من بالاترین کیفیت رو داشته باشم ؟! :biggrin1:

قبلا من LBP بازی میکردم اون توپا که جمع میکنه اونا قرمز بود الان آبی شده ! کسی میدونه مشکل چی است ؟! :biggrin1:

این تنظیمات مربوط به Display چجوری باشه که من بالاترین کیفیت رو داشته باشم ؟! :biggrin1:

قبلا من LBP بازی میکردم اون توپا که جمع میکنه اونا قرمز بود الان آبی شده ! کسی میدونه مشکل چی است ؟! :biggrin1:
تو در کل با این کیفیت مشکل داری تو Xbox هم به مشکل برخوردی نمی دونم مشکلت چیه؟ خودت به تنظیمات ور میری؟ چیکارشون داری خوب بزار رو Auto:biggrin1:

تو در کل با این کیفیت مشکل داری تو Xbox هم به مشکل برخوردی نمی دونم مشکلت چیه؟ خودت به تنظیمات ور میری؟ چیکارشون داری خوب بزار رو Auto:biggrin1:

نه اونجا خوب است ! اینجارو همه رو استانداردن ولی یوهو LBP رنگ عوض کرد !

تو همه جا باید پستای منو نقل قول کنی ؟! :biggrin1:

اون اصلا به تنظیمات کاری نداره!
اون توپ ها به رنگی در میاند که وقتی مربع رو میزنی صفحه اون رنگیه!
خودت تو قسمتی که طراحی میکنی کاراکتر رو آخرش یکجا هست که چند تا رنگه اون رو به هر رنگی تغییر بدی اون رنگی میشه توپ ها

چی شده نوید من خوب متوجه نشدم؟؟!
برهان در جریان هست!:biggrin1:

نه بابا برهان پارازیت میندازه ! اون سوال دومم رو که جوابشو گرفتم ! ولی میخوام بدونم تو تنظیمات Display همون قسمت HDMI باید تنظیمانم چجوری باشه که بالاترین کیفیت تصویر رو داشته باشم ؟!

اون اصلا به تنظیمات کاری نداره!
اون توپ ها به رنگی در میاند که وقتی مربع رو میزنی صفحه اون رنگیه!
خودت تو قسمتی که طراحی میکنی کاراکتر رو آخرش یکجا هست که چند تا رنگه اون رو به هر رنگی تغییر بدی اون رنگی میشه توپ ها

ممنون ! میگن طرف گیج منگول میزنه همینه ها :biggrin1:

نه اونجا خوب است ! اینجارو همه رو استانداردن ولی یوهو LBP رنگ عوض کرد !

تو همه جا باید پستای منو نقل قول کنی ؟! :biggrin1:
آره دیگه شده از زیر سنگ هم جواب جور کنم باید نقل قول کنم:biggrin1: چه سوتی دادی تو این دفعه تازه داری میشی مثل من:biggrin1:
میلاد مرسی از حمایت های شبانه روزیت:biggrin1:

نه بابا برهان پارازیت میندازه
میگن طرف گیج منگول میزنه همینه ها :biggrin1:
من پارازیت میندازم:biggrin1: بی ادب زبونت رو گاز بگیر. در ضمن خودت هم اعتراف کردی که گیج و این حرف ها:biggrin1:

آخرین ویرایش:
نه بابا برهان پارازیت میندازه ! اون سوال دومم رو که جوابشو گرفتم ! ولی میخوام بدونم تو تنظیمات Display همون قسمت HDMI باید تنظیمانم چجوری باشه که بالاترین کیفیت تصویر رو داشته باشم ؟!
1080 باشه دیگه!
آخرین ویرایش به وسیله BoRiX_HiDeN؛ امروز در 03:05 PM دلیل: پاسوخ گویی به یک منگول
:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

1080 باشه دیگه!
آخرین ویرایش به وسیله BoRiX_HiDeN؛ امروز در 03:05 PM دلیل: پاسوخ گویی به یک منگول
:biggrin1::biggrin1::biggrin1:
تو هر چی بگی این باز سوال می پرسه و حرف خودش رو میزنه:biggrin1: میلاد تاپیم رو منحرف نکن:biggrin1:
به خاطر تو ویرایشش کردم برو ببین:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or