هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام بر همه دوستان
از هر کسی که این مطلب رو میخونه تقاضا دارم هر چقدر که میتونه کمک کنه
یکی از اقوام من قصد خرید پلی استیشن3 داره در واقع امسال معدلش خوب شده و پدرش قول داده براش کنسول بگیره لذا از من خواست تا در مورد این قضیه تحقیق کنم
پس دوستان تا جایی که میتونن کمک کنن که من در اینده مدیون نشم
سوالم رو با شماره میپرسم
1. در بین مدلهای ساخته شده کدوم مدل از همه بهتر هست چه از لحاظ ریجن و چه از لحاظ کارایی و 65 نانومتری و ...
2. قیمت مدلهای مورد نظر شما چند هست ؟ یه کنسول با یه دسته اضافی و بقیه موارد و یه بازی فوتبال پرو اوولوشن 2009 چند درمیاد کلا فعلا نظرش اینه که فقط فوتبال بگیره و دو دسته باشه و تلویزیون ال سی دی هم نداره و با تلویزیون معمولی قرار هست ببینه تا سال دیگه که ال سی دی بگیره
3. از کجای تهران بخرم که قیمت مناسب و فروشنده منصف باشه
4. چه مواردی رو در نظر بگیرم که موقع خرید خدایی نکرده سرم کلاه نره
5. چه مدلی رو بخریم که در اینده از لحاظ بازی از طریق اینترنت و دیدن فیلم و دی وی دی و مسایل دیگه به روز باشه و
6. در مورد نحوه اپگرید دستگاه و مسایل دیگر هم اگه نکته خاصی هست دوستان کمک کنند

از اونجایی که من این خرید رو برای فامیلمون انجام میدم دوست ندارم خدایی ناکرده کوتاهی انجام بشه و من مدیون بشم پس دوستان گرامی لطفا هر نکته ای که به ذهنتون میرسه کمک کنید تا بهترین خرید رو انجام بدم
پیشاپیش از همه دوستان متشکرم
خدانگهدار همه

سلام بر همه دوستان
از هر کسی که این مطلب رو میخونه تقاضا دارم هر چقدر که میتونه کمک کنه
یکی از اقوام من قصد خرید پلی استیشن3 داره در واقع امسال معدلش خوب شده و پدرش قول داده براش کنسول بگیره لذا از من خواست تا در مورد این قضیه تحقیق کنم
پس دوستان تا جایی که میتونن کمک کنن که من در اینده مدیون نشم
سوالم رو با شماره میپرسم
1. در بین مدلهای ساخته شده کدوم مدل از همه بهتر هست چه از لحاظ ریجن و چه از لحاظ کارایی و 65 نانومتری و ...
2. قیمت مدلهای مورد نظر شما چند هست ؟ یه کنسول با یه دسته اضافی و بقیه موارد و یه بازی فوتبال پرو اوولوشن 2009 چند درمیاد کلا فعلا نظرش اینه که فقط فوتبال بگیره و دو دسته باشه و تلویزیون ال سی دی هم نداره و با تلویزیون معمولی قرار هست ببینه تا سال دیگه که ال سی دی بگیره
3. از کجای تهران بخرم که قیمت مناسب و فروشنده منصف باشه
4. چه مواردی رو در نظر بگیرم که موقع خرید خدایی نکرده سرم کلاه نره
5. چه مدلی رو بخریم که در اینده از لحاظ بازی از طریق اینترنت و دیدن فیلم و دی وی دی و مسایل دیگه به روز باشه و
6. در مورد نحوه اپگرید دستگاه و مسایل دیگر هم اگه نکته خاصی هست دوستان کمک کنند

از اونجایی که من این خرید رو برای فامیلمون انجام میدم دوست ندارم خدایی ناکرده کوتاهی انجام بشه و من مدیون بشم پس دوستان گرامی لطفا هر نکته ای که به ذهنتون میرسه کمک کنید تا بهترین خرید رو انجام بدم
پیشاپیش از همه دوستان متشکرم
خدانگهدار همه
من یک چندتایی را بهت میگم تا ایشاله که مورده استفاده قرار بگیره
1-اگر فامیلت از نظره مالی مشکل نداره بهتر که 160 گیگ بگیره و ریجن فقط فقط پال اگر نه همون 80 گیگ را بگیره که بعدام زیادش کنه هاردشه و هم نانومتری خوبی داره:biggrin1:
2-اگر 180 بگیره نزدیکه 550 در میاد البته تقریبا
4-ببین وقتی برایت کنسول را میاره اول اینکه کنسول اکبند باشه و باز شده نباشه بعد وقتی به برق میزنش صدای عیر عادی ازش در نیاد یعنی وقتی روشنش میکنه سومی مطلب این که وقتی روشن فوری داخله محیط ps3 نره اگر اگبند باشه اول ازت زبان را میخواد بعد ساعت و تاریخ را میپرسه بعد به محیط میره :-"
همون پال را بگیری بهتر چون در ایران بیشتر ورژن پال بیشتر است تا ورژن های دیگر است:(
بخترین وسیله که امکان اپدیت کردن کنسول هست با خوده کنسول می باشد اگر با کنسول اپدیت کنی خیلی بهتر است تا با رایانه :-"
چون من تهران نیستم جواب 3 می ماند برای کسانی که تهران هستن:biggrin1:
امیدوارم کمکی کرده باشم تا حدی به شما دوسته عزیز:biggrin1:

چندتا سوال در مورد ps3 داشتم
1.چجوري ميشه از طريق ps3 به اينترنت وصل شد:confused:
2.چجوري ميشه از ps3 بازي دانلود كرد و با چه وسايلي(اين بازي ها full هستند):confused:
3.اين اكانتي كه ميسازيم فقط بدرد بازي آنلاين ها ميخورند يا قابليت هايي ديگري هم دارند:confused:
4.اين SHAR كردن بازيهاي psn ..چه جوري ميشه از دوستان خريداري كرد:confused:
5.اين psn cardها براي خريد چه جوري ميشه از اين ها خريداري كرد بعد چندتا بازي ميشه خريد:confused:
6.اين demo بازي ها رو هم بايد از طريق ps3 دانلود كرد يا از pc هم ميشه :confused:
7.:confuse d::confused::confused::confused::confused::confused:

چندتا سوال در مورد ps3 داشتم
1.چجوري ميشه از طريق ps3 به اينترنت وصل شد
2.چجوري ميشه از ps3 بازي دانلود كرد و با چه وسايلي(اين بازي ها full هستند)
3.اين اكانتي كه ميسازيم فقط بدرد بازي آنلاين ها ميخورند يا قابليت هايي ديگري هم دارند
4.اين SHAR كردن بازيهاي psn ..چه جوري ميشه از دوستان خريداري كرد
5.اين psn cardها براي خريد چه جوري ميشه از اين ها خريداري كرد بعد چندتا بازي ميشه خريد
6.اين demo بازي ها رو هم بايد از طريق ps3 دانلود كرد يا از pc هم ميشه
7.:confuse d::confuse d:

1- با کابل شبکه و Wi Fi ( به صورت بیسیم ! )
2- از PSstore, برای بازیه کامل باید بازیها رو با کردیت کارد بخری ... ( با PSN Card هم میشه ! )
3- میتونی به دوستات پیام بدی و ...
4- تاپیک داره ... "share کردن بازیهای psn"
5- بازیسنتر میفروشه ... نسبت به پولی که میدی میتونی بازی بخری، قیمت بازی ها فرق میکنه
6- با PC هم میشه ولی بعد باید از طریق LAN بریزی تو PS3ـت.

1- با کابل شبکه و Wi Fi ( به صورت بیسیم ! )
2- از PSstore, برای بازیه کامل باید بازیها رو با کردیت کارد بخری ... ( با PSN Card هم میشه ! )
3- میتونی به دوستات پیام بدی و ...
4- تاپیک داره ... "share کردن بازیهای psn"
5- بازیسنتر میفروشه ... نسبت به پولی که میدی میتونی بازی بخری، قیمت بازی ها فرق میکنه
6- با PC هم میشه ولی بعد باید از طریق LAN بریزی تو PS3ـت.

براي همه ي اين كارها بايد اينترنت باشه يا نه اين كابل هارو از كجا ميشه گير اورد بعد قيمتشون چنده.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or