هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

درود
دوستان میگم این PS3 میتونه به عنوان Access Point عمل کنه . چون من دیشب Sign In رو روی اتوماتیک کزاشتم بعد که ps3 رو خاموش کردم مداوم چراغ Wifi روشن بود و وقتی با PSP سرچ کرد سیگنال PS3 اومد که فقط یه wep kEY میخواست که نمیدونستم چیه .
حتما اونایی که PSP یا لپ تاپ دارن امتحان کنن بگن .

درود
دوستان میگم این PS3 میتونه به عنوان Access Point عمل کنه . چون من دیشب Sign In رو روی اتوماتیک کزاشتم بعد که ps3 رو خاموش کردم مداوم چراغ Wifi روشن بود و وقتی با PSP سرچ کرد سیگنال PS3 اومد که فقط یه wep kEY میخواست که نمیدونستم چیه .
حتما اونایی که PSP یا لپ تاپ دارن امتحان کنن بگن .

من امتحان کردم wep key رو تو Youtube دیدم که باید PlayStation بدی
ولی وصل نمیشه ارور میده access point timed out..

من امتحان کردم wep key رو تو Youtube دیدم که باید PlayStation بدی
ولی وصل نمیشه ارور میده access point timed out..
کیا من خیلی تو فروم های خارجی گشتم یه سری گفتن میشه و ما امتحان کردیم . یه سری هم گفتن نمیشه .
کیا میشه از Youtube هر چی Video در این مورد هست لینک هاش رو بدی . لازم دارم :biggrin1:

اون wep key یجور password به حساب میاد ، تو اکثر access pointها میشه شبکه رو open گذاشت یا محدودش کرد ، تو قسمت security میشه این تنظیمات رو انجام داد ، حالا این محدود کردنش حالت های مختلفی یا بهتر بگم استانداردهای مختلفی داره مثل wep , wpa , wpa2 و.... این wep key هم وقتی تنظیمات رو wep باشه و تو شبکه هایی که سرچ میکنن نمایش داده میشه و شما تا اون کد یا رمز رو نزنید اجازه دسترسی نمیده ، من از تنظیمات wireless تو ps3 اطلاع چندانی ندارم ولی شما برو تو همین تنظیمات wlan ، بخش securityش (ممکنه به یه اسم دیگه باشه) ببین اونجا چه کدی رو واسه wep key در نظر گرفته.
در ضمن این wep key در دوحالت 64bit و 128bit تنظیم میشه که تو 64 این password ، ده رقم یا حروف هستش و تو 128 هم 24 رقم یا حروف هستش .;)

اون wep key یجور password به حساب میاد ، تو اکثر access pointها میشه شبکه رو open گذاشت یا محدودش کرد ، تو قسمت security میشه این تنظیمات رو انجام داد ، حالا این محدود کردنش حالت های مختلفی یا بهتر بگم استانداردهای مختلفی داره مثل wep , wpa , wpa2 و.... این wep key هم وقتی تنظیمات رو wep باشه و تو شبکه هایی که سرچ میکنن نمایش داده میشه و شما تا اون کد یا رمز رو نزنید اجازه دسترسی نمیده ، من از تنظیمات wireless تو ps3 اطلاع چندانی ندارم ولی شما برو تو همین تنظیمات wlan ، بخش securityش (ممکنه به یه اسم دیگه باشه) ببین اونجا چه کدی رو واسه wep key در نظر گرفته.
در ضمن این wep key در دوحالت 64bit و 128bit تنظیم میشه که تو 64 این password ، ده رقم یا حروف هستش و تو 128 هم 24 رقم یا حروف هستش .;)
ممنون از توضیحات کاملت .
جوب من تونستم یه Key واسه این Wep تعریف کنم یا بزارم .
من فقط سوالم اینه که میشه از PS3 به عنوان یه Access Point استفاده کرد . که بهش کابل Ethernet وصل کنم و از یه طرف Wireless بده که مثلا بشه باهاش از PSP یا ... استفاده کرد .

سلام
ببخشید resistance 2 اونجا که یک غول از سنگ های کوچیک درست شده و می بلعدت باید چه کرد .
یک بار تونستم بیارمش توی اون محوطه . ولی محوطه ی بعدی نمی آید توش ؟ چَکار کُنُم ؟:confused:

مشکل در خریدن هدست PS3

من میخوام هدست Logitech وایرلس بخرم.با USB وصل می شه نصب هم نمی خواد. واسه بازی تحت شبکه. میخواستم بدونم PS3 ساپورتش می کنه؟

بچه ها بهترين مارك كابل HDMI براي سلطان كدوم هست ؟
و نظرتون در مورد اين كابل چيه ؟ :arrowd:

2gx42uh.jpg

GOOD LUCK

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or