هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام. میشه دو ps3 رو برای بازی cod4 شبکه کرد ؟ اگه میشه لطفا روشش رو بهم بگین ممنون میشم.
آره دوست عزیز میشه شما اگر از Hub استفاده میکنید 2 تا ps3 وصل کنید بهش بعدش هم تنظیمات و میتونید روی حالت Auto بزارید و داخل بازی وقتی در قسمت network وارد بشید میتونید در حالت شبکه بازی کنید . !

آره دوست عزیز میشه شما اگر از Hub استفاده میکنید 2 تا ps3 وصل کنید بهش بعدش هم تنظیمات و میتونید روی حالت Auto بزارید و داخل بازی وقتی در قسمت network وارد بشید میتونید در حالت شبکه بازی کنید . !

چه طوري مرد :biggrin1: ؟!

جامد جون به همين سادگي ها هم نيست من هر كاري كردم نتونستم !!! بايد تنظيمات IP و DNS همه به صورت دستي انجام داد.

چه طوري مرد :biggrin1: ؟!

جامد جون به همين سادگي ها هم نيست من هر كاري كردم نتونستم !!! بايد تنظيمات IP و DNS همه به صورت دستي انجام داد.
اره میدونم خودم کلوپ توی کرمان بود 5 تا ps3 شبکه کردم Cod 4 بازی میکنن الان .
اون تنظیمات هم اره باید دستی وارد کنی اما گفتم شاید روی حالت Auto هم جواب بده من تست نکردم تا الان روی auto:biggrin1:

شما میرید داخل Windows Media Player و یک گزینه هست به اسم Share Media که انتخاب میکنید بعدش اگر تنظیمات شبکه بین کامپیوتر و ps3 درست باشه فایل های مورد نظر که میخایین بفرستید روی ps3 داخل my Documents و قسمت های My pictures . My Music . My Video میریزید بعدش هم میتونید از داخل ps3 فایل های مورد نظر مشاهده کنید و بر روی هارد کپی کنید . !
2. دوست عزیز فایل هایی که روی ps3 هست میتونی بریزی روی یک هارد اکسترنال یا فلش مموری بعدش بریزی بر روی کامپیوتر . !
بازم يكي پيدا شد جواب ما رو بده
ولي همين جايي كه گفتي تو media player بود رفتم ولي هيچ چيزي تويه اون ليست به نام
(unknow device) نيستش.حالا ميگي چي كار كنم؟
راستي يه موضوعي كه شايدم ربطي نداشته باشه windows من نگارش اين mrt هستش.
اشكال نداره؟

خودش توي taskbarكنار ساعت يه چيز مي اورد. اسمش windows media connect بود.عكس يه printer بود. windows قبليم فكر نكنم mrt بوده باشه.اون موقع راحت مي شناخت.

آخرین ویرایش:
سلام دوستان من یک سوال داشتم من ps3 پک متال و 40 گیگ هستش گوشه سمت راستش یه مطلب در رابطه با ps2 نوشته شده که چون دستگاه من سفارش کره است به کره ای نوشته شده می خواستم بدونم دستگاه من بازی های اورجینال ps2 رو میخونه؟ در ضمن این سایت رو هم آدرسش رو پایین پیغام گذاشتهwww.playstation.co.kr/info

آخرین ویرایش:
سلام دوستان من یک سوال داشتم من ps3 پک متال و 40 گیگ هستش گوشه سمت راستش یه مطلب در رابطه با ps2 نوشته شده که چون دستگاه من سفارش کره است به کره ای نوشته شده می خواستم بدونم دستگاه من بازی های اورجینال ps2 رو میخونه؟ در ضمن این سایت رو هم آدرسش رو پایین پیغام گذاشتهwww.playstation.co.kr/info/

هيچ كنسول 40 گيگ توانايي اجرا بازيهاي كنسول PS2 رو نداره:smile:

البته 80 گيگ هاي جديد و 160 هم فاقد چيپ Emotion Engine هستند.

PS2 compatibility : No

مانیتور 2261 من بازی gta رو روی 720P اجرا می کنه میخواستم بدونم رو 1080p بهتر میتونم کیفیت بگیرم از مانیتور یا رو 720p منتظز راهنماییتون هستم:confused:
:eek: صدردصد کیفیت داخله مانیتورهای بزرگ full HD بهتر است من خودم امتحان کردم که میگم :biggrin1:

فقط ببین FULL HD مانیتورت یا نه اگر اره که خوبه:confused::biggrin1:
من وقتی تنظیمات رو از 720p به 1080p تغییر میدم بعد میرم توی بازی کیفیت بازی خیلی به هم میریزه گرافیکش افتضاح میشه میشه یه کمکی کنین بگین چه خاکی باید تو سرم کنم؟:((

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or