هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

Street Address: 325 W Ferguson Rd
Province/State: Texas
Country/Region: United States
Zip: 4386
Telephone : 1-281-751-6840
اينو امتحان كن
Street Address: 7614 16th Ave. 2nd Fl
City: Brooklyn
Province/State: New York
Zip: 11214-1008
:biggrin1:
مرسی از شما دو تا دوسته گرامی ممنونم:love::love::love::biggrin1:

1- الان ps3 من با pc شبكه هستش.الان windows من برنامه ي media connect رو نداره .
قبلا كه windows عوض نكرده بودم داشت راحت كار ميكرد. ولي
الان اصلا نميتونم با ps3 با كامپيوتر شبكه شم.يعني وصل ميشم.ولي وقتي ميرم تويه search media center اصلا هيچي پيدا نميكنه.هيچ كدوم از firewall روشن نيست.نه ماله windows نه ماله antiviruse .بايد چي كار كنم؟:confused::confused:
2- راستي نرم افزاري نيست كه بشه باهاش عكسي يا فيلمي يا هر چيز ديگرو كه تو ps3 داري بتوني تو كامپيوتر ببينيش؟(از طريق نرم افزار هايي كه بيشتر براي مديريت شبكه استفاده ميشه):confused::confused::confused::confused:
واقعا هيچكس نميدونه بايد چي كار كنم؟:eek::confused:

واقعا هيچكس نميدونه بايد چي كار كنم؟:eek::confused:
شما میرید داخل Windows Media Player و یک گزینه هست به اسم Share Media که انتخاب میکنید بعدش اگر تنظیمات شبکه بین کامپیوتر و ps3 درست باشه فایل های مورد نظر که میخایین بفرستید روی ps3 داخل my Documents و قسمت های My pictures . My Music . My Video میریزید بعدش هم میتونید از داخل ps3 فایل های مورد نظر مشاهده کنید و بر روی هارد کپی کنید . !
2. دوست عزیز فایل هایی که روی ps3 هست میتونی بریزی روی یک هارد اکسترنال یا فلش مموری بعدش بریزی بر روی کامپیوتر . !

امروز داشتم MGS4 بازی میکردم که ناگهان همینجوری بی هوا از بازی پرید بیرون رفت تو داشبورد :confused:
-------------------
بعضی اوقات درحالی که Standbyـه فنش روشن میشه!

مرسی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or