هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام
من میخوام یه keyboard و Mouse به PS3 وصل کنم . Mouse که USB هست و راحت وصل میشه و کار میکنه .
ولی Keyboard ام PS/2 . یه تبدیل PS/2 به USB خریدم ولی کار نمیکنه . از تبدیل هم نیست چون تبدیل با PC کار میکنه .
کنک کنید که عجله دارم . :biggrin1:

سلام
من میخوام یه keyboard و Mouse به PS3 وصل کنم . Mouse که USB هست و راحت وصل میشه و کار میکنه .
ولی Keyboard ام PS/2 . یه تبدیل PS/2 به USB خریدم ولی کار نمیکنه . از تبدیل هم نیست چون تبدیل با PC کار میکنه .
کنک کنید که عجله دارم . :biggrin1:
تنها راهش خرید کیبرد usb هست و با تبدیل نمیشه وصل کرد!

ببخشید اونوقت اگه موس و کیبورد به PS3 وصل کنیم میشه مثلا Cod4 رو با موس و کیبورد بازی کرد؟

مرسی:love:

ببخشید اونوقت اگه موس و کیبورد به PS3 وصل کنیم میشه مثلا Cod4 رو با موس و کیبورد بازی کرد؟

مرسی:love:

بستگي داره بازي از موس و كيبرد پشتيباني كنه يا نه !!!

Call Of Duty 4 نه نميشه , ولي ميتونيد UT3 راحت با موس و كيبرد بازي كنيد.

درود بر دوستان عزیز
من فایل mp3 ریختم رو فلشم، اما پلی نمیشناسه آهنگا رو مشکل چیه؟ آیا فرمت خاصی رو پشتیبانی میکنه فقط؟

درود بر دوستان عزیز
من فایل mp3 ریختم رو فلشم، اما پلی نمیشناسه آهنگا رو مشکل چیه؟ آیا فرمت خاصی رو پشتیبانی میکنه فقط؟
در قسمت موزیک تو ps3 رو فلشت دکمه مثلث رو بزن بعد display all
رو بزن
co op بازیایی که دو نفره میشه

سوال

سلام یه سوال درباره بازی little big planet دارم
سلام
مرحله دو بازی اونجایی که با یه اسب باید یه دیوار رو هل داد تا دیوار بالا بره و باز بشه ، چی کار باید کرد؟
من هر چی با اسب دیوار رو هل میدم و یا هر کار دیگه میکنم دیوار رو نمیشه هل داد:(

سلام یه سوال درباره بازی little big planet دارم
سلام
مرحله دو بازی اونجایی که با یه اسب باید یه دیوار رو هل داد تا دیوار بالا بره و باز بشه ، چی کار باید کرد؟
من هر چی با اسب دیوار رو هل میدم و یا هر کار دیگه میکنم دیوار رو نمیشه هل داد:(

فکر کنم باید براش دم بذاری ... (فکر کنم)

Back