هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

به وسیله هاب میشه این کارو کرد چون مستقیم از ps3 به pc نمیشه باید یه هاب بخری و هردوتارو به هاب بزن و ویندوز ویستا اتوماتیک connect میشه

بچه ها چجوري ميشه سلطان رو با كابل معمولي به HDTV وصل كرد ؟
من اين كار رو مي كنم اما تصوير نميده .
در ضمن كابل HDMI هم دارم .
بايد از ستينگ تنظيم كرد ؟
اگه ممكنه زودتر جوابم رو بدين :smile:
GOOD LUCK

بچه ها چجوري ميشه سلطان رو با كابل معمولي به HDTV وصل كرد ؟
من اين كار رو مي كنم اما تصوير نميده .
در ضمن كابل HDMI هم دارم .
بايد از ستينگ تنظيم كرد ؟
اگه ممكنه زودتر جوابم رو بدين :smile:
GOOD LUCK
از تو display setting تنظیم کن.video output ( فکر کنم) رو بزار رو av.

اگه ديگه دسترسي به كابل HDMI نباشه نميشه كاريش كرد ؟
GOOD LUCK
کافیه وقتی خاموشه دستتو رو کلید پاور نگه داری تا 3 تا بوق بزنه! بعدش تنظیمات به حالت اولیه بر میگرده و میتونی با کابل av وصل کنی!

کافیه وقتی خاموشه دستتو رو کلید پاور نگه داری تا 3 تا بوق بزنه! بعدش تنظیمات به حالت اولیه بر میگرده و میتونی با کابل av وصل کنی!

ممنون دوست من از اطلاعاتي كه من منتقل كردين .
مسئله رو خودمون حل كرديم اما چجوري ؟ :biggrin1:
من PS3 روشن كردم و از پشت تلفن به طرف ميگفتم كه چه دكمه هايي رو بزنه كه برسه به تنظيمات خروجي تصوير :biggrin1:
چپ چپ چپ چپ چپ پايين پايين ... دايره پايين دايره دايره
به هر حال علم نباشد جان در عذاب است :smile:
GOOD LUCK

خدا شاهده منم یه بار این مشکل واسم پیش اومد نمیدونم چطور بود ولی چشمامو بستم دونه دونه رفتم تو تنضیمات و حلش کردم خیلی به خودم افتخار کردم اوون لحضه داشتم بال در میاوردم

مشکلم با ارتباط ویستا به Ps3 حل شد ولی سرعت انتقال فایل ها در مدیا شرینگ مدیا پلیر خیلی کمه اگه میشه یک نرم افزار بهتر معرفی کنید. ممنون

مشکلم با ارتباط ویستا به Ps3 حل شد ولی سرعت انتقال فایل ها در مدیا شرینگ مدیا پلیر خیلی کمه اگه میشه یک نرم افزار بهتر معرفی کنید. ممنون
TVERSITY هم هست.بهتر و بدترشو نمیدونم.من با مدیا پلیر کار نکردم چون.

Back