هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

یعنی اگه چراغ زرد بده به هیچ عنوان تعمیر نمیشه باید انداختش دور؟
icon17.gif

ps3 ام بازی ها رو اصلا نمی شناسه و دوستمون gpod گفت مشکل از درایو هستش
حالا من باید درایو رو تعویض کنم یا تعمیر میشه ؟
حدودا 100 تومن ناقابل خرجشه.
ماله منم اینجوری شد.راه دیگه ای جز تعویض نداره مثکه.

ps3 ام بازی ها رو اصلا نمی شناسه و دوستمون gpod گفت مشکل از درایو هستش
حالا من باید درایو رو تعویض کنم یا تعمیر میشه ؟
دوست عزیز پیام خصوصی بهتون دادم.
اقا وقتی ps3 بازی نمیخونه به احتمال 99 درص از لنزش میدونی درایوش باست عوض نمیکنند داخل درایو لنزش باست عوض میکنند . چه جوری باست بگم لنزش مثل ps2 نیست که به خواد تنظیم بشه یا مثلا سرویسش بکنند باست.
اگه مردی پیش بیاد کلا لنز عوض میکنند و قابل تنظیم و سرویس نیست جالبیش اینکه وقتی لنز از درایو در میاری درایوش خالی میشه :eek: یعنی همه چیزش سر خود نمیدونم عکس لنزش دیدی یا نه.
باسه من که خراب شد بردمش جلو خود باز کرد بست دیدم . دستگاه خودم که خیلی مفت لنزش سوخت اصلا نفهمیدم چرا سوخت

دوست عزیز پیام خصوصی بهتون دادم.
اقا وقتی ps3 بازی نمیخونه به احتمال 99 درص از لنزش میدونی درایوش باست عوض نمیکنند داخل درایو لنزش باست عوض میکنند . چه جوری باست بگم لنزش مثل ps2 نیست که به خواد تنظیم بشه یا مثلا سرویسش بکنند باست.
اگه مردی پیش بیاد کلا لنز عوض میکنند و قابل تنظیم و سرویس نیست جالبیش اینکه وقتی لنز از درایو در میاری درایوش خالی میشه :eek: یعنی همه چیزش سر خود نمیدونم عکس لنزش دیدی یا نه.
باسه من که خراب شد بردمش جلو خود باز کرد بست دیدم . دستگاه خودم که خیلی مفت لنزش سوخت اصلا نفهمیدم چرا سوخت

عکس لنز ps3 هم اينجا ميزارم...
http://www.progamer.cc/images/ps3lens.jpg

w

آره دوست عزیز این اتفاق برای ps3 60gb من افتاد که موقع بازی هنگ میکنه از لنزش هست . !
کلا ps3 های 20 و 60 گیگ اگر از برد کوچکترین مشکلی پیدا کنن چراغ زرد میده اما اگر بازی هنگ کنه و از این مشکلا کلا به درایو دستگاه مربوط میشه . !!

ممنون
میدونی کجا تعمیر میکنه؟ چقدر میگیرن

من فقط pes2009 با هاش بازی می کردم دیروز دوستم بازی gtaiv رو آورد گفت رو کنسول خودش کار نمی کنه ولی رو دستگاه من کار کرد بعدشم برداشت برد و من یه 10 دقیقه دیگه دوباره pes رو گذاشتم داشتم بازی می کردم که وسط بازی هنگ کرد دستگاه رو خاموش کردم و بعد از چند دقیقه روشنش کردم اول بازی رو می شناخت و پلی استیسن 3 رو هم می نوشت ولی بعد یه اروری می داد و داخل بازی نمی رفت بعد از اینکه چند بار بازی رو بیرون آوردم دفعه 5 بود که دیدم ایندفعه اصلا بازی رو نمی شناسه همین

من فقط pes2009 با هاش بازی می کردم دیروز دوستم بازی gtaiv رو آورد گفت رو کنسول خودش کار نمی کنه ولی رو دستگاه من کار کرد بعدشم برداشت برد و من یه 10 دقیقه دیگه دوباره pes رو گذاشتم داشتم بازی می کردم که وسط بازی هنگ کرد دستگاه رو خاموش کردم و بعد از چند دقیقه روشنش کردم اول بازی رو می شناخت و پلی استیسن 3 رو هم می نوشت ولی بعد یه اروری می داد و داخل بازی نمی رفت بعد از اینکه چند بار بازی رو بیرون آوردم دفعه 5 بود که دیدم ایندفعه اصلا بازی رو نمی شناسه همین

آخه به اين سرعت ؟

ميشه بپرسم .... چند وقته خريدی ؟
از کی خريدی ؟

سلام
چه جالب ماله منم همینجور شد هنوز پیامم تو تاپیک خرابی دستگاه ps3 هست میتونید ببینید فیفا 09 باسه دوستم نمیگرفت امد خونه ما امتحان کرد بعد دستگاهم بعد از چند دقیقه دیگه هیچ بازی نگرفت جز متال گیر بعد از چند ساعت دیگه متالگیر هم نگرفت به همین سادگی.
هنوزم تو کفشم چرا اینجوری هم ماله من خراب شد هم باسه دوستم.
عکس لنز ps3 هم اينجا ميزارم...
http://www.progamer.cc/images/ps3lens.jpg

راستی دوست عزیزی که عکس لنز ps3 گذاشت فکر کنم باسه 40 گیگا جدید باشه اخه باسه 60 گیگا قدیمی فرق میکنه لنزه دستگاه من اینجوری نبود.

راستی دوست عزیزی که عکس لنز ps3 گذاشت فکر کنم باسه 40 گیگا جدید باشه اخه باسه 60 گیگا قدیمی فرق میکنه لنزه دستگاه من اینجوری نبود.

نويد جان، من هم نديدم.... search کردم .. اينو پيدا کردم ... :smile:

شما بهتر ميدونی چون برای خودت پيش امده... برای تعمير هم فکر کنم ... اين آقای .ALEX. هست ... رسول... ارزون بگيره... مطمئن هم هست...
نظر شما چيه نويد جان؟

نويد جان، من هم نديدم.... search کردم .. اينو پيدا کردم ... :smile:

شما بهتر ميدونی چون برای خودت پيش امده... برای تعمير هم فکر کنم ... اين آقای .ALEX. هست ... رسول... ارزون بگيره... مطمئن هم هست...
نظر شما چيه نويد جان؟
اره خب رسول جان قیمتش عالیه اتفاقا منم سفارش کردم به دوستی که دستگاهش خراب شده بود بهترین جا همین اقا رسول اما من فکر میکردم فقط لنز میفروشه اگه خودش زحمت تعویضم بکشه که دیگه حرف نداره هم بچه کار درستیه همم واقعا منصفانس قیمتاش . ماکه قبولش داریم

سلام.من داشتم تو اینترنت وول میخوردم رسیدم به یه عکس از مادربردهای ps3 که یکی خیلی کوچیک و یکی بزرگ یکی به من گفته بود کوچیکه مال 40gb و بزرگه مال 80gb هست:-" این درسته یا طرف چرت و پرت پرونده؟
اینم عکس:
071111_20.jpg

سلام.من داشتم تو اینترنت وول میخوردم رسیدم به یه عکس از مادربردهای ps3 که یکی خیلی کوچیک و یکی بزرگ یکی به من گفته بود کوچیکه مال 40gb و بزرگه مال 80gb هست:-" این درسته یا طرف چرت و پرت پرونده؟
اینم عکس:
071111_20.jpg
سلام
دوست عزیز تا اونجا که من میدونم تنها تفاوت 40 با 80 (اونم فقط یک مدل از 80 گیگهای مدل قدیم) تفاوتشون تنها تو درایو و همین cell,rsx هست فکر نکنم دیگه تو بردشون هم باهم تفاوت داشته باشن:confused:

سلام اقا اینجا یکی پیدا میشه روش شبکه کردن PS3 رو با کامپیوتر تو ویستا آموزش بده برای انتقال فایل های پر حجم می خواستم.
ممنون

Back