هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام
من ps3 20gig دارم
پارسال 1 بار ps3 من از فاصله 20 یا 30 سانتی به زمین افتاد
و بعد از چند وقت دستگاهم موقع بازی گاهی اوقات هنگ میکنه به خصوص در بازی فیفا 09
یا مثلا وقتی وسط بازی اگر دکمه استوپ رو بزنم و چند دقیقه با دستگاه کار نکنم دوباره هنگ میکنه
میدونید اشکال از چیه؟
یعنی لنزش تکون خورده؟
کسی رو تو تهران میشناسید که تعمیر کنه؟
ممنون
آره دوست عزیز این اتفاق برای ps3 60gb من افتاد که موقع بازی هنگ میکنه از لنزش هست . !
کلا ps3 های 20 و 60 گیگ اگر از برد کوچکترین مشکلی پیدا کنن چراغ زرد میده اما اگر بازی هنگ کنه و از این مشکلا کلا به درایو دستگاه مربوط میشه . !!

سلام ببخشید دموی CG چه فرقی با real time داره ؟؟
بعد بازی next gen یعنی چی؟؟

خیلی ممنون
real time یعنی بازیی که میکنی، یعنی همون لحظه همه چیز رندر میشه ولی CG یه چیزیه که از قبل رندر شده، مثل انیمیشن ها ...
NextGen هم یعنی نسل بعد، که به این نسل میگن ... ( به کنسول های PS3, Wii, X360 میگن کنسول های نکست جن مثلاً )

سلام دوستان الان مشغول بازي gta بودم كه يه دفعه فن كنسولم يه صداي ناجوري داد كه تا حالا اينجوري نبود مدت زيادي هم نبود كه بازي ميكردم بيشتر از اين بازي كرده بودم صدا نداده بود . ميشه بگيد مشكل چيه و بايد چيكار كنم؟ نگرانم كرد

آخرین ویرایش:
سلام
من میخوام Yellow Dog 6.1 رو نصب کنم که حتما باید هارد رو فرمت کنم .
ولی خوب روی هارد کلی Save و Demo و Video و ... دارم .
اگر من Backup بگیرم و بعد اون رو Restore کنم تمام اینا دوباری مثل روز اولش میشه ؟
Trophy ها چی ؟

سلام
من میخوام Yellow Dog 6.1 رو نصب کنم که حتما باید هارد رو فرمت کنم .
ولی خوب روی هارد کلی Save و Demo و Video و ... دارم .
اگر من Backup بگیرم و بعد اون رو Restore کنم تمام اینا دوباری مثل روز اولش میشه ؟
Trophy ها چی ؟
سلام رفیق رفیق کش:biggrin1::love:
save هاتو که با flash میتونی برداری و trophy هاتم که از psn میتونی برگردونی.
تا اینجا که با این دوتا مشکلی نداری.
video ها تم با یه هارد اکسترنال بردار.فقط میمونه demo.یا بیخیالشون شو :biggrin1:یا بیخیالشون نشو:biggrin1:البته باز هم بپرس ببینم میشه با یه هار دیگه کل هارد ps3 رو backup بگیری یا نه.؟

سلام رفیق رفیق کش:biggrin1::love:
save هاتو که با flash میتونی برداری و trophy هاتم که از psn میتونی برگردونی.
تا اینجا که با این دوتا مشکلی نداری.
video ها تم با یه هارد اکسترنال بردار.فقط میمونه demo.یا بیخیالشون شو :biggrin1:یا بیخیالشون نشو:biggrin1:البته باز هم بپرس ببینم میشه با یه هار دیگه کل هارد ps3 رو backup بگیری یا نه.؟
سلام امیر جان ... ممنونم که جواب دادی . :love::biggrin1:
خوب این از Save ها و Trophy ها .
امیر من یه هارد اکسترنال دارم Seagate 250 Gig که توش تا خرخره پره UMD Movie ه :biggrin1:
بعد PS3 فقط هاردهای FAT32 رو میشناسه که این NTFS که اگر بخوام تبدیلش کنم باید همه UMD ها رو پاک کنم که نمیشه . :biggrin1:
از Demo هم و Video که خیلی هم زیاده باید بگزرم . ولی خوب مجبورم .
اگر از Trophy ها و Save ها مطمئن بشم باز بقیه رو میشه یه کاریش کرد .
ممنونم امیر جان

سلام.میشه در مورد چراغ زرد و دلایل بروزش توضیح کاملی بدید.اگرم لینک هست لطفا بذارید.ممنون

يعنی مرگ کنسول شما
http://onaxis.blogspot.com/2008/01/playstation-3s-yellow-light-of-death.html

ps3 ام بازی ها رو اصلا نمی شناسه و دوستمون gpod گفت مشکل از درایو هستش
حالا من باید درایو رو تعویض کنم یا تعمیر میشه ؟

ببين..... شايد لنزش فقط مشکل داشته باشه ... ببر پيش يه تعمير کار... تو اين انجمن هم فکر کنم آقا مجيد از همه دم دست تر باشه ...

باهاش تماس بگير

چی شد که يکدفعه اينطوری شد؟

جز بازی چيز های ديگه هم توش ميزاشتی ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or