هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

شرمنده ولی کلش زياد مهم نبود اين دوتا تيکه برام اهميت داشت... گوشی هم نداری که دوربين داشته باشه؟;)
خوب باشه...:smile: عجب!!!!!!!!!

ولی کلاً حرفت رو با اضافه کردن پياز داغ اضافی گفتی... که درست نيست... چون خيلی ها نقض کردن.

البته ممنون که انقد زحمت کشيدی نوشتی و جواب دادی ولی در کل... جوابت رو چند تا پست بالا تر دوستان با تجربه تر جواب دادن. :rose:

از اون حرف ها بود...:biggrin1:

اين چيز ها رو تو جای که آدم های با تجربه هستن نگو مثل بازی سنتر... مثلاً برو تو انجمن های ديگه اين حرف ها رو بزن ... نه اينجا... :smile:

ببخشيد... ولی پست بعدی اگه عکس نزاری يا جواب درست ندی... جوابی نه از من ميگيری نه از ديگران... واقعاً حوصله ميخواد جواب دادن به اينجور چيز ها..من که ندارم... ديگران رو نميدونم....:rose:

دوست عزيز من چيزي رو كه ديدم گفتم و اصلا برام اهميت نداره كسي قبول داشته باشه يا نه .
منظورت از اينكه عكس بذار يعني اينكه من دارم دروغ مي گم . مي خوام صد سال باور نكنيد .
در مورد صدا و حرارت حرف من رو يكي از دوستان فعال و با تجربه بخش PS3 توي صحبت خصوصي كاملا تاييد كرد .
شما لازم نيست به من بگي كجا برم .
در ضمن يك جوري صحبت مي كنيد انگار يك فن 360 داره ضد PS3 حرف ميزنه , پس بهتره بدونيد من از همتون قديمي تر و از اولين فن هاي PS تو سايت هستم .
شما كه اين همه ادعا دارين برين دو تا 60 گيگ و 40 گيگ رو كنار هم بطور همزمان تست كنيد (اگه همتش رو دارين)
GOOD LUCK

کسی به سوال دوستمون جواب نمیده.....چون سوال منم هست.

تا اونجایی که من میدونم ..قبلا میشد ولی تو update های جدید کسی نتونسته...اگه اشتباه میگم اصلاح کنید..کسی رو میشناسم دموی killzone رو هر کاری کرده نتونسته مثل قبل بریزه..بهتره با خوده کنسول دانلود کنی

تا اونجایی که من میدونم ..قبلا میشد ولی تو update های جدید کسی نتونسته...اگه اشتباه میگم اصلاح کنید..کسی رو میشناسم دموی killzone رو هر کاری کرده نتونسته مثل قبل بریزه..بهتره با خوده کنسول دانلود کنی

درسته، توی همين انجمن ... تو تاپيک خود دموی killzone 2 همينجا نوشت که هرکاری کرد نشد...

من هم تاحالا اينکار رو نکردم ... مستقيم با کنسول گرفتم...

واقعا این روزها 60 گیگ خیلی خیلی کم پیدا میشه هرکی داره اصلا نفروشه چون به قول دوستمون کاملترین کنسوله ps3 هست که سونی ساخته البته 60 گیگ پال و 80 گیگ قدیمی ها زیاد جالب نیستن و ps2 رو به صورت شبیه ساز میارن !!که حدود 70 درصد بازی ها رو میاره ولی 60 گیگ ntsc/j به دلیل داشتن سخت افزار ps2 اونو تقریبا کامل اجرا میکنه!!
60 گیگ پال رو کی گفته نرم افزاری اجرا میکنه؟کاملا سخت افزاریه...بهش توهین نکنید :دی

سلام . یه سئوال دارم.
مجله بازیرایانه نوشته بازی lbp یه مرحلش اسم اهنگش بیا بیا اسمونه. ولی من چون بدون موزیک تمومش کردم نمیدونستم اینو . حالا هم که میگردم پیدا نمیکنمش . اگه از دوستان کسی هست که بدونه ممنون میشم بگه کدوم مرحله و اسمش چیه. مرسی :confused:

PAL نرم افزاريه برادر!!!!

http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_3#Retail_configurations

درضمن سخت افزاری ميگن کيفيت بهتری داره ...!
پس چرا تونستن روی 60 گیگ پال بازی های PS2 رو با swap magic و usb اجرا کنن؟اگه مطلبش رو بخونی می بینی که نوشته فقط کنسول هایی که به صورت سخت افزاری بازی هایی ps2 رو اجرا می کنن می تونن از این روش استفاده کنن.

جناب برای چيزی که 2 سال هست confirmed شده دليلی وجود نداره توضيحی داده بشه... شما اطلاعاتتون رو به روز کنيد...

www.google.com

اينجا بريد کمی search کنيد و پيدا کنيد...

اگر هم نميدونی چطوری اطلاعات درست پيدا کنی بگو ... برای لينک های اخبار ها رو بزارم!

سپاسگزارم!

آقای عزیز ، ما که اینجا دعوا نداریم که ، من ازت خواهش میکنم که مقداری لحن صحبت کردنتو تغییر بدی ، ما اینجا جمع شدیم که دوستانه با همدیگه تبادل نظر کنیم ، نه اینکه تو سر و کله همدیگه بزنیمو با هم دعوا کنیم ، اگه لحن صحبتمون دوستانه باشه ، قطعا نتیجه بهتری میگیریم !

در مورد PS3 های 60 GB پال هم باید بگم که این مدل که چند ماه بعد از UC و J در اروپا عرضه شد ، emotion engine نداره ، به علت کاهش هزینه تولید!

سلام . یه سئوال دارم.
مجله بازیرایانه نوشته بازی lbp یه مرحلش اسم اهنگش بیا بیا اسمونه. ولی من چون بدون موزیک تمومش کردم نمیدونستم اینو . حالا هم که میگردم پیدا نمیکنمش . اگه از دوستان کسی هست که بدونه ممنون میشم بگه کدوم مرحله و اسمش چیه. مرسی :confused:

soal

سلام
من ps3 20gig دارم
پارسال 1 بار ps3 من از فاصله 20 یا 30 سانتی به زمین افتاد
و بعد از چند وقت دستگاهم موقع بازی گاهی اوقات هنگ میکنه به خصوص در بازی فیفا 09
یا مثلا وقتی وسط بازی اگر دکمه استوپ رو بزنم و چند دقیقه با دستگاه کار نکنم دوباره هنگ میکنه
میدونید اشکال از چیه؟
یعنی لنزش تکون خورده؟
کسی رو تو تهران میشناسید که تعمیر کنه؟
ممنون

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or