هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

يك عكس داشتم توش تمام مدل هاي PS3 رو زده بود . الان پاك شده و بهش احتياج دارم .
مدل هاي مختلف رو زير هم نوشته بود و مشخصاتشون رو هم زده بود .
از دوستاني كه دارن مي خوام بهم بدن .
از 20 گيگ و 60 گيگ شروع ميشد تا 160 گيگ .
GOOD LUCK
تو ویکیپدیای انگلیسی Playstation 3 رو سرچ کن، اون جدول هست ...

دوست عزیز مدل های قدیمی مارکplaystation3 برجسته بود ولی این جدیدا نوشته شده playstation3 و برجسته نیست.اگه فکر میکنی که پاک میشه هم اصلا اینجوری نیست و بهت قول میدم زمانی که دستگاه رو هم بخری اصلا توجهت به اون نوشته جلب نمیشه.

دوست عزیز مدل های قدیمی مارکplaystation3 برجسته بود ولی این جدیدا نوشته شده playstation3 و برجسته نیست.اگه فکر میکنی که پاک میشه هم اصلا اینجوری نیست و بهت قول میدم زمانی که دستگاه رو هم بخری اصلا توجهت به اون نوشته جلب نمیشه.

علاوه بر این ، اون قاب جلوی درایو ، جایی که BD میخوره و نقره ای رنگه ، واسه 60 گیگ اون قاب حالت براق داره و فکر میکنم در 40 گیگ ، اون قاب مات باشه :cool:.

60 گيگ كيفيت ظاهري بسيار بالاتري نسبت به 40 گيگي داره (خودم 40 گيگ دارم)

60 گيگي 4 تا پورت usb داره و 40 گيگ فقط 2تا.
60 گيگ از تزئينات آبكاري كرومي در قسمت درايو و نوار باريك زير (زير قسمت usb ) و نوشته playstation3 استفاده ميكنه در حاليكه 40 گيگ نوار زير دستگاه كرومي نيست و رنگ خود دستگاهه و قسمت درايو ونوشته playstation3 نقره اي مات (بجاي كرومي براق) هست. بعضي ها اولي (كرومي)رو مي پسندند به خاطر ظاهر زيباتر و گرانتر و بعضيها دومي (نقره اي) رو به خاطر اينكه قسمتهاي كرومي آبكاري شده مدل 60 گيگ براحتي اثر انگشت رو نگه ميداره و مرتب بايد با دستمال پاك كني.
هواكش هاي كنار پورتهاي usb در مدل 40 گيگ حذف شده اند .هواكش هاي سمت راست همان امتداد حذف شده اند و هواكش زير قسمت بيرون زدگي سمت راست دستگاه.
والبته card readerكه در 60 گيگ هست و در 40 گيگ وجود ندارد..
سري هاي 80 گيگ قديمي هم مشخصات ظاهريشون مثل 60 گيگ هست.

آخرین ویرایش:
60 گيگ كيفيت ظاهري بسيار بالاتري نسبت به 40 گيگي داره (خودم 40 گيگ دارم)

60 گيگي 4 تا پورت usb داره و 40 گيگ فقط 2تا.
60 گيگ از تزئينات آبكاري كرومي در قسمت درايو و نوار باريك زير (زير قسمت usb ) و نوشته playstation3 استفاده ميكنه در حاليكه 40 گيگ نوار زير دستگاه كرومي نيست و رنگ خود دستگاهه و قسمت درايو ونوشته playstation3 نقره اي مات (بجاي كرومي براق) هست. بعضي ها اولي (كرومي)رو مي پسندند به خاطر ظاهر زيباتر و گرانتر و بعضيها دومي (نقره اي) رو به خاطر اينكه قسمتهاي كرومي آبكاري شده مدل 60 گيگ براحتي اثر انگشت رو نگه ميداره و مرتب بايد با دستمال پاك كني.
هواكش هاي كنار پورتهاي usb در مدل 40 گيگ حذف شده اند .هواكش هاي سمت راست همان امتداد حذف شده اند و هواكش زير قسمت بيرون زدگي سمت راست دستگاه.
والبته card readerكه در 60 گيگ هست و در 40 گيگ وجود ندارد..
سري هاي 80 گيگ قديمي هم مشخصات ظاهريشون مثل 60 گيگ هست.

دوست من خيلي ممنون از توضيحاتتون , همش درسته .

من الان يك 40 گيگ و يك 60 گيگ در كنار هم دارم .
نوشته ي وسط PLAYSTATION 3 روي 40 گيگ از اين بابت كه نقره اي مات هست خيلي بهتره .
چون از هر زاويه كاملا خانا هست . اما روي 60 گيگ بخطر براق بودنش وقتي از زاويه هاي مختلف نگاه مي كنيد , يكجاش كم رنگ ميشه يكجاش پررنگ (يعني پور نور و كم نور) . بخاطر همين هميشه خانا نيست .

كنسول 60 گيگ خيلي سر و صدا داره (نسبت به PS3 هاي 60 نانومتري) و حرارت زيادي هم توليد مي كنه بخاطر همين خريدش رو اصلا توصيه نمي كنم .

40 گيگ اصلا سرو صدا نداره و حرارت خيلي كمي توليد مي كنه .
40 گيگ من CPU 65nm و GPU 95nm هست .
سري جديد تر كه CPU 65nm و GPU 65nm هستن حتما حرارت كمتري تولين مي كنن كه خيلي عاليه .
GOOD LUCK

دوست من خيلي ممنون از توضيحاتتون , همش درسته .

من الان يك 40 گيگ و يك 60 گيگ در كنار هم دارم .
نوشته ي وسط PLAYSTATION 3 روي 40 گيگ از اين بابت كه نقره اي مات هست خيلي بهتره .
چون از هر زاويه كاملا خانا هست . اما روي 60 گيگ بخطر براق بودنش وقتي از زاويه هاي مختلف نگاه مي كنيد , يكجاش كم رنگ ميشه يكجاش پررنگ (يعني پور نور و كم نور) . بخاطر همين هميشه خانا نيست .

كنسول 60 گيگ خيلي سر و صدا داره (نسبت به PS3 هاي 60 نانومتري) و حرارت زيادي هم توليد مي كنه بخاطر همين خريدش رو اصلا توصيه نمي كنم .

40 گيگ اصلا سرو صدا نداره و حرارت خيلي كمي توليد مي كنه .
40 گيگ من CPU 65nm و GPU 95nm هست .
سري جديد تر كه CPU 65nm و GPU 65nm هستن حتما حرارت كمتري تولين مي كنن كه خيلي عاليه .
GOOD LUCK
با سلام
بابا این بحثا چیه آخه؟ من خودم 40 دارم کلا زیاد سر و صدا نداره حالا فرقی هم نداره صدای tv رو زیاد می کنیم!!!!:biggrin1: حالا حرارت پیدا کنه مگه چی میشه؟؟:biggrin1: سه چراغه که نمیشه داغ میشه فقط
با تشکر

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or