هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

سلام برای اینکه بشه بازیها رو آنلاین بازی کرد جتما باید رجین دستگاه و بازی یکی باشه ؟؟ در غیر این صورت کار نمی کنه ؟؟
ریجن بازی ها به کنسول هیچ ربطی نداره و شما هر بازی با هر ریجنی بزارید روی کنسول میتونید انلاین بازی کنید !

دوستان ميخواستم ببينم كه ميشه دموي بازيها رو از كامپيوتر دانلود كرد و بعد بشه ريخت تو ps3 و اجراش كرد؟!
بله میشه اما بعضی از بازی ها نمیشه . میشه دانلود کنید روی کامپیوتر اما بعضی از بازی ها موقع نصب روی ps3 ارور میده مثل MGSO . !

پس چرا بچه ها موقع خرید و فروش رجین بازی رو میگن به چه دردی میخوره ؟؟؟

چون بعضی از بازیها برای بازی ان لاین فقط وصل میشن به سرور ریجن بازی و چون برای ما که از ایران وصل میشیم معمولآ اروپا بهتره، بازی پال بیشتر ترفدار داره.
ولی تعداد این بازیها خیلی کم هستن و تمام بازیهای جدید دیگه ان لاینشون region locked نیست. پس برای همین اصلآ مهم نیست...

من به یه مشکل برخوردم

دیشب Sixaxis رو زدم شارژ بشه وقتی تموم شد و کابلشو از PS3 کشیدم دیگه به هیچ وجه بدون سیم کار نمیکنه
یعنی وقتی دکمه PS رو میزنم روشن میشه و 4 چراغش چشمک میزنه ولی با PS3 نمیتونه ارتباط برقرار کنه

ممنون میشم کمک کنید.

من به یه مشکل برخوردم

دیشب Sixaxis رو زدم شارژ بشه وقتی تموم شد و کابلشو از PS3 کشیدم دیگه به هیچ وجه بدون سیم کار نمیکنه
یعنی وقتی دکمه PS رو میزنم روشن میشه و 4 چراغش چشمک میزنه ولی با PS3 نمیتونه ارتباط برقرار کنه

ممنون میشم کمک کنید.

باسلام
ps رو روشن کنید دگمه ps sixaxis رو بزنید.
بعد با usb به ps3 وصل کنید بعد سیم رو در آرید
با تشکر

من به یه مشکل برخوردم

ممنون میشم کمک کنید.
من یه بار این مشکل برام پیش اومد بعد فهمیدم که دستم خوب شارژ نشده.

من به یه مشکل برخوردم

ممنون میشم کمک کنید.

Kenji...

کنسول رو خاموش کن... بعد با دکمه ps ببين کنسول روشن ميشه يا نه ...
بهم بگو... مرسی

من به یه مشکل برخوردم

ممنون میشم کمک کنید.

پشت دسته یک دقیقا کنار پیچ وسط یک سوراخ هست که برای Reset دسته هست با یک وسیله نوک تیز ریست کن ببین درست میشه ... !

سلام من به تازگي يك usb flash drive خريدم با ظرفيت 16gb مدل sony click اما وقتي به ps3 وصل ميكنم كار نميكنه كسي هست كه اين مشكل براش پيش اومده باشه؟ بايد چي كار كنم؟
مشكل از flash drive نيست چو ن حتي تو ي ps3 linux هم كار ميكنه
ps3 firmware is 3.43

سلام من به تازگي يك usb flash drive خريدم با ظرفيت 16gb مدل sony click اما وقتي به ps3 وصل ميكنم كار نميكنه كسي هست كه اين مشكل براش پيش اومده باشه؟ بايد چي كار كنم؟
مشكل از flash drive نيست چو ن حتي تو ي ps3 linux هم كار ميكنه
ps3 firmware is 3.43
شما اشتباه نمیکنی ؟ الان آخرین فریمور 2.60 هست بعد ماله شما 3.43 ــه؟
شما تنظیماتو به حالت اولیه برگردون ببین مشکلت حل نمیشه!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or