هر سوال و هر مطلبی در مورد PS3 *به غیر از مسائل کپی خور* [پست اول حتما خوانده شود]

aryahp

کاربر سایت
Oct 3, 2021
12
نام
اریا
سلام استاد
اگر تهرانی ببر پشت شهرداری اونجا بگرد تو تعمیرگاه ببین تعمیر میشه یا شاید برد اوراقی داشته باشند برات درست کنند موفق باشی
سلام دوست عزیز همین پس فردا میخوام برم توپ خونه ببینم اونجا تعمیر میکنن یا نه ممنون از راهنمایی

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام دوست عزیز همین پس فردا میخوام برم توپ خونه ببینم اونجا تعمیر میکنن یا نه ممنون از راهنمایی
سلام
ببر توپخونه پاساژ لباف پیش علی آقا کوهی کارش درسته. اون جا بپرسی همه میشناسن واقعا هم با حوصله رو کنسول وقت میذاره

• Like
Reactions: Sega_genesis

aryahp

کاربر سایت
Oct 3, 2021
12
نام
اریا
سلام
ببر توپخونه پاساژ لباف پیش علی آقا کوهی کارش درسته. اون جا بپرسی همه میشناسن واقعا هم با حوصله رو کنسول وقت میذاره
سلام دوست عزیز بنده رفتم پاساز لباف اقای کوهی نبودن ولی مغازه شون باز بود و گقتن دیگه ps3 تعمییر نمی کنن و کل پاساز تعمییر نمیکردن البته طبقه سوم بسته بود حالا شنبه میرم ببینم چی میشه

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام دوستان عزیز بنده یک سوال داشتم راجب تعمییر ps3 من لان یه کنسول به دستم اومده همه چیزش سالمه فقط 18 تا از این خازن های کوچک بین cell و rsx رو نداره جایی رو میشناسید که تعمییر بکنن این کنسول رو یا نه حیف هستش سره چند تا خازن بندازمش دور لطفا کمک کنید
ببین مدل مادربردش چی هست . روی برد نوشته - باید یکی ازین مدلا باشه. تو قسمت board زده مدل رو:
SKU Models - PS3 Developer wiki

بعد تو دیوار و ایسام بگرد احتمالا بردی ک بخوای باشه

اگر 360 بود تمام نقشه ها و نوع و تایپ قطعاتش معلوم بود میتونستی در بیاری ولی برای پلی 3 شماتیک مدارش رو ندیدم جایی کامل باشه

• Like
Reactions: Sega_genesis

x23are

کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
دوستان قیمت ps3 حدودی میخواستم

پلی استیشن ۳ اسلیم
گفته شده ۵۰۰ گیگه
۲ دسته ، که یکیش ایراد دارد
با یه دوربین و موو
نانچاک پشتش رو هم داره
چهار تا بازی هم اورجینال همراهشه
کپی خوره و تو هارد یه تعداد بازی داره
کیف هم داره
جعبه داره ولی برای خودش نیست

قیمت واقعیش چند می ارزه ؟
اگر تعمیری نباشه و تر تمیز باشه و جفت دسته ها اصلی باشه، با توجه ب موارد همراهش زیر 6 خیلی خوبه، و بین 6 تا 7 هم معقوله

برچسب پلمپش رو چک کنید هر چند برچسب رو بیرون میفروشن و خیلی اعتباری نیست،
اما حتما چک کنید ک کپی خور cfw باشه.

و اینکه با برنامه وبمن تو کنسول کپی خور میتونید چک کنیدش ک کنسول کلا چند ساعت کارکرده و روشن بوده!

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
دوستان کنسول ps3 اگه کپی خور باشه مثل ps4
بخوای آنلاین بشی کپی خورش میپره!؟
میخوام عناوین گذشته بازی کنم و تروفی بگیرم مثل red dead
یا بگردم دنبال کنسول اورجینال؟
بعد استور ps3هنوز پابرجاست میشه بازی خرید زد؟
چون از طریق لپتاپ و موبایل فقط بازی ps4 ..ps5نشون میده
ممنون میشم کسی میدونه اطلاع بده

aryahp

کاربر سایت
Oct 3, 2021
12
نام
اریا
ببین مدل مادربردش چی هست . روی برد نوشته - باید یکی ازین مدلا باشه. تو قسمت board زده مدل رو:
SKU Models - PS3 Developer wiki

بعد تو دیوار و ایسام بگرد احتمالا بردی ک بخوای باشه

اگر 360 بود تمام نقشه ها و نوع و تایپ قطعاتش معلوم بود میتونستی در بیاری ولی برای پلی 3 شماتیک مدارش رو ندیدم جایی کامل باشه
سلام دوست عزیز مدل مادر برد رو دیدم sem- 001 هستش بعد من این 18 تا خازن رو وصل کردم ولی بازم کنسول روشن نشد و نمیدونم واقعا مشکل چیه میخوام برم توپخونه و بگردم دنبال مادر برد sem-001 ببینم هستش اونجا یا نه جایی می شناسین که این مادربرد رو سالم داشته باشه

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
سلام دوست عزیز مدل مادر برد رو دیدم sem- 001 هستش بعد من این 18 تا خازن رو وصل کردم ولی بازم کنسول روشن نشد و نمیدونم واقعا مشکل چیه میخوام برم توپخونه و بگردم دنبال مادر برد sem-001 ببینم هستش اونجا یا نه جایی می شناسین که این مادربرد رو سالم داشته با
توپخونه پاساژ لباف و یه پاساژ دیگه هم همون توپخونه هستش که کوچیک تره الان حضور ذهن ندارم اسمشو بگم طبقه پایین تعمیرکار زیاد داره اونجا میتونی آمار بگیری .

x23are

کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام دوست عزیز مدل مادر برد رو دیدم sem- 001 هستش بعد من این 18 تا خازن رو وصل کردم ولی بازم کنسول روشن نشد و نمیدونم واقعا مشکل چیه میخوام برم توپخونه و بگردم دنبال مادر برد sem-001 ببینم هستش اونجا یا نه جایی می شناسین که این مادربرد رو سالم داشته باشه
ایسام رو ببین گاهی برد خراب اگهی میزارن. یکبار فکر کنم یکی این مدل بردو گذاشته بود

amir_is20

عضو جدید
Aug 3, 2023
1
سلام...
مشکل هم امکان داره سخت افزاری باشه هم نرم افزاری
1.ریبویلد دیتا کنید
2.دوباره اقدام به نصب فریمور کنید
سلام خسته نباشید
برای منم آپیدت ۴.۶ به بالا میاد میزنم نمیشه میگه پیدا نمیشه از طریق سیف مود هم هنگ میکنه ،یعنی سخت افزاریه یا مشکل از جاییی دیگس؟؟
ممنون

x23are

کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
سلام. ببخشید میشه بازیهای حجیم ps3 رو مستقیم روی هارد اکسترنال یا فلش اجرا کرد؟
بله میشه. منتها اگر فرمت فلش یا هارد FAT32 باشه بخاطر محدودیت 4 گیگی باید با برنامه که اسمش یادم نیست بازیت رو اگر فایل بزرگتر از 4 گیگ داره تبدیل کنی فایلش رو.
یا اینکه اگر فلش یا هارد فرمت NTFS هست بازی رو iso کنی و مستقیم اجرا کنی.

• Like
Reactions: ehsan250

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر